Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Rafik87    14

spoko goście, no i dziewczyny również ;)  Jak to mówię:  fajne wesołe ludzie ze wsi ;-)

Napisano (edytowany)

A jak dla mnie nie ma tu, jakiegoś fest rolnika, może największym jest ten Zbyszek, ale 70 ha to i tak nie jest jakiś ogrom. Ci "ogrodnicy" mogą się nie zakwalifikować bo mnie wkurzają. Gwiazdą sezonu będzie Mikołaj. A ten co był w Szwecji i tak nikogo nie wybierze, widać że gwiazdę z siebie chce zrobić, rozwaliło mnie musi dobrze gotować, bo lubię dobrze zjeść lubię pizze,kebab.... to niech sobie wśród uchodźców szuka, może któraś będzie chętna ;) Myślałem, że powie jakieś Polskie potrawy. A dziewczyny jak wejdą to raczej znajdą to czego szukają.

Edytowano przez MateuszZaczyński

bratrolnika    1892
Napisano (edytowany)

To ze ty jesteś bauer to nie znaczy ze ci co mają kilkanaście ha są gorsi, średnia gospodarstw w PL to kilkanaście ha, wiec za małych nie wybrali, no może poza tą babka z Bieszczad, bo gospodarstwo agroturystyczne z normalną gospodarka wiele wspólnego nie ma. I znów będą miastowi mówić że na wsi to się powodzi, mają czas poleżeć na trawie, romantycznym być, a w garażach sprzęt za milion stoi. Ten stary co ma winnice to niezły typ, ponad 70lat,a wygląda jakby po 50 był, widać się w życiu za bardzo nie narobil

Edytowano przez bratrolnika

Rolnik1973    1276

Dobrze że i z lubelskiego jest, i nawet nie jakiś cfaniakowaty, będzie komu kibicować.

sylwcia    195

Gosia z mojego woj najlepsza :-) Powodzenia jej życzę :-) . Na jednym z portali dzień przed edycja wrzucili jej zdjęcie i małe info o niej. zaraz głupie komentarze poszły a nawet jej nie znają . Ja nie wiem czemu każdy ocenia drugiego człowieka po wyglądzie. Świat na psy schodzi naprawdę.

andrewk    72

To ze ty jesteś bauer to nie znaczy ze ci co mają kilkanaście ha są gorsi, średnia gospodarstw w PL to kilkanaście ha, wiec za małych nie wybrali, no może poza tą babka z Bieszczad, bo gospodarstwo agroturystyczne z normalną gospodarka wiele wspólnego nie ma. I znów będą miastowi mówić że na wsi to się powodzi, mają czas poleżeć na trawie, romantycznym być, a w garażach sprzęt za milion stoi. Ten stary co ma winnice to niezły typ, ponad 70lat,a wygląda jakby po 50 był, widać się w życiu za bardzo nie narobil

Jak lubię gdy jest poruszana kwestia "bamberstwa"

Oczywiście, że Ci mniejsi nie są gorsi. Jednak tym "większym" też z nieba nie nakapało.

Jak ktoś tak strasznie ubolewa, że sami "bogacze" itp. itd. to niech ogląda sobie program pt. " Damy i Wieśniaczki ". Niech sobie porówna jak jest ukazana wieś w tym konkretnym programie... albo " Chłopaki do wzięcia ". Może chcecie aby tak była widziana wieś w oczach innych ?

post-93767-0-59766100-1492414785.png

bratrolnika    1892
Napisano (edytowany)

Ja nie mówię że są gorsi, sam nie jestem żadnym bambrem. Ten co był w Szkocji chyba też nie ma nic związanego z gospodarstwem?

mówił ze ogarnia jakieś nieduże gospodarstwo po rodzicach, i że w dodatku w ochronie pracuje. Oczywiście @andrewk masz rację, punkt widzenia zależy tylko od tego co pokazali, tak jak piszesz, tutaj pokazali same dobre strony, natomiast w dwóch pozostałych programach które wymieniłeś skupiają się przede wszystkim żeby pokazać co jest nie tak, nie pokażą co udało się jednemu czy drugiemu zrobić, na co zarobić, tylko pokażą ze czyści dziurawe buty, albo stodole kolkiem podparta . Pewnie sami juz wiedzą których będa chcieli wziąć do 4serii,i tych pokazali z lepszej strony, że nowe budynki ma, ogród zadbany, nowe maszyny, a co którzy są tylko żeby zapchac dziurę to zostali pokazani ze starym traktorem jedzie, że błoto na podwórku ma, że stara pordzewiala przyczepa stoi, albo że chałupa z drewna stoi Edytowano przez bratrolnika

