Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

grzen    175

moim zdaniem największymi wygranymi tego odcinka jest jeden z chłopaków od moni i dziewczna od misjonarza ci co się zaręczyli pozdrawiam ich niech im się wiedzie siemka

Szymi40    371

Dokładnie-  mogli  sobie porandkować    bez  udziału   kamer [  czyli  całej Polski ]  

piotrczem    47

Najlepszy był moment gdy to trzy Panie zebrały się aby co nieco wytłumaczyć Markowi, kręciło go jak stonkę po Apaczu 

nie ma jak dobre porównanie :D  :D  :D  :D

grego    218

Best of:

Zbyszek: ,,tak czy nie, hm no to nie'' Tomek: ,,obrót wziął bardzo duże sprawy'' Czarna wdowa,, Majek nie był zaintsosswany tak na prafdę szadnom z nas'' Rolniczka ,,żałuję tej DRASTYCZNEJ różnicy wieku'';) Patrycja: ,,potrzebuje kogoś kto będzie miał ode mnie większe jaja'' ;)

Marek - jako pierwszy ,bo na mim najbardziej'' psy  wieszałam  ''

Hhyhyhy -_-

Edytowano przez grego

grego    218

Szymon też bardzo elokwentnie i z nienaganną wrażliwością odprawił dziewczynę : "Krowy nie mogą nas jedynie łączyć nie?"  :D 

Szymi40    371

A ja tak z innej beczki wie ktoś co to za rasa tego cielaczka którego Szymon łapał przed oborom ??

Ludziska  tu patrzą   na ładne  dziewczyny  a  ty  na cielaka  żeś się zapatrzył.... :D  

Uziu92    1357

rolnik to rolnik :D a co do komentowania, no to za duzo nie wyszlo z tego odcinka, amisz szuka dalej, zbyszek tez, marek i moniczka podobno kogos tam maja, a łukasz tez dał do tyłu, bo ta patrycja to niezły przypał :D

Sean    240

Patrycja: ,,potrzebuje kogoś kto będzie miał ode mnie większe jaja'' ;)

Jak to się można pomylić jak się nie pomaca.    :P    :)

jonek98    871

Ta Patrycja znajdzie faceta który będzie jej mówił co ma robic,czy lubi być zdominowana.A potem będzie płacz że facet ja bije ale coś w ten deseń

miglanc88    110

lipa edycja bo mnie nie było :D

właśnie linka nic straconego. Bierz się za Zbysia i jak dobrze pójdzie to jeszcze za błyszczysz na pudelku he he. .

Szymi40    371

Zbyszek by się  ucieszył   bo  @Linka  młodziutka   -  tylko  dziewczyna  miała  by  ,,dziadka''  ;)

Meg5    344

Zbyszek już się o Irenkę bał ,że młoda i czy aby go nie wykantuje ,a gdzie tu o Linkę ....mógłby szybciej zejść . :P

miglanc88    110

To że linka jest młodą i ładną dziewczyną wcale nie wątpię. Ale z 2giej strony to zbysiu z lubelskiego, "tak że wiesz, jak coś tego to tam wiesz" xD

grego    218

Ta Patrycja znajdzie faceta który będzie jej mówił co ma robic,czy lubi być zdominowana.A potem będzie płacz że facet ja bije ale coś w ten deseń

I najciekawsze, że jej będzie z tym dobrze ;)

Magronowa    0

Słaba ta edycja, a ostatnie odcinki były wręcz żenujące. Myślę, że już tak wielu chętnych do kolejnej nie będzie, a ci którzy rozważają napisania listu pięć razy się zastanowią czy warto ośmieszać się przed całą Polską.

grego    218

Jak to mówią show must go on, tak tylko przypomnę, że priorytetem tego programu i zresztą innych podobnych wbrew pozorom nie jest znalezienie komuś partnera, a zapewnienie rozrywki plebsowi... i czerpanie z tego zysków, co zresztą doskonale się udaje. Niby to głupie, śmieszne czasem żenujące, ale jednak emocję w ludziach wywołuje...:)

grego    218

dziękujemy, za rzeczowe informację i podzielenie sie nimi w tym temacie...

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się