Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Pajej    50

Ja też mogę oddać z 4, chętnie :P

Gosia z czego chcesz te lata oddawać, teraz jesteś w najfajniejszym wieku, wiec korzystaj z tego

damo    26

Całkowicie się z tobą zgadzam jak sobie przypomnę piękne czasy to były....Gosiu nie zastanawiaj się to idealny wiek do szaleństw .... 

Goska93    147

Jak się chodziło do technikum to był czas szaleństw, teraz to już praca;) a oddałabym żeby właśnie wrocić i poszaleć :P

ksyniu22    3

nie wiem czy zauważyliście, ale Małgorzata ma na moje oko problemy z hormonami (przerośnięta tarczyca) co by mogło oznaczać problemy z późniejszym zajściem w ciążę...

MasterRoj    81

spoko spoko ja będzie tak daleko to się wyreguluje i też zaskoczy, nie co się martwić się na zapas bo nie wszystko widać od razu

Pajej    50

Jak się chodziło do technikum to był czas szaleństw, teraz to już praca;) a oddałabym żeby właśnie wrocić i poszaleć :P

nom i tu możesz miec racje, szalało sie w technikum, ale popatrz na to tak ile czasu zmarnowalismy w szkole?

damianos95    52

@Goska93 tak tak ty mi oddasz 4 lata a nic nie wyjdzie i pozniej mi tylko zostanie ze 4 lata przybyły to dziekuje za takie interesy a tak w ogóle widze ze kolezanka w moim wieku :D

A powiedz kogo tu nie ma tu praktycznie kazdy ma opanowane ze 3-4 dziedziny naukowe to co sie dziwic ze lekarze sa a moze jeszcze jakis ginekolog sie trafi :P

Goska93    147

Otóż to, dlatego wrócić ale z tym rozumem co mam teraz i szaleć wiecej:P

miglanc88    110

nie wiem czy zauważyliście, ale Małgorzata ma na moje oko problemy z hormonami (przerośnięta tarczyca) co by mogło oznaczać problemy z późniejszym zajściem w ciążę...

ma też spory nos.co świadczy o tym dlaczego jest sama.wyczuwa buraków na kilometr.taki z Ciebie znawca jak i ze mnie.xD

Pajej    50

Otóż to, dlatego wrócić ale z tym rozumem co mam teraz i szaleć wiecej:P

tylko wiesz jak kończą sie szaleństwa?

wypłata 500+ :D

Goska93    147

raczej miałam na myśli żeby szaleć częściej i pić więcej bo głowa była mocniejsza  :lol: 

jak ja z tamtym rozumem do domu z 500+ nigdy nie wróciłam to z tym teraz, całkowicie :P  rodzice by się ucieszyli jedynie   :P

damo    26

moja mama też by się cieszyła,,,,, Jak by co w organizowaniu wesel mam dosyć spore doświadczenie ostatnio w 5 godzin pracownikowi wszystko załatwił :mellow:

Pajej    50

raczej miałam na myśli żeby szaleć częściej i pić więcej bo głowa była mocniejsza  :lol:

jak ja z tamtym rozumem do domu z 500+ nigdy nie wróciłam to z tym teraz, całkowicie :P  rodzice by się ucieszyli jedynie   :P

to tak spieszno rodzicom do zostania dziadkami?

nie żebym sie narzucał, ale moge pomóc spełnić im to marzenie :D :D :D

Goska93    147

Ja przecież mam jeszcze szaleć i korzystać :P ale mam dwie siostry po 30, oddam chętnie o dopłacę :lol:

Pajej    50

Ja przecież mam jeszcze szaleć i korzystać :P ale mam dwie siostry po 30, oddam chętnie o dopłacę :lol:

To ja dopłace do swojego brata i za wspólnie zebrane pieniądze zeswatamy ich.

Mi do 30stki trochę brakuje. Jestem od Ciebie 3 lata starszy

lukbold    400

No w końcu jakieś konkrety w tym temacie bo już mi się zbrzydło czytać pierdoły :P... gdzie gdzie te 30stki?

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się