Tworkowiak    103

Gosia z mojego woj najlepsza :-) Powodzenia jej życzę :-) . Na jednym z portali dzień przed edycja wrzucili jej zdjęcie i małe info o niej. zaraz głupie komentarze poszły a nawet jej nie znają . Ja nie wiem czemu każdy ocenia drugiego człowieka po wyglądzie. Świat na psy schodzi naprawdę.

http://www.wspolczesna.pl/rolnictwo/a/rolnik-szuka-zony-4-malgorzata-i-mikolaj-czekaja-na-listy-zdjecia-wideo,11992255/

Ja też Jej życzę powodzenia i dziwię się, że były gdzieś tam jakieś głupie komentarze bo dziewczyna jest mądra i bardzo ładna.

Reszta już nie przypadła mi jakoś szczególnie do gustu.

Bambrów nie ma ale u jednego chyba z 6 ciągników na 70ha ...?

Nie jestem jakimś wielkim fanem tego programu ale tą edycję chyba będę z uwagą oglądał... głównie z ciekawości jak to będzie u "ziomalki" z podlasia.

karol091193    92

Ja także muszę się dołączyć do kibicowania dla Małgorzaty, wydaje się bardzo ciekawą kobietą. Również tak jak ona wolę pracować ze zwierzętami niż z ludźmi. Widać, że krówki stara się dopieszczać. Tylko zastanawia mnie jedno zdanie które wypowiedział jej ojciec,,Mi się wydaje, że chyba z Małgosią idzie i szło by jakoś żyć". Mieszkając na terenie gminy Śniadowo, wątpię aby tamtejsi farmerzy do niej nie startowali, ale nie mi to oceniać.

Gdybym miał te 4-5 lat więcej to chyba sam bym spróbował i napisałbym do programu :lol: Ale zostało mi tylko kibicować rolniczce w szpilkach  ;) 

Pajej    52

Ja także muszę się dołączyć do kibicowania dla Małgorzaty, wydaje się bardzo ciekawą kobietą. Również tak jak ona wolę pracować ze zwierzętami niż z ludźmi. Widać, że krówki stara się dopieszczać. Tylko zastanawia mnie jedno zdanie które wypowiedział jej ojciec,,Mi się wydaje, że chyba z Małgosią idzie i szło by jakoś żyć". Mieszkając na terenie gminy Śniadowo, wątpię aby tamtejsi farmerzy do niej nie startowali, ale nie mi to oceniać.

Gdybym miał te 4-5 lat więcej to chyba sam bym spróbował i napisałbym do programu :lol: Ale zostało mi tylko kibicować rolniczce w szpilkach  ;)

Mnie u niej jedno zastanawia krów nie ma za duzo a pracuja rodzice ona i pracownik... hym czyzby ona skupiała sie bardziej na rządzeniu niz pracy? nie mam pojęcia. To że ładna to fakt

Tworkowiak    103

Karol poruszyłeś ciekawą kwestię (słowa Ojca), która (niestety) wyjaśni się dopiero w późniejszym etapie gdy pojawią się u niej w gospodarstwie kandydaci... pewnie dziewczyna ma charakterek :D   Druga rzecz - masz racje ... w gminie Śniadowo dużo gospodarstw... młodych fajnych chłopaków pewnie nie brakuje .... a ona sama... dziwne no nie... :huh: 

Pajej też poruszyłeś ciekawą sprawę... hmm... może jej rodzice są jacyś chorowici, że pracownika potrzebują ... Z drugiej strony - krów ma niedużo, a w tym linku który podałem napisano, że Gosia jest właścicielką kilkudziesięcio hektarowego gospodarstwa... no niby już te 20-30 ha to już można powiedzieć, że kilkadziesiąt...

