Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
extrabyk    842

Mikołajowi to w tym roku z tego wina wyjdzie tylko ocet...zresztą ta co wycofała się w porę już mu mówiła,że coś kwaśne te jego wino...na co on miał równie kwaśną minę :D

Co by nie mówić w tej edycji tylko Zbyszek trzyma fason w każdej sytuacji a reszta wybieranych i wybierających dostarcza nam tylko rozrywki...swoim kosztem :D

• Like 2

Szymi40    373
12 godzin temu, bobienko napisał:

Ci starzy w każdej edycji to zboki i chamy :P

,,Głowa   siwieje - d...pa   szaleje''  ;)

• Haha 1

Thomas2135    1217

Nie za darmo to robią. Mogą się zarzekać, ale nikt normalny by się nie zgłosił jakby nic z tego nie miał. Plotkują, że nieoficjalnie tv płaci jeśli powstanie związek i sponsoruje wesela. To wszystko plotki, bo wpisy zapewne znajomych i osób z bliskiego otoczenia są usuwane z fejkzbuka.

Grzesiu Bardowski miał nam co nieco zdradzić i coś nadal milczy. Montrakt chyba dawno minął lub płacą za milczenie.

Sadek    449

Chodziły słuchi że Oni też się znali wcześniej.

Ansja    344

Zarówno Meg jak i Zosia mają obie rację w kwestii podziału majątku.Sad moze wziąć pod uwagę fakt,ze swoją pracą w gospodarstwie osoba przyczyniła się do powiększania i powstawania majątku i uzna,ze należy się jej jakieś zadość uczynienie.Wiec najlepiej jest sporządzić intercyze przedmalzenska a dorobek już wspólny w okresie trwania małżeństwa dzielić.

Ta edycja to jakieś nieporozumienie wielkie,ze to jest emitowane przez tv.¬¬

Ansja    344

Oczywiście,ze zrobię gdyż każde z małżonków wnosi do małżeństwa różnego rodzaju majątek,zeby też uniknąć nieporozumień typu kto miał więcej przed ślubem oraz że któreś przyszło z niczym do drugiego.Intercyza jest też zabezpieczeniem dla dzieci w późniejszym czasie.

• Like 1

bratrolnika    1890

to najlepiej zrobić tak jak ja, żona bez niczego, ja też, i sami się wszystkiego dorobiliśmy w czasie

• Like 2

ZosiaSamosia    143
A czy te majątki to są najważniejsze? Żenisz się z majątkiem czy jak? Ważne jest czy jesteś szczęśliwy z tą drugą osobą.
  • Like 1

Thomas2135    1217

Mało to w tym kraju przypadków, że szczęście trwało tylko do ślubu lub do dopisania małżonki do majątku. Żaden porządny gospodarz nie pozwoli, żeby jednym podpisem stracić majątek kilku pokoleń, wart nierzadko miliony. 

• Like 3

ZosiaSamosia    143
Też racja. Bo jak się jakaś trafi co tylko majątek widzi to rzeczywiście można stracić wiele. Szkoda, że dziś ludzie mają do siebie tak mało zaufania i wiążąc się z kimś w pierwszej kolejności widzą majątek a nie człowieka... :(

RafaKdziela    141

Kolega ma rację wyżej .Teraz sporo dziewczyn udaje ,jakie to zakochane ,a po pół roku max roku rozwód i podział .Bardzo trudno jest trafić uczciwą dziewczynę .Ja uważam  ,że jeżeli druga osoba jest na tyle uczciwa ,to bez problemu może podpisać intercyzę .U mnie w okolicy w zeszłym roku był taki głośny przypadek ,jak dziewczyna oskubała swojego już byłego męża .Oczywiście sprawa tyczy się gospodarstwa .

extrabyk    842
Napisano (edytowany)

Na żonę to najlepsze są takie dziewczyny co nic nie mają a najlepiej to jak nawet majtek nie mają...bo przecież liczy się tylko człowiek :D

