Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ansja    347
Napisano (edytowany)

Ej nie wiem czy teraz się zacząć obawiać czy cieszyć,ze mu puszcza :S

Roman a ciebie kiedy w końcu Amor p[...] ?:P

Edytowano przez danielhaker

Roman4321    78

No musisz mu założyć jaką plombe co by pewność miała czy inna czasem nie upuszczala :P

artur125    294
15 minut temu, Ansja napisał:

Albo być z kimś,bo facetowi zaworek puścił

leże i płacze ze ś miechu

Ansja    347

Z tego co wiem to nie jest licznik od prądu tylko bomba z opóźnionym zapłonem :P

Roman4321    78

Jak która usiądzie i wnet zawleczke wyciągnie ...ale bez obawy szybko się zabroji i znowu stoi ;)

Thomas2135    1224
10 godzin temu, DanielFarmer napisał:

..Karol zaś przez Skype się zakochał.To już trzecia miłość w krótkim odstępie czasu... Kochaś...

Podejrzewam, że znali się wcześnieja ten nie potrafi nic ukryć. Tylko dowodzi tego, że dostają za to pieniądze i są w stanie dla nich oszukać telewizję i widzów.

Ansja    347

Roman a ty widział kiedyś żeby wóz jechał na samych felgach?

Thomas kiedyś był artykuł o tym,ze każdy z uczestników który bierze publicznie udział w programie otrzymuje jakaś  kasę ...w końcu niektórzy idą aby może faktycznie mieć ta druga blisa osobę ale ci co są aby tylko być to dla popularności.Ilez jest teraz tych nowych celebrytow i wśród nich na ściankach pokazują się osoby z rsż.

• Haha 1

Roman4321    78
Napisano (edytowany)

Ale dzięki znajomym znajomego masz bacznie czy inna nie majstruje w międzyczasie przy zaworku wiec wiedz jak się masz i doceniń to B|

Edytowano przez Roman4321

Sean    296
1 godzinę temu, Ansja napisał:

Albo być z kimś,bo facetowi zaworek puścił i trzeba być już razem z obowiązku to już męczenie się z soba,brak perspektywy na dobrą wspólna przyszłość B|

Taaa zaworek  winny bo puści, a otworek wciągnął jak odkurzacz bez worka  :P    przy granacie też majstrujesz przy zawleczce myśląc że pójdzie rykoszetem?   :D

• Like 1
  • Haha 2

extrabyk    857
2 godziny temu, Ansja napisał:

Z tego co wiem to nie jest licznik od prądu tylko bomba z opóźnionym zapłonem :P

Jak z opóźnionym to jeszcze pół biedy gorzej jak z przyśpieszonym zapłonem xD

Ansja    347

Ponoć liczy się refleks :D

Ciekawe czy któraś z tych wszystkich pań z programu potrafi choć dobry rosół ugotować :)

lukbold    413

pewno nieeee... konieczne musisz im to wytłumaczyć, bo one tylko tipsy potrafią obsługiwać...

Ansja    347

Może niektórym to będzie teraz śmieszne,ale dobra gospodynie poznaje się po tym jaki rosół gotować umie.A podstawa są umiejętności dodania dobrych warzyw i makaron robiony w domu....nie ten z marketu co udaje makaron ^_^

extrabyk    857

W tej edycji były takie co jak włączyły światełko w piekarniku tu myślały, że już się będzie piekło...tak,że ten tego xD

• Haha 1

extrabyk    857

U mnie ten sposób nie wypali koleżanko bo rosołu nie lubię :S ale to nie tragedia bo zawsze może być gulaszowa...to trochę wyższa szkoła jazdy jeśli chodzi o składniki i przyprawy.

Szymi40    373
2 godziny temu, Ansja napisał:

Może niektórym to będzie teraz śmieszne,ale dobra gospodynie poznaje się po tym jaki rosół gotować umie.A podstawa są umiejętności dodania dobrych warzyw i makaron robiony w domu....nie ten z marketu co udaje makaron ^_^

Jak   doda  dużo lubczyku  to  się   będzie rozbierać  do  rosołu...   :D

• Haha 1

zetorki12    2039
2 godziny temu, extrabyk napisał:

U mnie ten sposób nie wypali koleżanko bo rosołu nie lubię :S ale to nie tragedia bo zawsze może być gulaszowa...to trochę wyższa szkoła jazdy jeśli chodzi o składniki i przyprawy.

By Ci Ansja zrobiła , to byś polubił ;).

• Like 1

bratrolnika    1892

@extrabyku tobie to bym siostrę sprzedał, wiekowo akurat by ci podeszła, ale za charakter to byś mi nie wybaczył, taka wredna9_9

• Haha 1

PRIMO    194
33 minuty temu, zetorki12 napisał:

By Ci Ansja zrobiła , to byś polubił ;).

I jeszcze o dokładkę byś prosił xD

• Haha 1

Ansja    347

Szymi do rosołu to się wszyscy rozbierają :D

Roman dobra prawdziwa wiejska kura ,warzywa i powoli gotować.Ja dodaje pod koniec gotowania trochę kopru wówczas smak jest bardziej intensywny.

FB_IMG_1510664169506.jpg

extrabyk    857
8 godzin temu, bratrolnika napisał:

@extrabyku tobie to bym siostrę sprzedał, wiekowo akurat by ci podeszła, ale za charakter to byś mi nie wybaczył, taka wredna9_9

Oj nie wiem czy to ona Tobie by nie wybaczyła...jakby trafiła w końcu kosa na kamień :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.