Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

margoo78    50
Apropo samochodów, to w programie często pojawiała się jasno zielona fabia chyba z czarnym dachem. Czyżby to byl samochód służbowy. Nawet Piotrek był nim na jednej randce. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

extrabyk    774
22 minuty temu, margoo78 napisał:

Apropo samochodów, to w programie często pojawiała się jasno zielona fabia chyba z czarnym dachem. Czyżby to byl samochód służbowy. Nawet Piotrek był nim na jednej randce. Poprawcie mnie jeśli się mylę.

Nie dało się tego nie zauważyć...pewnie lokowanie produktu...ktoś przecież musiał zapłacić nawet za tak mierną produkcję i to sporo kasiorki.

krzysieek    8

Średnio oglądałem wczorajszy odcinek, ale Mikołaj chciał dwie kobitki, wybrał jedną a rezultacie nie pojechał do żadnej?

Sean    241
7 godzin temu, tobi866 napisał:

Ludziska sorry ze wam przerywam  ta gadke szmatke ale czy to nie jest temat o programie "Rolnik szuka żony"? A wy tu już od paru stron pier**licie jakieś głupoty o d*pie maryny a raczej Zosi. 

P.S. Czy w tym temacie jest jakiś Woźny aby posprzatał ten rozpierdolnik? I piszących nie na temat wy***rdolił do innego tematu? 

Temat faktycznie "Rolnik szuka żony", ale to nie znaczy że zaraz o programie tylko, widzę że bardzo ciebie rajcuje obrabianie d*py uczestnikom tego programu, bo inaczej tego nazwać nie można.

Edytowano przez Sean
  • Thanks 1
  • Haha 1

Sean    241
Cytat

. Ale Sean znowu będzie mnie strofował. 

Zosiu, Zosiu, kto ja? no Ty chyba sama za siebie nie możesz, toż ja bym Ci nieba przychylił.        :P    :D

JanuszTracz    27
9 godzin temu, tobi866 napisał:

Ludziska sorry ze wam przerywam  ta gadke szmatke ale czy to nie jest temat o programie "Rolnik szuka żony"? A wy tu już od paru stron pier**licie jakieś głupoty o d*pie maryny a raczej Zosi. 

P.S. Czy w tym temacie jest jakiś Woźny aby posprzatał ten rozpierdolnik? I piszących nie na temat wy***rdolił do innego tematu? 

Co te dni nastaly,myslalem ze to tylko kobitki maja fochy ale teraz widze ze i chlopy,

• Like 2
  • Haha 1

extrabyk    774
1 godzinę temu, JanuszTracz napisał:

Co te dni nastaly,myslalem ze to tylko kobitki maja fochy ale teraz widze ze i chlopy,

Jak baba ma te dni to i chłopu odbija a jak chłop baby nie ma to ciągle ma te dni xD

• Haha 2

konteno    1064
21 godzin temu, extrabyk napisał:

Kiedyś byłem w tych Kiermusach i jak dla mnie wieśniaka żadna to atrakcja ale mieszczuchy to tam jeżdżą chyba dość chętnie i licznie zwłaszcza w wekendy.

...

ja prywatnie nie byłem , tylko kiedyś raz na wycieczce szkolnej ale nie żałuję bo za cienki ze mnie portfel by tam gościć , w sezonie letnim to w 1 niedziele miesiąca masakra taki  ruch że z posesji nie tak łatwo się wbić do ruchu a do drogi się nie podchodzi bo ogłuchnąć idzie a do tego niektórzy po sobie za dużo pamiątek pozostawiają na poboczach

extrabyk    774

Tanio w takich miejscach nie jest bo to są punkty doju mieszczuchów. Moda się zrobiła i w wekend mieszczuch jedzie na wieś. Szkoda,że spora ich część nie umie się u nas zachować i zostawiają masę śmieci i butelek przy drogach oraz włażą na prywatne tereny jeśli tylko zobaczą,że jest tam coś przy czym można zrobić sobie selfi...czasem to ręce opadają i jeśli mieszkasz przy samej drodze do Kiermus to rozumiem i współczuję tego sąsiedztwa.

ZosiaSamosia    94

Hehe.... Że zechce mnie na Smerfetkę. I co i nic. Nieba miał uchylić a ja tylko krokodyla chciałam. A on? Gdzie? Uciekł.... :P

• Like 1

PRIMO    179

Zaraz się zjawi :D i będzie się tłumaczył że niebo spadło mu na głowę albo krokodyl chciał mu rękę albo coś innego odgryźć xD

• Like 1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się