Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

dla mnie najlepsza  dróga edycja byla  a teraz to kabaret jest. Ten dziadek z tej winiarni jakis lowelas jest i o seksie jeszcze mysli

Edytowano przez szymekrolnik89

extrabyk    774

On to przynajmniej trafił na babkę na swoim poziomie...czyli tą z chyba z Suwałk i ona jak ją wybierze to z niego więcej soku wyciśnie niż on do tej pory ze swoich winogron a chwilę potem będzie walka o spadek xD Miał co prawda w tej trójce  też babkę na poziomie i to takim,że sama zrezygnowała w odpowiednim momencie i w ładnym stylu...na tyle dobrym,że się nawet nie skapnął,że nie dorasta jej do pięt...

• Like 1

ryzakk1    9
Zbyszek jest spoko. dobrze że ta gruba pogonił. reszta rolników to takie cipy
  • Like 1

extrabyk    774

Miejmy nadzieję, że dzięki temu programowi znajdzie go jakaś wartościowa i uczciwa babeczka bo ani ta co została ani tym bardziej ta co już jej nie ma nie są warte zachodu.

bratrolnika    1864

dokładnie, z żoną stwierdziliśmy że z niego taki śmieszek jak z mojego ojczulka, nawet wiek podobny i też kulami się podpiera

Thomas2135    1194

Wybaczcie, że się zagalopowałem w tym, że znalazł. Jednak jeśli na fejsie czy innym portalu podrywa to może coś jest na rzeczy. 

• Sad 1

ZosiaSamosia    104
20 godzin temu, extrabyk napisał:

On to przynajmniej trafił na babkę na swoim poziomie...czyli tą z chyba z Suwałk i ona jak ją wybierze to z niego więcej soku wyciśnie niż on do tej pory ze swoich winogron a chwilę potem będzie walka o spadek xD Miał co prawda w tej trójce  też babkę na poziomie i to takim,że sama zrezygnowała w odpowiednim momencie i w ładnym stylu...na tyle dobrym,że się nawet nie skapnął,że nie dorasta jej do pięt...

Moja córka po którymś z odcinkòw, zapytała mnie "ile ten starszy pan ma lat?" odpowiadam że ponad 70. A ona na to "Po co mu kobita, jak on zaraz w kalendarz kopnie" :o:/

• Haha 1

extrabyk    774

Widząc te wszystkie "gwiazdy" co się zgłosiły do programu to nie byłbym taki pewien czy jak piszesz przy trasie nie trafiłby lepiej :D

staszek131415    2020
Dnia 31.10.2017 o 18:42, ZosiaSamosia napisał:

Moja córka po którymś z odcinkòw, zapytała mnie "ile ten starszy pan ma lat?" odpowiadam że ponad 70. A ona na to "Po co mu kobita, jak on zaraz w kalendarz kopnie" :o:/

Widzisz młodzi ludzie tak myślą a może być zupelnie na odwrót znam taki przypadek gościu w  podobnym wieku ożenił się z 30 lat młodszą ludzie uśmiechali się pod nosem żże babka sobie użyje jak dziadek oczy zamknie i co  nowotwór kobitę zabrał  a dziadek żył do 90 9_9

• Thanks 1

LuckyLuke12345    108
Dnia 31.10.2017 o 18:42, ZosiaSamosia napisał:

Ma ta Twoja córka podejście do życia , czyżby to po mamusi? 

• Thanks 1
  • Haha 2

ZosiaSamosia    104
Toż, po kimś musi to mieć :p A to, że dzieciaki mają swoje zdanie to nic złego, życie ich wszystkiego nauczy i jeszcze mocno doszlifuje.

PRIMO    179

Karolek zawalił sprawę po tej błyskotece a teraz robi z siebie ofiarꬬ

• Like 1

BoskiEllwaro    12

Po pil i juz mial na sile brac zeby ludziom sie podobalo , albo jest chemia albo nie i juz,,po chu drazyc temat ,, ale widac ze ze wschodu za kolniez nie wylewa 

• Like 2

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się