Thomas bardzo możliwe, że śniadowiaki dziewczynę mają w nosie, a hektary by im się przydały... żeby obory rozbudować i kolejne roboty udojowe dokupić... Możliwe, że mieli nadzieje, że Gosia tak jak siostry wyjedzie, a rodzice zlikwidują hodowle a ziemie oddadzą w dzierżawę, albo sprzedadzą. Tym czasem Ona chce zostać i rozwijać swoje gospodarstwo.

Goska93    147

Skoro chętni na hektary a Gosia nadal sama to obawiam się że coś jest nie tak z charakterem, uwierzcie, Gosia Wam to pisze  :lol:  B)

a ogólnie, moim zdaniem bardziej ogarnięci rolnicy w tej edycji niż w poprzedniej ale zobaczymy  ^^  ;)

Thomas2135    1222

Dziewczyna ma 27 lat a piszą blisko 30 letnia rolniczka. To jak policzek dla kobiety.
Gosiu Ty przeprowadzisz się do mnie, bo moje gospodarstwo większe, krówki się sprzeda, albo przeprowadzi, ziemię się obrobi a rodzice zostaną na swoim. Taki jest pewnie tok myślenia większości okolicznych. Jak ktoś na prawdę zajmuje się zwierzętami, gospodarstwem i nie wysługuje rodzicami jak wielu to nie ma na prawdę czasu ani chęci na szukanie.

Goska93    147

Czytam i zwątpiłam  :lol: taka prawda tylko obudzi się po 40 i stwierdzi,że nie chciało mi sie szukać, czasu nie miałem a teraz brakuje mi, żeby mi ktoś ciśnienie podniósł i wiedziałbym, że żyję więc może jednak lepiej jak się chce poszukać   :D

damo    26

Oj  Gosiu  po 40  to już po fakcie  ja mam 27 i już od  dawna świecą  mi się  Wielkie czerwone kontrolki ostrzegawcze.....bo znajomi od  dawna mają tą drugą połówkę  a człowiek tylko tą ziemie i obornik  przewraca od nocy do nocy.....

Pajej    52

Dziewczyna ma 27 lat a piszą blisko 30 letnia rolniczka. To jak policzek dla kobiety.

Gosiu Ty przeprowadzisz się do mnie, bo moje gospodarstwo większe, krówki się sprzeda, albo przeprowadzi, ziemię się obrobi a rodzice zostaną na swoim. Taki jest pewnie tok myślenia większości okolicznych. Jak ktoś na prawdę zajmuje się zwierzętami, gospodarstwem i nie wysługuje rodzicami jak wielu to nie ma na prawdę czasu ani chęci na szukanie.

ja nie mam krówek a szukac tez mi sie nie chce :P

bratrolnika    1892

Mnie u niej jedno zastanawia krów nie ma za duzo a pracuja rodzice ona i pracownik... hym czyzby ona skupiała sie bardziej na rządzeniu niz pracy? nie mam pojęcia. To że ładna to fakt

A może tak jak pisałem wyżej, wiedza kogo chcą promować, wiec zamiast wszystkich krów pokazali np. tylko te które stoją w starej oborze, dostanie mniej listów, to akurat jej do programu nie wezmą. Choć ta teoria trochę spiskowa, bo akurat młoda dziewczynę powinni wziąć, bo chłopaków mają różnych, a z dziewczyn tylko ona jedna, i ta babcia z Bieszczad, ale to już inni odbiorcy wiekiem sa

Goska93    147

Oj  Gosiu  po 40  to już po fakcie  ja mam 27 i już od  dawna świecą  mi się  Wielkie czerwone kontrolki ostrzegawcze.....bo znajomi od  dawna mają tą drugą połówkę  a człowiek tylko tą ziemie i obornik  przewraca od nocy do nocy.....

jak odłączysz akumulator wszystkie zgasną  :D  B)

a na poważnie to jedni mają tak a drudzy budzą się już za późno  ;)

bratrolnika    1892

Jednych do ołtarza zagoni wcześniej, drugich później, moi koledzy z podstawówki co niektórzy jeszcze e kawalerzy, bez upatrzonej dziewczyny, ja w sierpniu będę świętował 8 rocznicę slubu

damo    26

jak odłączę akumulator to zgasną wszystkie lampki i jeszcze co popi****li się w tym moim komputerze

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.