Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

WHATEVER

Pieceofmind    12

Już jedna para jest ta ze zwiastuna, może trochę za duża dla Grzesia ale istnieją kobiety, którym to odpowiada.

Stawiam też na Staszka i Grażynę...Zbyszek wiadomo ...a pozostali panowie nie wiem...

Sianek    167

Co do tego Grześka to może widać, że nie za bardzo umie swoich uczuć ubrać w słowa, ale po oczach widać że tam burze ma i słowa są niepotrzebne. Tak jak Pawlak mówił "Jak prawdziwy chłop płacze to musi być święto" :P

Ate    23

A myslicie że ja miałam lepszą minę jak z 10 lat temu w domu mi dawali tak samo. Wszystko to lata praktyk i przyzwyczajenie a teraz to już samo zabicie kury jest dla mnie zwykłą rutyną przygotowywania jedzenia więc wyrozumiałości trochę dla tych dziewczyn ;)

Ja do dziś nie zabiłabym kury... Są u nas tylko rekreacyjnie, dla jajek lecz nie na rosół :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Taa... 10 czy 12 letniemu dzieciakowi kazali kurę zabijać...Szmery....bajery ;)

Napisałam że 10 lat temu a to chyba różnica ;) A dla ścisłości 10 lat temu miałam 16 lat więc już kobieta a nie dziecko.

Szymi40    373

Zabić  kurę na  rosołek  to małe  piwo  a  wykastrować  wieprzka   to  dopiero  dramat   -taka  solidarność  plemików . ;)     ale  cóż  trzeba  :(

Edytowano przez Szymi40

Apista    6

wieprzka :P nie wiepszka

A jak dadzą Ci mniejszą cenę za to że nie został wykastrowany to solidarność mija :P

daremw    128

o tam, zabić go na wędlinki to swego czasu była udręka, długo nie mogłem się przemóc ale w końcu wkurzyło oczekiwanie na łaskę sąsiadów i sam to zacząłem załatwiać, po 2 razach wszelkie opory zginęły he he

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

o tu juz wymiękam :D jeszcze na asystowanie przy świniobiciu mnie nikt nie namowił i chyba prędko nie namówi.....

Darek jak u mnie to samo teraz już opory zniknęły, gorzej by mogło być z bykiem na mięso ale ze świniakiem na wyroby jakoś dobrze już idzie:)

Szymi40    373

Świnka,kura  inne  zwierzątko  nawet zakazane  :ph34r:  niema  problemu  gorzej   ,,rozebrać''   kurę  do  rosołu    -   dla  mnie  to zbyt  nudne .....ooo panienkę rozebrać  to co innego  bo  taką  co się sama  rozbiera  trzeba  unikać  aby czegoś  nie złapać.  :P

andrzej2110    529

Świnka,kura  inne  zwierzątko  nawet zakazane  :ph34r:  niema  problemu  gorzej   ,,rozebrać''   kurę  do  rosołu    -   dla  mnie  to zbyt  nudne .....ooo panienkę rozebrać  to co innego  bo  taką  co się sama  rozbiera  trzeba  unikać  aby czegoś  nie złapać.  :P

Wiadomo że panienkę lepiej rozebrać niż kurczaka czy świniaka :D

Kilka świniaków ubiłem. Zabicie to najłatwiejsze jest. Potem dopiero zaczyna się robota...

redbull    8

Wiadomo że panienkę lepiej rozebrać niż kurczaka czy świniaka :D

Kilka świniaków ubiłem. Zabicie to najłatwiejsze jest. Potem dopiero zaczyna się robota...

Wiesz kobiet się nie rozbiera,kobiety ubiera się we wstyd

Pajej    52

Darek, to może na AF są chętni na nią, bo  co niektórzy tu szukają takiej "królewny" z promocji, przynajmniej potwierdzają to swoimi postami - " ja szukam żony a nie pracownika, sam wszystko będę robił, ja nie pozwolę by moja żona cokolwiek robiła", kandydatka jak ta lala, nawet by się nie broniła jak będzie jej zabraniał .     :P

Wiem ze do mnie pijesz i powiem Ci:

1 Grzesiek mowił ze zona ma mu obiadki dowożic a nie harować w polu. Marzenie i moje, ale jakby zona pracowała zaowdowo to tez ok

2 Ule wyrzuciłbym z domy bez kolacji. on takie zadania wymyslił, moze i ja cos podobnego zaproponowałbym, bo ja i grzesiek podobnie myslimy, ale takie zbieranie ziemniaków to dla kogos kto tego nie robił to mogłaby bys mega frajda i zabawa

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Chłopaka <Dużego >!  :P 

Ach dziekuje Kasieńko 

o tu juz wymiękam :D jeszcze na asystowanie przy świniobiciu mnie nikt nie namowił i chyba prędko nie namówi.....

swiniak to nic zabij baranka

Landfarmer    3547

Wszystkiego Najlepszego z Okazji Dnia Chłopaka <Dużego >!  :P 

Kasiu tutaj tak z 80% łącznie ze mną to obchodzi dzień dziecka :D a nie dzień chłopaka :lol:

Sianek    167

Wiesz kobiet się nie rozbiera,kobiety ubiera się we wstyd

To ja inne słyszałem: "Zanim rozbierzesz kobietę, zastanów się czy będziesz miał za co ją ubrać"

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Wiem ze do mnie pijesz i powiem Ci:

Bingo, możesz wszystko zrobić za żonę jak zajdzie taka potrzeba, ale po jaką cholerę wyjeżdżasz przed orkiestrę i się zawczasu kompromitujesz.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Już się zastanawiacie czy będzie Was stać ubrać swoją wybrankę... czyli co nie chcecie mieć eleganckiej, zadowolonej żony?

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

a to już od was panowie zależy jak bardzo rozpalacie swoją wybrankę :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.