Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

WHATEVER
Wybrane dla Ciebie

Thomas2135    1210

A to facebook jest wyznacznikiem prawdy?
Nowa dziewczyna Szymona mnie zaskoczyła(zapomniałem jak ma na imię). Inny kolor włosów, fryzura i całkiem inaczej wygląda. Wszystkiego nie widziałem, ale nawet śmiechowy odcinek.

bratrolnika    1888

A ja się uśmiałem jak pokazywali jak Łukasz z drugiej edycji się oganial od tych robaków, a Marek na to "ciekawe co by zrobił jakby u mnie byl" czy jakoś tak, ma chłop dystans do siebie
A Szymonowi to chyba cały światopogląd runął, bo on taki poukładany i w ogóle, a taka roztrzepana wariatka wziął. Pewnie matka mu osiwiala przez jednego noc. Poza tym mówił też ze w sumie to się widzą 3raz, wiec wydaje mi się że po trzech spotkaniach ogłaszać w tv ze jest się para to przesada

Edytowano przez bratrolnika

Pajej    52

A ja się uśmiałem jak pokazywali jak Łukasz z drugiej edycji się oganial od tych robaków, a Marek na to "ciekawe co by zrobił jakby u mnie byl" czy jakoś tak, ma chłop dystans do siebie

A Szymonowi to chyba cały światopogląd runął, bo on taki poukładany i w ogóle, a taka roztrzepana wariatka wziął. Pewnie matka mu osiwiala przez jednego noc. Poza tym mówił też ze w sumie to się widzą 3raz, wiec wydaje mi się że po trzech spotkaniach ogłaszać w tv ze jest się para to przesada

nie chce byc złym prorokiem ale Szymon nie ma szans z taką na stałe, obym sie mylił bo wszystkim dobrze życze.

Co do odcinka to myslałem ze będe rzygał tęczą,.

Szkoda mi tylko Grzeska z 1 edycji nic nie mówili wiec chyba chłopak dalej jest sam

damianos95    52

No własnie podobno Zbyszek z 1 edycji miał kogos raz tak mowili ale nic teraz nie wspominali

Szymon chyba postawił sie mamusi bo ona chciała grzeczna i porzadna poukładana a teraz wzioł taka lekko roztrzepana i nieogarnieta chodz ma swoj urok dzieczyna nie mozna powiedziec napewno z taka bym sie nie nudził no i raczej bez spiny dziewczyna podchodzi do zycia widac i naprawde chce kogos znalezc

no faktycznie Grzesiek z 1 edycji strasznie przygaszony tym wszystkim                                                                                   

robert55555    28

Chlopaki byly przygaszone bo im w życiu nie układa. Samemu w życiu jest źle a tym bardziej jak jest rolnikiem.
Zycze chłopakom aby jak najszybciej swoje szczęście znalezli.

grego    218

A to już wyłącznie kwestia nastawienia i raczej tego bym im życzył jeśli samemu im źle. Jak się nikt nie trafi to co wtedy?. Poza tym może goście z natury są spokojniejsi i nie pchają się na szkło.

Thomas2135    1210

Jedenemu matka życie ustawia a drugi patrzy co mamusia powie. Przecież "ładna miśka jeść nie da i z ładnej misi się na naje". W tej edycji jak widzicie każdy kręci na boku poza programem, bo ma tyle listów. Obaj też pewnie mieli.

andrewk    72

Jedenemu matka życie ustawia a drugi patrzy co mamusia powie. Przecież "ładna miśka jeść nie da i z ładnej misi się na naje". W tej edycji jak widzicie każdy kręci na boku poza programem, bo ma tyle listów. Obaj też pewnie mieli.

Z tego co pamiętam to do Zbyszka z 1ej edycji przyjechała tylko jedna "dama", więcej listów chyba nie było. Latał za nią jak pies za kiełbasą, urodziwa wcale też nie była i niczym poza ogólnym "zmuleniu" nie rzucało się w oczy :D No i na koniec to ona chciała aby Zbych przeprowadził się do niej do miasta...

Najbardziej podoba mi się podejście Marka :D Widać, że chłop zadowolony z życia :lol:

Thomas2135    1210

Zbysio miał kilka listów, ale wybrał tylko tę jedną. Miał ładniejsze, ale matka mówiła jak wyżej napisałem. Jak widać okazała się mądrzejsza jak ładniejsza.

miglanc88    110

A z brzydkiej jeść się nie chce :D

co prawda, to prawda . ale czasem jest lepiej wieść życie przy mało atrakcyjnej dziewczynie ,ale za to z wyczuciem smaku, niż z piękną pindolem po garach dzwonić. Ha, ha. Edytowano przez miglanc88

bratrolnika    1888

I

Najbardziej podoba mi się podejście Marka :D Widać, że chłop zadowolony z życia :lol:

Powiem Ci tak, z wiekiem tez zaczynam się przestawiać się na takie rozumowanie, zamiast martwić się tym czego nie mam, zacząłem się cieszyć z tego co mam. I wyszło mi to tylko na zdrowie, świata i tak się nie zwojuje, a żyje się tylko raz

andrewk    72

Zbysio miał kilka listów, ale wybrał tylko tę jedną. Miał ładniejsze, ale matka mówiła jak wyżej napisałem. Jak widać okazała się mądrzejsza jak ładniejsza.

A to nie wiedziałem bo pierwszych odcinków dokładnie nie pamiętam - w takim razie zwracam honor. Maminsynek....

Pajej    52

mial kilka ilstów ale inne wycofały sie z udziału

Ansja    342

Moze napisaly z duzymi checiami a pozniej jednak przemyslaly i mogly poczuc zbyt duzy stres przed kamerami by wystapic przed calym swiatem...)

Mari82    10

Sebastian, dwie wioski dalej,zobaczymy co dalej,więc będzie co oglądać nawet na żywo;-)

bratrolnika    1888

Samych bogatych wzięli, u każdego po 4-5 ciągników i ładowarka. I chyba kubota będzie sponsorować 4serie,bo który miał to chętnie pokazywali ze akurat taka markę posiada

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.