Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

sądze że bym był bo po twoich komentach widzę że jestes zwykła melepeta,jeszcze nie zaczełem nikogo obrażać,ale to tylko kwestia czasu ,nie pytaj mnie o wiek bo byś się zdziwił ale ty po tym co piszesz to podnieś plecka z ziemi i wracaj grzecznie do domu bo ci matka w pier**l spósci

Ansja    351

Tak Robo ,masz rację sądzę,ze by mu się mokro w gaciach zrobiło.Startuje do tych którzy mają odmienne myślenie niż on.

Co by powiedział gdyby mu też kobieta tak na zdrowo porządnie wp***dol dała,.WschodPolskiPany widać po tobie,ze ten twój wschód jest chamowaty,ludzi już tam na wsiach nie ma u ciebie?

jeśli wasze zdanie na temat kobiet wychowujących same dzieci z różnych przyczyn losowych zakładaćie zgóry że sa łatwe,to jak mam szanować takich ludzi jak wy, :lol:

lepsza dziewczyna waszym zdaniem jest taka którą ma pół powiatu co sobote tylko jedzie na pigułkach niż taka co jej w życiu coś nie poszło,

w d*pie mam to co o mnie myślisz i co inni o mnie myślą i to jak traktuje użytkowników agro widocznie sobie na to zasłużyli, :lol:

ponadto jest to forum i każdy może wyrazić swoje poglady,a że wy macie swoje z ciemno grodu więc ktoś musi was naprowadzić a jeśli dyplomatycznie się nie da to do takiej ciemnej masy tylko z kijem podchodzić

Ansja    351

w d*pie mam to co o mnie myślisz i co inni o mnie myślą i to jak traktuje użytkowników agro widocznie sobie na to zasłużyli, :lol:

ponadto jest to forum i każdy może wyrazić swoje poglady,a że wy macie swoje z ciemno grodu więc ktoś musi was naprowadzić a jeśli dyplomatycznie się nie da to do takiej ciemnej masy tylko z kijem podchodzić

Tak się tlumaczysz?To po jaki ch*j się mnie czepiles jak do ciebie o tej bibli nie pisałam...

No tak w necie to każdy mocny w gębie a w realu siedzi i piszczy jak mysz pod miotla.

Tak zetorki jestem ze wschodu i to nic ,że są też inni ale każdy widzi ,że wschód wschodowi nie równy :D

zetorki12    2339

No mi się wydaje że załapałem z tą Biblią (Jezus i cudzołożnica ) ale ten zanim pomyśli , to już pisze . Ale muszę Mu tym razem przyznać sporo racji .

ZETOR TEAM

Ansja    351

Ogólnie chodzi o to ,że od wieków byl zawsze problem z sexem,ze zarówno kobiety jak i mężczyźni z tym się nie powstrzymywali...lecz jedynie co ubiór się zmienił oraz media więcej wszystko nagasniaja dlatego stało się to tak modne...wśród wielu młodych bywa,ze skoro koleżanka już miała swój pierwszy raz to i ja muszę,bo przecież wstyd,ze jestem pod tym względem gorsza...Tak to zaczęło mnie więcej działać ..

haha, ale się uśmiałem :)

współczuje twoim dzieciom,jak ktoś sie pizdą jak ty urodzi to i nią zdechnie...widocznie masz takie pojecie bo ty żeś palcem robiony albo żeś w kondonie na strychu o jedną zimę za długo przewisiał,jak i reszta twoich niedojebanych kolegów dziewicy szukają,dupe na pierwszym miejscu stawiają...jak tak dalej pójdzie to zostaniecie co niekturzy pedałami...jak jest chemia między ludzmi to jest wszystko,to tak jak byś mówił że ta biedna to ja jej nie chce czasy się zmieniły dziewczyny gonią takich frajerów jak ty,nie jedna panna z dzieckiem radzi sobie lepiej w życiu niż nie jeden chłop albo w związku z niedojebem jak ty...nie każda panna z dzieckiem jest łatwa ale komu ja to tłumacze z cimnoto ludzką jak ty się nie dyskutuje do takich jak ty się strzela ,,,,komiczny jesteś

Hahaha :) ale się uśmiałem :D  Brawo za tak bogaty język w słowa oraz za nieprzeciętny dar bajko pisania :) Wyniosłeś mnie na obłoki, poczułem się wartościowy że tak działam na innych, dzięki i oby tego więcej było :D :D

właśnie srałem jak to do ciebie pisałem a że mam cie za gówno to mnie poniosło,zauważyłem również że masz kompleks małego ch*ja bo obrazasz kobiety i tym samym wychodzis na wielkiego ch*ja ale tylko w przenośni  :D  :D  :D

Tak się tlumaczysz?To po jaki ch*j się mnie czepiles jak do ciebie o tej bibli nie pisałam...
No tak w necie to każdy mocny w gębie a w realu siedzi i piszczy jak mysz pod miotla.

Tak zetorki jestem ze wschodu i to nic ,że są też inni ale każdy widzi ,że wschód wschodowi nie równy :D

przestań sie mazac :lol:

Nie no gościu zaskoczyłeś mnie. Cały dzień na kiblu,( prrr edytowane) niby o kiblu nic nie wspomniał :) ale myślę że to tam leciało :D ;D  no toż to arcydzieło jakieś tak cały dzień  ;D Jeszcze trochę i byś mógł wiersze pisać bo ci rymowanka nawet wychodzi w miarę  hahaha :D :D

Edytowano przez lukasagro111

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.