Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

LuckyLuke12345    114
15 minut temu, ZosiaSamosia napisał:

Po co się tak denerwować? Tak jak Sean napisał nie masz dziś apetytu i po sprawie. To potem żona się wkurza i zastanawia nad tym co jest nie tak że mąż jeść nie chce. ;)

Szkoda też i żony po co ma się wkurzać,  dlatego lepiej zaprosić ja do reustałrant na obiad,  zgodzisz się że mną? 

Sean    283
Cytat

No bez przesady , bo jak któryś trafi na antytalent , to z takim podejściem za długo nie pociągnie :D.

Czasem wina faceta że żona antytalent, jak ciągle jej wmawia że nic nie umie, jego mama lepiej gotowała, no to wybacz, ale też byś nie miał motywacji do nauki.

zetorki12    1994

No tu się nie zgodzę . Wiem że z zasady facet nigdy nie jest niczemu winny , więc nie wiem o czym Ty tu .:D

• Like 2

Sean    283
Napisano (edytowany)

No właśnie z zasady niewinny, ale dlaczego przy okazji niedobroduszny dla maluczkich, niech żona zna wspaniałomyślność pana.       :D

Edytowano przez Sean

ZosiaSamosia    140
Lucky no a co jak trafisz na wspomniany antytalent, budżet domowy strasznie podupadnie po tych wizytach w restauracjach ;) Sean a Ty jak zwykle łaskę swoją okazujesz. Panie ależ Ty wspaniałomyślny. :p
  • Like 1
  • Thanks 1
  • Haha 1

Sean    283
1 godzinę temu, Meg5 napisał:

I znowu Sean ...9_9  

I zaraz buzia u Ciebie uśmiechnięta.  :P

LuckyLuke12345    114

Ależ Zosiu nie ma co się przejmować moim budżetem uwierz nie ucierpi zbytnio  :-) Może dała byś się zaprosić na wspólną  kolację :-) 

Sean    283

Nie będę Meg od nowa rozdzierał na Tobie bielizny.     :P

zetorki12    1994

Ho , ho , to aż tak ? :oGdzie ja byłem że przegapiłem Wasz pierwszy raz ?O.o

• Thanks 1

Meg5    351
Napisano (edytowany)

Chciałbyś  Seanku, a tu tylko po pysku dostajesz .:D

Edytowano przez Meg5

Sean    283
Cytat

tu tylko po pysku dostajesz .:D

Ja w każdym razie nigdy bym tak do Ciebie nie powiedział.       :(

Meg5    351
Napisano (edytowany)

To milcz ,milczenie złotem jest . 

Edytowano przez Meg5

Sean    283

Rozdzieranie bielizny to było w przenośni że nie mam zamiaru dać się tej pani wciągać z nią w jakiekolwiek prostowanie czegoś co napisała na temat intercyzy i tyle.

ZosiaSamosia    140
9 minut temu, LuckyLuke12345 napisał:

Twoja strata  

I jak tu żyć, ze świadomością takiej straty...

Sean    283
23 minuty temu, Meg5 napisał:

To milcz ,milczenie złotem jest . 

Nie odzywaj się do mnie i od dzisiaj możesz mi się nie kłaniać.       :)

• Haha 1

Sean    283
Napisano (edytowany)

Widzę Roman że bardziej dobre jedzenie Ciebie interesuje niż kobita.     :P  W dodatku jak pitoli coś o zaciążaniu, to już całkiem gotować przestanie.   :D

Edytowano przez Sean

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.