Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Thomas2135    1297

Biorąc udział w programie stają się osobami publicznymi, wię niech się z tym liczą. :D

Koleżance jak tak bardzo zależy to powinna szukać kontaktu z prowadzącą Martą Manowską. Powinna znać każdego uczestnika.

szmergiel    215

nudy na  pudy ,co niektorzy podniecaja sie a tu niema czym,ze ktos samolotem przylecial albo ze do widel sie nadaje.nudy i tyle.mysle ze jakby ktos naprawde zrobil cos z jajem to wiekszosc by tu niewiedziala jak go bardziej obsmarowac. We francuskiej  wersji 52 letni kochas jak sprowadzil 3 laski pod dach a pozniej je wywalil to odpowiedzial ze z 2 spal i nie odpowiadaly mu i dlatego im kazal sp***rzac a na pytanie dlaczego wywalil ta ostatnia odpowiedzial,ze ta mu sie najbadziej podobala ale nie chciala od razu sie walic wiec tez ja wywalil z chaty.I myslicie ze cos sie stalo? ano nie, wszyscy stwierdzili ,ze "pas probeme" i trzeba szukac dalej a i sam zainteresowany stwierdzil ze musi szukac jakiejs nowej i zaczeli pierodlic dalej o bzdetach.u nas jakby tak ktos zrobil to by go chyba zlinczowali durnie choc wreszcie byloby na co popatrzec bo jak do tej pory to ogladanie orki i cielacej sie krowy nie nalezy do najbardziej wciagajacych

Meg5    366

Jeżeli to co Ty opisałeś powyżej ,nazywasz  ''zrobieniem czegoś z jajami  '' ,to faktycznie ....bez komentarza .

Edytowano przez Meg5

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

U Piotra widać że się poznał na Emilii ale ciut za późno, u Zbyszka lepiej przemilczeć, najlepiej to u tego dziadka,żyć nie umierać :D u Karola widać że będzie kwas niedługo a u Gosi też myślę że będzie całkiem wesoło.

Sean    336

wszystko naciągane takie 

To wygląda trochę tak jakby  próbowali jakieś klacze czy aby nadają się do homonta.    :P     :lol:  

Czasami człowiek sądzi że ujrzał już dno ludzkiej głupoty,     :) 

ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się,

że ta studnia jednak nie ma dna.      ;) 

STEPHEN KING

Meg5    366

Zbyszek naprawdę się wtopił z wyborem tych kobiet,szkoda chłopa.

Oj tam się zaraz wtopił  :rolleyes:  Wtopiłby się ,jakby się  ożenił a tak ....stworzy sobie lepsze szanse ...a te dwie panie oby jeszcze pod koniec nie zaskoczyły ,pozytywnie oczywiście .....w końcu widza trzeba trzymać w napięciu ?  :rolleyes:  :D

Sean ,ja wiem że Twoim marzeniem jest widzieć kobietę podpiętą do pługa ,ale nie wiem czy Ci się spełni ?  :lol:  :lol:  :lol:

Edytowano przez Meg5

Jedyną rzeczą jaką mam naprawdę [...] , jest moje własne życie i mój własny punkt wiedzenia .

Uziu92    1490

Zbyszek te swoje wybranki powinien tą ładowarką wywalić :D Mogl brac moja dawna nauczycielke od ruska :D

Mocy, wrażeń i emocji dostarczają: Ursus C-330, Ursus  C-360, Massey Ferguson 6475, Claas Dominator 96

Kupię opony 480/65/R28

Sean    336

Sean ,ja wiem że Twoim marzeniem jest widzieć kobietę podpiętą do pługa ,ale nie wiem czy Ci się spełni ?  :lol:  :lol:  :lol:

Feeeeeeeeeeeee kobietę do pługa?     :blink:   

STEPHEN KING

Meg5    366

Teraz feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...? Oj , wódki brak ,czy jednak było ''przemeblowanie ''? ;)   Pozdrawiam  :)

Fox84    10

A tej czarnej u Piotra bym tak nie skreślał.
Chyba że jeszcze zauroczony jestem bo mój typ urody :-)

Sean    336

Teraz feeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee...? Oj , wódki brak ,czy jednak było ''przemeblowanie ''? ;)   Pozdrawiam  :)

Ja tam  byłem i jestem za równouprawnieniem, ale żona ma słuchać męża.      :)   Pozdrawiam również     

STEPHEN KING

Meg5    366

Również jestem za równouprawnieniem  ,a słucham muzyki . :)   

A tej czarnej u Piotra bym tak nie skreślał.
Chyba że jeszcze zauroczony jestem bo mój typ urody :-) 

I to jest to....i kto tu kogo będzie słuchał ?  :rolleyes:  :D

Sean    336

Również jestem za równouprawnieniem  ,a słucham muzyki .  :)   

Meg, słuchanie męża może Wam wyjść tylko na dobre, same możecie zrobić sobie tylko krzywdę.      :P      :D

STEPHEN KING

RafaKdziela    152

Dziś pierwszy raz oglądałem Rsż .Szkoda mi Zbigniewa i tą kandydatkę jego Ewę to w tej chwili bym wywalił za to ,co powiedziała .

Czy reklama wapna u Zbigniewa i Mikołaja to przypadek ?

stosowałem to wapno ...szkoda kasy!!!!!!!!.

Edytowano przez RafaKdziela

I love salsa

RafaKdziela    152

Być może reklama .Ja nie jestem w temacie .Wapna nie polecam ,bo je stosowałem i guzik dało .Tradycyjne wapno np Ku...it o niebo lepsze .

I love salsa

TOME11    84

Użytkownik @TOME11 zdaje się, jest najlepszym "specem" na tym forum, od poszukiwania uczestników na FB więc do niego powinnaś kierować prośbę :D

nieskromnie mówiąc- robiło się robotę :D

Witam, może powiecie że to głupie co piszę lub że trochę za późno się "obudziłam" ale już w różnych miejscach szukałam i na różne sposoby....  i tak sobie pomyślałam, że może tu ktoś mi pomoże. Szukam jakiegoś kontaktu (np na fb lub tutaj) do Marka, który się zgłaszał do ostatniej edycji RSŻ (był w 10 prezentującej się do programu niestety nie przeszedł do 5 którzy aktualnie są uczestnikami programu). Być może też ma profil tu na forum lub ktoś kto tu pisze go zna i mógłby mi dać do niego jakiś namiar na fb... Niestety z przyczyn osobistych nie mogłam napisać do niego listu i zgłosić się do programu a teraz bardzo tego żałuję i chciałabym naprawić swój błąd.

foto po prawej sprzed 12 lat, Śląsk, Manowska w znajomych; jeśli to nie on, to nie mam żadnych innych propozycji, nie rób tylko żadnych głupot

https://www.facebook.com/marek.kaminski.963434

qaz.png

jakby się ktoś pompował, to wszystko znalezione w internecie i ogólnodostępne, także prokurator, cbśp i bagiety niechaj jadą

po 48h wywalam tego posta dla dobra wspólnego

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.