Edytowano przez extrabyk
  • Like 1

ZosiaSamosia    143
A może panowie, właśnie dlatego źle trafiają z wyborem bo widzą te stringi albo ich brak ;) :p

ZosiaSamosia    143

Gdyby mój mąż przed slubem podsunął mi intercyze do podpisu, dostałby po łbie. Jeśli nie poznał mnie na tyle żeby mi zaufać.... to sorki nie mamy o czym gadać. Jeśli przez czas bycia ze sobą w związku on ma wątpliwości co do moich intencji, trudno każde idzie w swoją stronę. Takie jest moje zdanie. 

• Like 1

Roman4321    74

Każdy idzie w swoją stronę jesteś pewna że tak byś chciała? 

Czy to rozwiąże jakiś problem albo przysporzy następnych a udawać będziemy ze jest dobrze? 

Intercyza zawsze ma za i przeciw każdy chroni co już ma ;)

ZosiaSamosia    143

Chodzi mi o to że w moim przypadku taka umowa nie jest potrzebna. Ja wiem co miałam przed slubem, wiem co mąż miał i wiem też co mamy pracując RAZEM. Nie uznaje wyciągania ręki po czyjeś bo ja na to nie pracowałam więc dlaczego miałabym to zyskać. A jeszcze raz brak zaufania nic nie buduje.

LuckyLuke12345    115

To dlaczego byś nie podpisała tej intercyzy ? To tylko kawałek papieru,  nie ufała byś przyszłemu mężowi? To aż  tak to jest  ważne dla Ciebie  i innych  Przeciesz chodzi o zaufanie. 

Uziu92    1410

ja bym podpisał jak by zona chciała, natomiast ja bym z taką inicjatywą nie wyszedł. Kolejna sprawa jak tu ktos wspominał ze ktos tam po poł roku sie rozszedł, nie mial intercyzy i majątek heja, w takim przypadku to juz celowe musiało byc, zalezy tez ile sie znali, bo moze ów delikwent nie poznał dobrze swojej przyszłej wybranki, bo na to czasem trzeba trochę czasu, a wiadomo ze są sluby po roku czy nawet pół roku znajomosci, a pozniej pod pretekstem niedopasowania czy czegos innego jest rozwód i podziały. Miałem kiedyś taką dziewczyne, byłem z nią z 9 miesięcy, na początku była spoko, nic nie zdradzało tego jaka jest naprawdę, ale po dłuzszym czasie wyszła z niej prawdziwa osobowość, byla po prostu tak pazerna na hajs jak prosiak przy korycie. Z taką się ozenic po pół roku mogłoby byc pozniej ciekawie  bez "umowy" . Bo wydaje sie ze juz znasz, ale nie znasz jednak i zenisz się/wychodzisz za mąz za powłokę takiej osoby. Oczywiscie to w dwie strony działa, bo moze byc zacna kobieta, a trafic na takiego faceta.

ZosiaSamosia    143
21 minut temu, LuckyLuke12345 napisał:

To dlaczego byś nie podpisała tej intercyzy ? To tylko kawałek papieru,  nie ufała byś przyszłemu mężowi? To aż  tak to jest  ważne dla Ciebie  i innych  Przeciesz chodzi o zaufanie. 

Nie podpisałabym, bo stawia majątek w pierwszej kolejności niż moją osobę. A to nie jest grunt pod dobry związek. 

Roman4321    74
Napisano (edytowany)

Luk po co ci kobita w końcu tylko jest ozdobą jak sam nieśmiało stwierdziłeś.

Wiec lepiej dla niej jak by podpisała  bo ładnie by po tem wyszła przy tobie :)

Rafał może by trzeba się w końcu na kogoś zdecydować bo szukasz i szukasz a znaleźć nie możesz albo nie chcesz znaleźć,  jak to jest? 

Edytowano przez Roman4321

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.