Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
ZosiaSamosia    146
Napisano (edytowany)

Rzecz dla wiewiórki nie do pomyślenia, znaleźć w życiu orzech nie do rozgryzienia. ;):)

Gdy Diabeł namawia do grzechu Anioła, oj smaży się w kotle czarna smoła, 

Gdy zaś Anioł Diabła namawia w tym duchu pławią się oni w różowym puchu. 

Edytowano przez ZosiaSamosia

bratrolnika    1893

@TOME11 dokładnie, a co gorsze, po takim czymś powinny zaprzepaścić "całą swoją karierę", ale pewnie tak nie będzie, a wręcz odwrotnie, bo tv szuka show, a takie osoby wywołujące sprzeczne odczucia się najbardziej sprzedają, jedni będą chcieli zobaczyć je z sympatii, drudzy wręcz przeciwnie

co do Mikołaja, to w każdej z czterech edycji żaden z najstarszych uczestników nie związał się z drugą osobą, po co oni tam idą??? może warto pomyśleć żeby nie brać do kolejnych edycji już tych dziadków 9_9 chyba że kolega @extrabyk się zgłosi, to może sam być, bez pozostałej czwórki, i też pewnie będzie niezły show:D @extrabyku pozdrawiam B|

Karol trochę mi podpadł, jak wcześniej uważałem że jest ok, to teraz się okazuje że przed nagraniami spotykał się już z Jagodą, a potem w programie wielkie poznawanie grał

• Like 2

ZosiaSamosia    146

Jak @extrabyk się zgłosi to piszę list! Hehehe... :P

A tak serio, to ta Renata od Mikołaja chciałaby spróbować z nim jeszcze raz czy słaby przekaz otrzymałam? Oczywiście nie oglądałam całego odcinka i nie bardzo wiem. 

• Haha 1

ZosiaSamosia    146

Wiedziałam że ona coś kombinowala. Dlatego odeszła wcześniej. Chyba pół Polski dało się nabrać. Eh te kobiety....

ZosiaSamosia    146

Chyba już całkiem musiałby wzrok stracić żeby tego nie widzieć. Ona pięknie tylko potrafi mówic. Sama moglabym jej słuchać godzinami. Materialistka jakich wiele. Słabo to rozegrała. Jej strata. A on chociaż może spać spokojnie. Jeżeli ktoś miałby prosić i ułaskawienie to Mikołaj u Janeczki. Fajna żywiołowa kobieta. Moje zdanie. 

• Like 1

DanielFarmer    108
Jak to powiedziała-"Twoja winnica na tym zyska." Chyba jednak doszła do wniosku że jest tam kasa do wyjęcia :)
  • Like 1

ZosiaSamosia    146
Napisano (edytowany)

Która tak powiedziała? Renata, tak? Kurcze żałuje że nie widziałam całego odcinka. 

Edytowano przez ZosiaSamosia

akowicz111    133

Te dwie od Piotra same już nie wiedziały która głupsza xD, a on sam okazał się nie taki ciapciuś :D:D:D.

• Haha 2

Thomas2135    1225

Stary tylko winnicę i swoje wina chciał wypromować. Zacytuję córkę Zosi. "... a po co mu kobieta. Przecież ona niedługo w kalendarz kopnie." :D

• Haha 2

ZosiaSamosia    146
Może i tak z tym promowaniem, ale on rzeczywiście był zdenerwowany kiedy Renata powiedziała mu że odchodzi, akurat wtedy spieszył się, do roboty. Takie coś ciężko wyreżyserować. Szczególnie jeżeli chodzi o osoby starsze, które jakby niebyło są naturalne. Więc może rzeczywiście on szuka żeby nie być samotnym. Nikt nie chce być samotny niezależnie od wieku.
  • Like 1

Uziu92    1411

takich starych pierników nie powinni brać :D bo juz kolejna edycja w ktorej nic nie wyszło u "dziadków"

Sean    296

Tam wychodzi gdzie ktoś jeszcze myśli rozporkiem,   xD  jak zaczyna kombinować głową, to w sprawach damsko męskich zazwyczaj nic nie wychodzi, takie jest moje zdanie, a taki dziadek to coś by może i chciał, tylko już zapomniał co.    :P

• Haha 1

Sean    296

xD   Oby kochana oby, bo ten seksoholizm mnie niedługo wykończy jak tak dalej pójdzie.       2smiech.gif 

Sean    296

No właśnie nie jest słabo, ja już nawet pierd*lę od rzeczy.       2smiech.gif

Marecki2922    15

Tego dziadziusia to ja znam , nie bezpośrednio ale wiem że bzykanie to u niego jest na pierwszym miejscu Renacie to pewnie miał ochotę dobrać się do majtek dlatego tak mu się nie spodobało gdy mu zwiała 

• Haha 1

extrabyk    857
19 godzin temu, bratrolnika napisał:

@TOME11 dokładnie, a co gorsze, po takim czymś powinny zaprzepaścić "całą swoją karierę", ale pewnie tak nie będzie, a wręcz odwrotnie, bo tv szuka show, a takie osoby wywołujące sprzeczne odczucia się najbardziej sprzedają, jedni będą chcieli zobaczyć je z sympatii, drudzy wręcz przeciwnie

co do Mikołaja, to w każdej z czterech edycji żaden z najstarszych uczestników nie związał się z drugą osobą, po co oni tam idą??? może warto pomyśleć żeby nie brać do kolejnych edycji już tych dziadków 9_9 chyba że kolega @extrabyk się zgłosi, to może sam być, bez pozostałej czwórki, i też pewnie będzie niezły show:D @extrabyku pozdrawiam B|

Karol trochę mi podpadł, jak wcześniej uważałem że jest ok, to teraz się okazuje że przed nagraniami spotykał się już z Jagodą, a potem w programie wielkie poznawanie grał

Dzięki kolego za wiarę we mnie ale niestety albo raczej stety mam dziewczynę i zgłaszać się tam nie będę choć mogę przyznać, że gdybym wziął udział w tym cyrku to myślę,że zadbałbym o rozrywkę dla Was wszystkich oraz oczywiście dla siebie xD

• Like 3

bratrolnika    1893

a no to Macieju gratuluję, to teraz zamiast na AF siedzieć to z kobitką czas trzeba spędzać:D

• Haha 1

STANK    11
Dnia 23.11.2017 o 05:49, Sean napisał:

Nie patrz kochaneczko że ma głowa siwa,      :)          bo pod starym dębem twardy orzech bywa.    :P

A ja przecież mam
Takie gołębie serce
W gruncie rzeczy każdej z dam
Nieba przychylić chcę                                   :)

pod starym dębem twardy korzeń bywa 

• Haha 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.