Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pieceofmind    12

Moje spostrzeżenia:

Jakoś tak mało dowiedziałem się o gospodarce Staszka, sprawia wraženie jakby nic nie robił...przywieźli pług...

Paweł dał popis z tym płonącym stołem, sąsiedzi musieli mieć niezły ubaw jak gasił pożar kurzym pierzem i łapkami, dziewuchy fajnie skubały...

Zbyszek wystawił antureklamę swojemu dentyście...jak można się chwalić remontem paszczęki, w której świevą takie braki...

Adam lubi poleniuchować, nie wie co sobie bierze na głowę....

A podkład muzyczny przy silosowym masażu Grzesia bajka...dobrze, że Ula nie miała dstępu do kamieni, nie wiem ale mam odczucie, że nie zależy jej na Grzegorzu...z takim zachowaniem nie ma szans.

bratrolnika    1889

Stasiu jeśli ma tylko produkcję zbóż itp. to na pewno ma mniej pracy niż przy produkcji zwierzęcej, mleka, czy też warzyw, aczkolwiek właśnie nie jest pokazane nawet jego gospodarstwo, tylko dom z jednej strony

Zbyszek to chyba mówił że teraz zadba o siebie, zęby uzupełni, bo ma dla kogo, przynajmniej ja to tak zrozumiałem

A co do parku maszynowego Pawła, to tak myślę podobnie jak u mojego sąsiada, najstarszą maszyną jest Zetor z 2006r., a że na koncie ma debet 2,5mln zł to już inna sprawa... Paweł może dlatego nie znalazł jeszcze dziewczyny, bo żadna nie chce przez 20-30lat kredytu spłacać

Ate    23

Mi się tam program podoba. U większości uczestników panie jakoś się dogadują, no ale u Grzesia... Mam nadzieje, że Ewa widłami pogodni tą wredną dziunię. Czytałam, że ma być kolejna edycja programu na przyszły rok - chyba się zgłoszę B) I tak nie wybierają dziewczyn z gospodarstwa, ale spróbować można :)

Edytowano przez Ate

fioletowy    0

Według mnie jest to kolejny program podchodzący pod trudne sprawy lub ukrytą prawdę, patrząc na ich cholernie wymuszone zachowania i poziom aktorstwa jak w przedszkolu dla ułomnych, no niestety ale wg mnie program ma nie zmienić a właśnie utwardzić przekonanie o prostym chłopie rolniku bez zębów i mózgu

daremw    128

A podkład muzyczny przy silosowym masażu Grzesia bajka...dobrze, że Ula nie miała dstępu do kamieni, nie wiem ale mam odczucie, że nie zależy jej na Grzegorzu...z takim zachowaniem nie ma szans.

Grzegorz i chudzinka rządzą :) a komentarz Uli: "ma ładny dom, maszyny..." żeby chociaż powiedziała że i on jej odpowiada a tu zero.... mógł przed wyjazdem powstrzymać chudzinkię a Ulę mógł odpuścić :)

artur125    287

Ja się zgłaszam do następnej edycji programu :D Pomoc trzech dziewczyn zawsze się przyda :lol: Fajnie by było jakby zaczeły ze sobą rywalizowa i zapierniczały jak małe samochodziki :lol:

markkali    1

Stasiu jeśli ma tylko produkcję zbóż itp. to na pewno ma mniej pracy niż przy produkcji zwierzęcej, mleka, czy też warzyw, aczkolwiek właśnie nie jest pokazane nawet jego gospodarstwo, tylko dom z jednej strony

Zbyszek to chyba mówił że teraz zadba o siebie, zęby uzupełni, bo ma dla kogo, przynajmniej ja to tak zrozumiałem

A co do parku maszynowego Pawła, to tak myślę podobnie jak u mojego sąsiada, najstarszą maszyną jest Zetor z 2006r., a że na koncie ma debet 2,5mln zł to już inna sprawa... Paweł może dlatego nie znalazł jeszcze dziewczyny, bo żadna nie chce przez 20-30lat kredytu spłacać

Jeśli chodzi o Pawła to sądzę,że prawdopodobnie koncern CNH wpadł na świetny sposób taniej reklamy i dostarczyli mu na czas programu ciągniki demonstracyjne,to skubanie kur w tle ciągników nie było przypadkowe...

Krassus    95

Tak, szczególnie jak ciągniki były tyłem i weź zgaduj co za marka. Nie wiecie, że duże gospodarstwa często są podzielone między dzieci aby więcej pieniędzy na PROW dostać? Ciągniki mogą być jego a obrabiają dwa gospodarstwa.

Edytowano przez Krassus

Pajej    52

to opalanie kur była swietne widac ze Paweł chciał posmiac z dziewczyn, a cała polaks teraz smieje z niego jak stół podpalił

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

no niestety ale wg mnie program ma nie zmienić a właśnie utwardzić przekonanie o prostym chłopie rolniku bez zębów i mózgu

Jest dokładnie tak jak piszesz. Żaden program w telewizji niczego nie zmienia, nawet w tej publicznej, która podobno ma mieć tą całą "misję". Tu chodzi tylko o oglądalność i zysk z reklam.

• Like 1

Thomas2135    1211

Jak mogłeś popsuć zabawę. Nie zdążyliśmy poznać dobrze dziewczyn. Mam tylko nadzieję, że nie kierował się samym wyglądem.

Marcz84    3

Z mojego posta, wcale nie wynika którą kandydatkę wybrał (kto nie chciał wiedzieć, linka nie klikał), a z Twojego - można się domyślić, także ja nie wiem kto popsuł zabawę wink.png  Osobiście sądzę że wybór był oczywisty, zarówno kierując się sercem jak i rozumem.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No właśnie, a chłop lubi zjeść i co będzie brał taką co to czasem może upiec kurczaka z "nadzieniem" jak jej się nie będzie chciało wyprawić        :P     lepiej nie ryzykować.       :P

Ate    23

Paweł będzie całował się z dwoma? Chyba straciłam o nim dobre zadanie ...

Marcz84    3

A ja i do niego i do tej która z nim została, ale może poczekajmy na kontekst sytuacyjny np. grali w butelkę lub coś.

Edytowano przez Marcz84

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Pocałunek to nie grzech.    :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.