Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
szmergiel    197

Jak to po co poszly?po chlopa poszly i tyle.ta loche u zbyszka to przeciez nikt normalny nie porucha chyba ze slepy i gluchy a ta druha to juz pewnie sie "znudzila" na firmie a na zone to zaden kierownik tego nie wezmie i tyle.
Ps.teraz tylko zlapac na kamere jak dziadek lata goly i robi ta stara ruda i jakas bojka u tego kwiatkowego i cos wreszcie przestanie wiac nuda

tomekkomar    11

nie wiem po co poszły, muszą poczekać na program bizmesmen szuka zony.

Są takie panny, że chłop się wstydzi, a pan się brzydzi.

aletes    70

Zżymacie się ale widziały gały co wybierały...przecież mieli więcej do wyboru :blink: tak właśnie przekombinowali bo szukali kij wie czego,a spokojnych i pracowitych nie chcieli- teraz masakra i będzie bal :lol: :lol: :lol:

Sean    292

Najlepiej jakby była jedna do wyboru,      :P    wtedy zawsze pasuje    :) dziwne że w tych programach chłopaki z NH, JD i innymi nie mogą sobie znaleźć panny, ci z 330 czy 60 -tką jakoś nie mają problemu.      :P   Coś mi się zdaję że szukają sami nie wiedząc kogo.    :D

Edytowano przez Sean

pawelol111    713

A weź w 3 minuty rozmowy poznaj człowieka albo wywnioskuj z listu jaki jest... Toż to chore. Jedyne co można to nie narobić błędów jak ludzie z poprzednich edycji - wielkie słowa i ważne decyzje bez poznania drugiego człowieka, dawanie nadziei gdy wiadomo że i tak nic z tego nie będzie itp. Zbigniew nie miał wielkiego wyboru. Ta pani z Siedlec troche go przytłoczyła a szkoda. Piotr też nie miał wielkiego wyboru. Panny na jeden model: pudernice. Tej co została nie weźmie ze względu na wiek. Karol popełnił błąd faworyzując Justynę na samym początku. Lepiej trochę ukryć zainteresowanie a ten się wystrzelał z kapiszonów a i tak weźmie Sare. 

Sean    292

Justyna ładniejsza, cycata i dupiata.        :lol:

bratrolnika    1892

Moja małżonka powiedziała: ciekawe co pomyślała matka Zbyszka, gdy dwie stare panny bez dzieci, bez żadnego doświadczenia w wychowaniu dzieci jej powiedziały ze źle syna wychowała. A pamiętajmy że wychowała chłopaka który sobie daje sam rade na wielkim gospodarstwie, nie pije, zachować się umie, niczego mu nie brakuje

Sean    292

Dlatego są starymi pannami.    :)  Kto tam weźmie sobie taką starą wronę.      :D

bratrolnika    1892

Wiesz, ale to trzeba pomyśleć, co wypada, co nie, i kogo można pouczać. To tak samo jakbym ja mając kilkanaście byków poszedł do sąsiada mającego 150 krów i zaczął mu wmawiać mądrości ze ja wiem lepiej, że on źle swoje krowy hoduje, niech robi po mojemu.

aletes    70

Mi to się najbardziej podobał ten Stanisław stary z 2 edycji...ta mu tam o miłości i itd.a on
Yyyyy takie rzeczy to tylko na Tytaniku...czy jakoś tak...normalnie padłam/ :lol:

Bo to złe kobiety są :lol:

Edytowano przez aletes

zetorki12    2030

Oj tam , oj tam - Ksiądz też prowadzi nauki przedmałżeńskie i nikt się nie dziwi . -_-

Sean    292

Wiesz, ale to trzeba pomyśleć, co wypada, co nie, i kogo można pouczać. To tak samo jakbym ja mając kilkanaście byków poszedł do sąsiada mającego 150 krów i zaczął mu wmawiać mądrości ze ja wiem lepiej, że on źle swoje krowy hoduje, niech robi po mojemu.

Takiej starej pannie wydaje się teraz że jest jeszcze strasznie atrakcyjna i może dużo wybierać i wybrzydzać, a co najgorsze to chciałaby najlepiej faceta dostać pod swoje kopyto.

Oj tam , oj tam - Ksiądz też prowadzi nauki przedmałżeńskie i nikt się nie dziwi . -_-

Tak tak, wypowiada się o życiu pszczół a w ulu w ogóle nie był.   :P

Bo to złe kobiety są :lol:

Żeby choć jeszcze cycate i dupiate były.      :P    :D

aletes    70

Seanku zluzuj szelki bo ci tlen zablokowały :p takie szowinistyczne stwierdzenie-
ci kanddydaci to niby lepsi???

Sean    292

Tesiuniu nie noszę szelek    :P   czemu szowinistyczne, zawsze mówię masz wybór, bierz młodszą, bardziej ugodowa.    :)

lukasx21    125

Ja to się trochę co niektórym chłopakom trochę dziwię, tej Małgorzacie zresztą też. Wybierają sobie dziewczyny z dużych miast, pracujące w korporacjach, wykształcone znajace języki, gdzie taka odnajdzie się na wsi. u boku bądż co bądż prostego chłopaka jak Zbyszek  Podobnie u tej Małgorzaty, wybrała samych gogusiów wyżelowanych, a wiadomo, że na takie gospodarstwo jak u niej chłopak musi być z ikrą i trochę się w tym wszystkim odnajdywać bo w dłuższej perspektywie to on będzie gospodarzem i na jego głowie będzie utrzymanie tego majdanu. W przypadku Zbyszka to moim zdaniem popełnił bład, że tej Kindze nie dał szansy. Raz, że ze wsi, blisko mieszka to dwa, no i młoda a to duży atut. Ja bym tutaj widział największe szanse na sukces, popełnił bład ale w tym przypadku może go naprawić.

Sean    292

A pokazują w TV jak to gospodarstwa są wypasione maszyny baseny ogrody i ch*j wie co jeszcze i miastowe myślą że sielanka jest na wsi i się pchają do programu jak myszy do stodoły, zobaczy poza kamerami że to nie bajka i pier*oli potem że raczej by się nie odnalazła na wsi, to po jaką cholerę d*pę komuś zawraca..

aletes    70

Ty mi ty nie Tesiuniusiaj tylko wytłumacz co to za podejście do kobiet??? Takie straszne i przedmiotowe....brrr :(

Sean    292

Podejście normalne, jak zasługuję to jej nieba przychylę,      :P   ale jak nie zasługuje to przeklnie dzień w którym się urodziła.     :D

aletes    70

A to ja mam też takie podejście... :d widzisz dużo się nie różnimy jako gatunki- tylko kobiety są doskonalsze :p

Edytowano przez aletes

Sean    292

Czyli jesteś jak balsam na gardło, albo trucizna.         :P      :)

Sean    292

widzisz dużo się nie różnimy jako gatunki- tylko kobiety są doskonalsze :P

Doskonalsze w czym?    2smiech.gif Byście bez nas zginęły jak Andzia w parku.    :P     :lol:

Edytowano przez Sean

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.