Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    1892

odpisałaś na tego posta z przed 4 lat??? pewnie ten co pisał to teraz już ma żonę i 3 dzieci, ale masz zapłon

Ate    23

Rolnicy mają problem ze znalezieniem osób do brudnych robót, takich jak: skubanie pierza, sprzątanie, mycie garów. Tradycyjna żona jest do tego najlepsza - wyjaśniła wtedy feministka.

Boże, umarłam.

Jak dla mnie brudna robota to przetykanie i czyszczenie zatkanego szamba albo odpływu od gnojownika, ale co ja tam wiem  :lol: 

bratrolnika    1892

Tez to przeczytałem, ale jak zobaczylem ze to pisała feministka, to od razu wymazalem to pamięci, i nie brałem tego pod uwagę

bratrolnika    1892
Napisano (edytowany)

A wy nie macie zakazu wypowiadania się mediach na tematy związane z programem? Dostałeś się do dalszych odcinków ?

Edytowano przez bratrolnika

Kris94    23

Siema ;-) U nas o żadnych żniwach nie ma na razie mowy przez pogodę, trzeba czekać. A jeśli Sebastianie dostałeś się do programu to powodzenia w poszukiwaniach lub szczęścia jeśli już znalazłeś bo nie wiem jak oni nagrywają te odcinki.

TOME11    84

nic? taka cisza? nawet o seksualnym 72-latku?

wg mnie jak na razie ciekawie prezentuje się rolniczka, reszta mniej lub bardziej blado

artur125    293

no rolniczka fajna, ale nasze polskie rolniczki to zawsze fajne :D

Ruchacz spoko dziadek ,przynajmniej będzie komedia :lol:

BoskiElwaro    152

niby on taki jebaka ale w tym wieku to on co najwyżej może sobie koło w rowerze napompować :P stary kmiot 

Thomas2135    1222

Małgosia to na jakichś fajfusów trafiła z tego co pokazali. Jak nie stary, gruby to jakiś elegancik to krowę tylko na łące widział, albo symulatorze farmy.

Pajej    52

według mnie to wszysc bez wyjątku patrzyli głównie na zdjęcia. żal..

robo1980    42

Z tego programu to zrobiła się komedia.Jeden z uczestników szuka żony w klubach  w Warszawie inny szuka młodej ładnej bez dzieci pewnie jeszcze z wiankiem ,żeby była a sam wygląda jak strach na wróble.

arku3060    10

A w zapowiedz 2 odcinka jak stary tam machal na balkoniku chyba chcial pokazac ze nie ma problemow ze stawami

bratrolnika    1892

stary na spotkanie z kandydatkami to chyba od razu w gumce przyjechał, taki rozochocony :D

Thomas2135    1222

Pajej nie bądź pajac. Ty pewnie wyrzuciłbyś wszystkie zdjęcia bez oglądania a wygląd i charakter rozpoznał po liście? Nie oszukujmy się, każdy mniej lub bardziej na wygląd patrzy. Ze zdjęć też da się coś wyczytać. Przykład kobiet i ich fotek z kaczymi dziobamiz albo innej z rotwailerami. Papier wszystko przyjmie. Nikt nie zmusza do wybrania najładniejszych.

Pajej    52

Ja najpierw czytałbym listy i po ich tresci układał na kupeczki tak nie nie wiem. potez te z kupeczki nie wiem po zdjeciu oceniłbym czy na tak czy na nie. Najwazniejsze co jest w głowie za 20, 30 lat małżeństwa i tak zbrzydnie. Wiadomo paszteta nikt nie chce, ale ile jest pasztetów 1% 80% to przecietne

robo1980    42

Trzeba być postępowym i jak zbrzydnie to wymienić na nowszy model.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.