Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Tworkowiak    103

Andrzej to mamy podniecać się starszym panem z małą winnicą...?  :P 
Thomas masz rację to ta sama ... poznaję już po Renówce :D Tylko ona od prawie miesiąca nie zaglądała na AF ... pewnie się nie loguje tylko czyta po cichu co piszemy :o  :P 
damo masz całkowitą rację ... ciągle o tym myślę i nie zamierzam długo zwlekać ... samemu ze wszystkim zostać to juz koniec... nie będzie czasu obejrzeć się za inną blondynką niż ta w oborze... -_-

...McCORMICK... and ...URSUS... B)

damo    26

Napiszcie mi na priv o którą pannę chodzi bo ja nie na bieżąco z informacjami.....Samemu też da radę obrobić ale każdy ciągnik przypisany do maszyny żadnych zbędnych przepinań tylko się przesiadać...bo minuty lecą a dzień krótki...

Pajej    53

widzę ze co poniekturzy maja cisnienie na zeniaczke takim polecam wrzuccie na luz

Rolnik z powołania :-)

Zaczyn    461

sie odezwał przemundrzały obszarnik , niby 18lat a sie chełpi jakby to już było jego i sam do tego doszedł

Nie lepiej, jak ty każdy post na AF narzekać jak to na to mnie nie stać, a to na to. I głupie komentarze Rich People pod nowymi nabytkami innych. Może warto przestać marudzić i zacząć ryzykować wziąć kredyt, zainwestować, rozwinąć się. I sam bedziesz dodawał zdjęcia nowych maszyn czy tym podobnych.

RÓB TO CO LUBISZ, A NIGDY NIE BĘDZIESZ MUSIAŁ PRACOWAĆ ;)

staszek131415    2141

A kogo obchodzi kto jaki ma sprzęt? Jakby on wyrażał wartość człowieka , myślicie że ktoś kto nie posiada drogich maszyn jest gorszy od tego kto je posiada?

damianos95    54

No powiem ci kolego ze sa ludzie dla których niestety wyznacznikiem wartości człowieka jest położona na równi z wartościami materialnymi Ale jak to się mówi każdy ma inne wartości i priorytety w swoim życiu więc nie ma co się dziwić ze i tacy ludzie są

Twenty_2012    399

sie odezwał przemundrzały obszarnik , niby 18lat a sie chełpi jakby to już było jego i sam do tego  doszedł

A co znasz go że oceniasz? Lepiej zajmij się sobą bo już nie raz widywałem Twoje "przemądrzałe" komentarze to aż ręce opadają.

Jak nie krytyka to biadolenie i narzekanie.

To, że ktoś ma 18 lat to od razu musi znaczyć że do niczego nie doszedł? Masz z tym jakiś problem?

Pisz śmiało...

janczar810    252

No powiem ci kolego ze sa ludzie dla których niestety wyznacznikiem wartości człowieka jest położona na równi z wartościami materialnymi Ale jak to się mówi każdy ma inne wartości i priorytety w swoim życiu więc nie ma co się dziwić ze i tacy ludzie są

Jak kupowałem ciągnik to dilera chciał mi wcisnac kit z ciagnikiem większym od sąsiada.. tzn abym kupil wiekszy niz inni maja w okolicy.

Delikatnie go wysmialem i potem przy kolejnej wizycie pytam czy ludzie to lukaja. A on ze we wiekszosci jak bocian żabe

Wracajac do tematu nie sądzicie ze za wielkim mężczyzną zazwyczaj stoja wielkie kobiety. Odniesc sie do gospodarki według mnie w 99% __ sie zgadza.

MasterRoj    81

Myślałem że temat przejdzie bez echa a tu się dowiaduje że Marek 28l ze śląskiego to znajomy znajomego. :)

damianos95    54

No to jak u mnie by powiedzieli jak unia daje to trzeba brac najwieksze jakie mozna albo i naciagnac jeszcze a co z tego ze np taki ciagnik pracuje w roku 80-100mtg jak nawet tyle zrobi wazne ze na srodku podwórka stoi zeby widzieli

Sam bym sie do tej kolezanki odezwał ale musiałbym chociaz te 4 lata wiecej miec bo pewnie na starcie bym odpadł

Goska93    147

Ja też mogę oddać z 4, chętnie :P 

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

MasterRoj    81

tylko papier wyciągać i  listy pisać im więcej wyślesz tym większe masz szanse :P

Gosik kruszyno chcesz się oddać?

Edytowano przez MasterRoj

Goska93    147

nie, nie chce, chodziło o 4 lata jak napisałam ;)

"Ten kto powiedział: żadna praca nie hańbi, na pewno nie znał ani jednego polityka "

robert55555    29

Nigdy bym nie zdecydował wystartować w takim programie. Po oglądać mogę. Napisz od serca list, z rymem i dołącz fajne zdjecie i kto wie moze zostaniesz wybrany.

Goska93    147

To źle myślałeś, musisz czytać ze zrozumieniem bo wyobraźnia podpowiada Ci już tylko jedno  ^^  :P

MasterRoj    81

No tak zakręciłaś się w temacie to pewnie tez po głowie rożne chodzą wyobrażenia...oj czy tylko jedno nie byłbym pewien :P

Goska93    147

no jasne,że chodzą, przecież mi to tylko jedno w głowie a najbardziej to czekałam aż Ty się tu pojawisz i zaczniesz do mnie zagadywać,ahh  :rolleyes:  :lol:

Goska93    147

Nie, nie mogę pozwolić, żebyś sobie tak życie zmarnował, jednak ta resztka sumienia mi na to nie pozwala  :lol:

Pajej    53

Ja też mogę oddać z 4, chętnie :P

Gosia z czego chcesz te lata oddawać, teraz jesteś w najfajniejszym wieku, wiec korzystaj z tego

Rolnik z powołania :-)

damo    26

Całkowicie się z tobą zgadzam jak sobie przypomnę piękne czasy to były....Gosiu nie zastanawiaj się to idealny wiek do szaleństw .... 

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.