kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
marko-kolo    709
1 minutę temu, LuckyLuke12345 napisał:

Ale Ty śmieszny pajac jesteś xD 

Skoro nie chcesz poznać mojej żony to może umówimy się na dziwki?  

znaczy co za alfonso robisz ? ....no niestety nie ten adres 

nie sil się  ...bo mnie takie dowcipne  smarki nie bawią i nie jesteś w stanie ruszyć mnie ta dziecinadą 


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

aż   tak boli ? xD...o jej chłopczyku ,pampersa sobie zmień :D

  • Haha 1

wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marulekk    5325

ugotować można ale się nie chce, lepiej smakuje jak druga osoba zrobi :D  

Edytowano przez marulekk

sprzedam pług 3-skibowy ruski stan dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

Ej Spokojnie...ten temat jest po to by śmiać się uczestników znanego nam programu i po nich jechać a nie po sobie tu nawzajem :D

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

Wy to tak chodzicie jeden za drugim po wszystkich tematach i zatruwacie sobie nawzajem życie,  czy jak? Bo gdzie by was nie spotkał to sobie jeździcie bez  hamulcy

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
LuckyLuke12345    230
6 minut temu, marko-kolo napisał:

aż   tak boli ? xD...o jej chłopczyku ,pampersa sobie zmień :D

Mocny tylko w gębie jesteś nic pozatym.  Chętny  to mogę ufundować tobie te pampersy że będziesz ich używał 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

ta chodzą jak smród po gaciach xD

 

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

co tam roman też masz jeszcze uraz ? :D...oj dzieci nawet postraszyć nie umiecie ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, ZosiaSamosia napisał:

Miłość od pierwszego wejrzenia i to od zobaczenia zdjęcia Agus, ile Ty masz lat? 

Miłość do pierwszego włożenia. Przez takich pajaców z programu tylko powiela się i tworzy nowe stereotypy o rolnikach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

no i dobrze bo nie lubię ludzi którzy są małostkowi ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

powiem wam ze to faceci sa najlepszymi kucharzami swiata bo nie trzymaja sie przepisow tylko gotuja z sercem i smakiem zobacz najlepsze restauracje swiata to facet gotuje tam bez ujmy dla kobiet sorki ale zwiazki sa po to aby sie uzupelniac nie ma czegos takiego jak baba do garow a facet na fotel i mecz ogladac ja np z moimi ex wspolnie gotowalismy bylo wesolo a i wielokrotnie konczylo sie ze kolacja w piecu sie grzala a my na kuchennym stole zapominalismy o uplywie czasu ale warto poswiecic kolacje na rzeczy przyjemne obojgu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marko-kolo    709

tylko zobacz tak naprawdę ilu facetów potrafi  gotować   ? ... co z tego że 1 % facetów potrafi konkurować a reszta tylko konsumować ;)


wszystkie RYŚKI to fajne chłopaki , chwała im za to 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

uwierz ze prawie polowa facetow jak nie wiecej tylko lenistwo i stereotyp nie pozwala facetowi wejsc do kuchni po nic wiecej niz piwo z lodowki o ile nie jest to "przynies piwo kobieto" bo to niby obowiazek kobiet 

a ex sa bo nie rozumialy obowiazkow takich jak praca tylko w glowie wypady do galeri kina czy kolezanek teraz mam przyjaciolke ktora rozumie ze jak jade w pole czy do lasu to nie dla wlasnego widzi mi sie ale bo musze

  • Thanks 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli potwierdza się że musi trafić swój na swoją.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

taka prawda @Sean jedni wola slodkie nieporadne dziunie a inni wola typu " BABA ŚLĄSKA" w barach szeroka w ...pie waska raczki jak bochen chleba jak przyp...doli to lecisz do nieba zaradna inteligentna i goraca/namietna wiekszosc kobiet nawet nie wie co to przyjemnosc skoro istnieja faceci dla ktorych sex konczy sie na wloz wyciag i dojdz a teraz kobieto przynies piwo kobieto i do garow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno
2 godziny temu, Roman4321 napisał:

Samemu ugotować można

jak wody nie przypale to nawet gotowanie nieżle wychodzi , vifon, knorr, amino , ajinomoto , culineo przed nocną zmianą sie upichci byle zdążyć zjeśc zanim wystygnie 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

@Aga_Foto omg ale afera jakby było jeszcze o co... ;) odpadłam na początku, zaglądam a tu taki cyrk. Chodziło mi o Bardowskich, ale nie ma już do czego wracać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

facet powinien pomagac zawsze kobiecie 

panowie bierzcie przyklad z wici a panie prosze nie odmawiajcie nam pomocy bo drugi raz nie bo z wiekiem faceci staja coraz mniej pomocni mimo najszczerczych checi

 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj