Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

szmergiel    195

nie przesadzasz?

chyba trochę za wysoko ją cenisz :)

nie ,ona jest tyle warta bo wiesz malo ktora przechodzi z analu do oralu a ona to lubi .

ps. Ellaria to jestesmy umowieni ,pa :)

Pajej    50

Jak czytam posty Ellari to sie ciesze ze jestem brzydki i taki pustaki jak ona na mnie nie leca :D

Co mnie w tym odcinku zaskoczyło na plus to jak Gzesiek opowiadał o Ewie "znamy sie juz jakis czas i jeszcze nie pokłucilismy sie to nie jest normalne" Tu ma chłopak duzy plus widac ze mysli madze. co do dziewczyn to własnie Ewa wydaje mi sie najbardziej ok ze wszystkich, spokojna, ale nie przymulona jak Kasia, ma tez swoje poglady nie tak jak te modeleczki od Pawła

daremw    128

nie ,ona jest tyle warta bo wiesz malo ktora przechodzi z analu do oralu a ona to lubi .

ps. Ellaria to jestesmy umowieni ,pa :)

gorzej jak lubi anal i oral na raz znaczy leci hurtem :)

Sadek    446

niestety, prawda w oczy kole, zmartwię was. nie tylko ja tak myślę, tylko większość kobiet, które znam.

Nie wrzucaj wszystkich kobiet do jednego wora , bo część z nich na pewno nie chciała by się zniżyć do Twojego poziomu.

Kasia22    541

Boże Drogi skąd ta Ellaria się tu wzięła  :ph34r:  Przyj**** takiej w pysk to za mało  :wacko:

Edytowano przez Kasia22
  • Like 2

marti1980    31

Koledzy.Jak to mozliwe nasza ciezka praca i jej owocami karmimy takie bydlo.Choc niewiem czy bydlo to dobre okreslenie.Kobieto ty sie ogarni bo to wlasnie dzieki takim Grzeskom  Pawlom i innym wp......sz odchudzajace jogurty i przegryzasz nisko weglowodanowymi tostami.TROCHE SZACUNKU.Umnie we wsi sa dwie dziewczyny z miasta i jakos nie uciekly a mieszkaja tu juz kilka lat.Sadze ze gdybys je zobaczyla w tym twoim salonie to raczej nie oduznila bys tego czy sa z miasta czy ze wsi a naprawde dziewczyny nie siedza.Czasy gdy na wsi kobiety chodzily w kufajkach i gumowcach po kolana w gnoju juz dawno minely.

Kasia22    541

buahaha. jakie to puste i zalosne, najlepsza obrona jest atak, jakie to typowe dla zakompleksionych ludzi. w avku jest moj pies. nawet on by sie ich wystraszyl. moja Mama ja to oglada, to mowi, ze jakby miala miec takiego ziecia, to by go kijem pogonila, bo wstyd pozniej fotki z wesela rodzinie pokazac.

chamy ze wsi obrazaja kobiete, wstyd, pokazujecie wlasnie jacy jestescie. nic soba nie reprezentujecie, a 200 ,to nawet twoj ciagnik nie kosztuje ogrze z bagna:)

Twój pies? Zakłamana kobiecinaa.... Zdjęcie z sieci  :ph34r:

Piotr3p    13

@Ellaria dlaczego obrażasz ludzi ze wsi ? Gdyby nie my to nie miałabyś co do garnka włożyć (zresztą jeszcze trochę i tak będzie) nie wiesz jak ciężka jest tutaj praca, ja Cię zaproszę w żniwa na jeden dzień do mnie... zmienisz zdanie. Ostatnio nie mam ochoty tutaj zaglądać oraz się udzielać ( sprawy osobiste ) ale gdy przeczytałem co szanowna Ellaria napisała to szlag jasny mnie trafił... jesteś typowym mieszczuchem ( nie obrażając tutaj osób z miasta ) siedzisz sobie pewnie za biurkiem popracujesz 8 godzin i do domu ( nie wiem ile masz lat ) ale po Twojej pisowni sądzę że max 15... 

biala513    68

O matko! Co tu się dzieje :D Wszystkiego nie miałam ochoty czytać ale chyba Panna z miasta się pojawiła, która myśli, że jest boginią i że jest fajna a tu wprost przeciwnie :D

solek01    30

najlepsze komentarze to robiła rodzina Zbyszka, brat mega " czy z tej mąki będzie chleb"? i o tym że Kasia weszła do gniazda os to miał rację na potwierdzenie to słowa tej blond koleżanki Zbyszka- swoją drogą ona chyba o niego zazdrosna. Co to za kombajn co Zbyszek nim jeździł ?.

Grzesiek jak mu nawet z Ewką nie wyjdzie to lepiej że nawet z Ulką niezaczynał ta dziewczyna jest problemowa a on jest po przejściach to mu chyba kolejnych nie trzeba.

mds212    150

Ktos bedzie tak miły i mi powie ktora wybral Zbyszek bo nie patrzyłem wczoraj?:D

kp38    8

Ktos bedzie tak miły i mi powie ktora wybral Zbyszek bo nie patrzyłem wczoraj? :D

Tą co zawsze :)

thor1984    7

Nie oglądałem od początku więc jeśli możecie to powiedzcie czemu u Zbyszka była tylko jedna dziewczyna?

Kipek1    2

buahaha. jakie to puste i zalosne, najlepsza obrona jest atak, jakie to typowe dla zakompleksionych ludzi. w avku jest moj pies. nawet on by sie ich wystraszyl. moja Mama ja to oglada, to mowi, ze jakby miala miec takiego ziecia, to by go kijem pogonila, bo wstyd pozniej fotki z wesela rodzinie pokazac.

chamy ze wsi obrazaja kobiete, wstyd, pokazujecie wlasnie jacy jestescie. nic soba nie reprezentujecie, a 200 ,to nawet twoj ciagnik nie kosztuje ogrze z bagna:)

Pusta,chamska i prostacka lalo,jak to określiła moja żona wstyd to wogóle nazwać cie człowiekiem!No ale jak to mówią jaka mać taka nać-jaka matka taka córka.Jeżeli rodzice cię nie nauczyli co jest w życiu i w drugim człowieku najważniejsze to posłuchaj-nie wygląd zewnętrzny bo to drugoplanowa rzecz a to co ma się w sercu w głowie i duszy!!!No ale cóż skoro w tej twojej główce pustka...Szkoda drogocennego czasu dla takih jak ty BARBIE!!!

jajonasz    36

Ło Jeżu jak tu dziwnie, nie wchodziłem dawno :lol:  Po co karmicie trola? Jak się go nie karmi, zdycha śmiercią naturalną B)

Wczoraj nudy, wszystko praktycznie było wiadomo, szkoda że jakiś buk nie robił zakładów, wygrałbym trochę kaski :lol:

Meg5    344

Jedna internautka się  tu pojawiła i o Środzie wszyscy zapomnieli ... :lol:   :lol:  :lol:   A mówiłam ,że Środa to mały pikuś .  ^^

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się