kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    1327

chłop to wiadomo, krew z mózgu odpłynie i nie myślixD

nie od dziś wiadomo,że kobiety rządzą światem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość konteno   
Gość konteno

a ja myślałem że jest odwrotnie

mężczyźni rządzą światem a kobiety mężczyznami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ate    36

Znudziła mu się bo może mieć inne. Tak samo jak znudził się dziewczynami w programie. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Bo tak też jest, pierw się pojawią fascynacja,zauroczenie itp. dopiero z czasem zwraca się uwagę na charakter... Gdzieś był artykuł,ze nie wiadomo czy będzie kolejna edycja. 

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Moda na sukces normalnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593
10 godzin temu, Ate napisał:

Znudziła mu się bo może mieć inne. Tak samo jak znudził się dziewczynami w programie. 

Chyba i tak długo wytrzymał...mnie by się ta Jagoda szybciej przejadła :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

Z początku ten Karol wydawał się całkiem spoko,ale po tym wypadku jak zachował się względem Sary to nie można nazwać go facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No przestań przesadzil i z % i co miał do szpitala jeszcze jechać i w izbie noc spędzić?:o

17 godzin temu, Ansja napisał:

Bo tak też jest, pierw się pojawią fascynacja,zauroczenie itp. dopiero z czasem zwraca się uwagę na charakter... Gdzieś był artykuł,ze nie wiadomo czy będzie kolejna edycja. 

Na charakter to się zwraca uwagę przed rozwodem ^_^

18 godzin temu, Ate napisał:

Znudziła mu się bo może mieć inne. Tak samo jak znudził się dziewczynami w programie. 

A może i ha pojawiły się na horyzoncie:D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28757

A potem są historie ze nawalony  w trzy d...  przywiózł kobietę do lekarza i jeszcze się awanturowal. Jak się nachlasz to idź spać,  a nie szukać wrażeń -stara życiowa prawda

Edytowano przez bratrolnika
  • Like 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123
21 minut temu, Aga_Foto napisał:

Z początku ten Karol wydawał się całkiem spoko,ale po tym wypadku jak zachował się względem Sary to nie można nazwać go facetem

Dla mnie to On od samego początku był taki "HI HA HA" bez konkretów.

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
52 minuty temu, Aga_Foto napisał:

Z początku ten Karol wydawał się całkiem spoko,ale po tym wypadku jak zachował się względem Sary to nie można nazwać go facetem

Jak się zachował? A jej to co tam się stało? Nic. Guza sobie nabiła i wielkie halo. Szpital, jakieś fochy na wyrost, tylko po to aby coś się działo.  Nie bronię go bo jego zachowanie i całokształt też pozostawia wiele do życzenia. A jak to z nim tam jest to i tak się nie dowiemy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

Kolego nie ważne co się stało, ważne że jeden z jego gości wylądował w szpitalu.

Rola gospodarza jest taka że jeżeli coś się stało w moim domu/gospodarstwie to należy się zachować godnie a nie jak przedszkolak - oddalić się w bezpieczne miejsce.

Nie miał głowy do alkoholu trzeba było się nie brać za picie.


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Koleżanko... to po pierwsze. :)

Po drugie to nie wiemy co tam się wydarzyło. Bo i jedno i drugie tłumaczyło się dosyć wymijajaco. Jego mama podsumowała tę sytuację i to powinno wystarczyć. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Nie wiem czy ludzie oglądający ten program za dużo sobie nie obiecują, takie programy traktują jak film fabularny czy telenowelę i  najlepiej sami by chcieli dopisywać scenariusze, mi się jakaś albo jakiś podoba, TO MASZ się z nią żenić bo jak nie to jesteś beeeeeeeeeeee    :)

Nie oszukujmy się, gościu  mając 34 lata jak do tej pory sam sobie nie znalazł żony, { czemu nie znalazł, nie wiem i nic mnie to nie obchodzi}  to przy pomocy TV też tego zaraz nie zrobi.   :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1123

A to przepraszam KOLEŻANKĘ.

Tak tam nie było konkretów (ale był jakiś urywek pokazujący to) ale jakbyś się czuła (czysto teoretycznie) jesteś u znajomego na imprezie i trafiasz do szpitala a znajomy jak nigdy nic idzie spać. Nie ważne z jakiej przyczyny, kto zawinił ale powinien z nią tam być (nie wiem jak się znalazła w szpitalu) dlatego że był tam gospodarzem.

  • Like 1

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Jakby to byli ludzie w wieku powiedzmy 20- tu lat, to pewnie by się łączyli w pary jak wróble na wiosnę, ale faceci po 30-tce i wyżej, tym bardziej szukając żony na gospodarstwo inaczej już na to patrzą, a kobiety w tym programie, no cóż pierwszej młodości już nie są i wszystkie bez względu na wiek napalone są jak piec kaflowy, bo to ostatni gwizdek by znaleźć jeszcze "palacza" a charakterek w tym wieku już może być że nawet diabeł w tym piecu nie chce palić. I weź tu się ożeń pod publikę.    :P

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Jeżeli chodzi o mnie o wolałabym żeby zajął się mną ktoś kto nie pozostaje pod wpływem alkoholu. Taka sytuacja z życia: Kiedyś zawiozłam męża w nocy na pogotowie. Za nami weszło dwóch chłopaków kompletnie zalanych. Jeden gospodarz imprezy, drugi pokrzywdzony. Pierwszy oczywiście przejęty sprawą bo u niego taki wypadek itd,  drugi słowa z bólu nie mógł powiedzieć, więc pierwszy za adwokata robił... skracając opowiadanie to wyszło tak, że Pani doktor wezwała ochronę, opatrzyła pobieżnie tego poszkodowanego i panów wyrzuciła siłą za drzwi. Więc może lepiej pijany gospodarz niech pójdzie spać. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zosia kto tam wie co się działo poza kamerami, wszyscy może ostro pochlali, i pospadali z łóżka.   :P  We czwórkę w jednym łóżku, to i jaskółki z gniazda się czasem wypchną.   :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aga_Foto   
Gość Aga_Foto

Sean to fakt takie małżeństwo pod publikę,ale z drugiej strony czasem coś z tego wychodzi :D Bardowskim się udało :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale ja nie twierdzę że takie poznawanie nie ma sensu, tylko że nie jest to tak chop siup i ślub    :P Zawsze powtarzam, musi trafić swój na swoją, a wtedy możesz być już  na zawsze moją.      :P  Ale jak masz być tylko po to moją bo akurat widzom na twój widok  stoją,   :P no to dziękuję za takie małżeństwo.  :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Miłość od pierwszego wejrzenia i to od zobaczenia zdjęcia Agus, ile Ty masz lat? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj