Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sean    292

Ale chyba nie potworów?  sama widzisz że od razu wszyscy na gazie mleko zostawili   :P    życie to nie bajka, tu nikt się w księcia nie przemieni.      :D  

Edytowano przez Sean

ZosiaSamosia    143

Tobie z łatwością przychodzi ocenianie innych. Dlaczego potwory??? każdy jest jaki jest. Celowo napisałam o tych fotkach, żeby skończyć Wam tą głupią przepychankę o Twoją żonę (nie żonę). 

Sean    292

Te przepychanki to tak tylko na niby, ogólnie to my się lubimy,  zaryzykuję że nawet bardzo    :D   Zacząłem z potworami od siebie, także chyba nikt się nie obrazi z tego powodu. Ale ładnie że wkroczyłaś jak prawdziwa Lwica między lwy.     :P  Należy Ci się piosenka na dobranoc myślę że od nas wszystkich     :)

Wszystkie kobiety piękne są.     :) 

Edytowano przez Sean

ZosiaSamosia    143

Piosenka to już na okrasę ciężkiego poranka :) Wkroczyłam między lwy.... nie raczej między malutkie kotki ;)

Meg5    354

Meg ta zgryźliwość Ciebie wykończy, zmarszczek szybko dostaniesz jak nie przestaniesz.

Przy Twojej złośliwości ,moja jest malutka . Zmarszczek ,faktycznie dostanę ,ale ze śmiechu z Ciebie i Twojej '' oryginalnej ''osobowości . :rolleyes:

Takie kobiety niby "wszystko wiedzące i cicho pierdzące", to jest istna zmora facetów.

Faceta takiego jak Ty ,oderwanego od pługa . :P   

Thomas2135    1217

Czas zakończyć te przepychanki i zmienić temat. Na yt snują jakieś domysły, że Małgosia wybrała tego młodziaka co mieszka w Szwecji. Jakieś zdjęcie z wesela na facebooka wyciekło. To by chyba pasowało do tego, że ten od wycielenia pracuje w Belgii.

ZosiaSamosia    143

Ta fotka na Instagramie jest dosyć tajemnicza, jak dla na moje oko nic nie mówi. To mógł być inny gość weselny czy nawet pan młody. Wczoraj wpadłam na wzmianke że któryś z tabliodow napisał że Małgorzata jest w ciąży a gdzie indziej że rodzina zaprzecza. Nie lubię tych news-ów, bo często zakłamują prawdę.

Sean    292

Siedzą piją lulki palą,    :D a krowy pewnie dalej brudne.    :lol:

Roman4321    74

Poszła Hanka do stodoły krowom siana dać,

Mietek włąśnie ściągoł pory, mioł je w rzyce prać,

Ani portki nie wyprane. krowy gównem upaprane hora hora ra :lol:

Sean    292

Najlepsze to są te u Karola     :D    napalone jak piec kaflowy.         :P      :lol:

Sean    292

No i druga się obraziła i poszła sobie.     :lol:

Tomasz78    335
No i druga się obraziła i poszła sobie.     :lol:[/quote
]
Na rzesach do Radomia;-)

DanielFarmer    108

U Piotra i Zbyszka to myślą że kobieta leży pachnie a mąż robol kasę w zębach przyniesie albo najlepiej przelewem wyśle do innego miasta co by smrodu i brudu nie doświadczyć

Sean    292

Przecież to są już starsze kobitki, jeszcze te u Karola to można wciągnąć w gospodarstwo, ale nie takie stare wyszkolone wrony.     :D

Rafik87    14

No te u Zbyszka to chyba pierwszy raz na wsi, nie wiem czego one szukają, ale Piotrkowi została ta najbardziej ogarnięta i niczego sobie:)

Edytowano przez Rafik87

ZosiaSamosia    143

Toż ta robota to raczej do najprzyjemniejszych nie należy. Tak naprawdę to na próżno rolnikowi żony w mieście szukać. Wieś trzeba kochać nie tylko za to że spokój i cisza bo robotę też trzeba znać i chociaż lubić. ;)

zetorki12    2016

Bez przesady z tym lubieniem . Jest ktoś , kto lubi gnój wywalać z obory widłami ?

DanielFarmer    108

Można się nauczyć.Lubic też nie trzeba wszystkiego ale trzeba chcieć pomóc trochę temu facetowi który czasami pracuje za dwóch,dzień i noc.

Sean    292

Toż ta robota to raczej do najprzyjemniejszych nie należy. Tak naprawdę to na próżno rolnikowi żony w mieście szukać. Wieś trzeba kochać nie tylko za to że spokój i cisza bo robotę też trzeba znać i chociaż lubić. ;)

Z miasta też trafiają się nawet lepsze niż typowo ze wsi, to wszystko zależy od człowieka, jak leniwa się urodzi, to tak już będzie do końca.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.