Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
maniek20    71

jakiś problem widzę chyba że tak powiem  po % lub po całym dniu pracy też możesz popełniać błędy

Edytowano przez maniek20

damianos95    52

Kiedys słyszałem ze jesli ktos pisze z błedami to jego sprawa a ze inni sa zbyt przewrazliwieni czasami to juz bywa

A w końcu jak ktos moze to niech powie jaka róznica jak ktos mowi np żaba to nie wiadomo czy mysli ze pisze sie żaba czy rzaba a i tak kazdy wie o co chodzi

Arturo    35

Szymon wybrał, a właściwie jego mama Marysię by mieć większą możliwość kierowania. Marek Anię na sztukę, ale już syn wypowiedział się w sposób jasny, że to najgorszy wybór. Monika podobnie, zresztą podczas kręcenia odcinków kogoś już poznała. Łysy chyba był na viagrze, bo ciągle po wybraniu Patrycji łzawiły mu oczy.

Zbych wiadomo, tylko że po wyborze przestał macać, a siedział jak truś, ciekawe kto mu dał tam wiesz pozwolenie na bro

Zbychowi irenka nie przypasiła i od miesiąca jeździ pod choczewo a teraz raczej do wierzchucina bo bogusia wróciła na rodzinne strony a co z tego będzie to się okaże 

krilan06    64

Przecież Bogusia powiedziała, że nie ma szans żeby coś między nimi było po tym jak ją odrzucił

od mówienia do robienia to droga bywa daleka a jak sama powiedziała że jeszcze by po chłopie poskakała to co się dziwicie że zmieniła zdanie.

koks    23

Ale ta Ania wymyśliła z tymi lepami, jak dla mnie szczyt chamstwa i poniżenie  :blink:

jaco25    262

Na razie przepowiednie p. Rzucidło sprawdzają się. Z kolei ta cała Anka no co ona liczyła, jeżeli ktoś się zgłasza do programu to jedna rzecz jest pewna nigdy rolnik nie zostawi swojego gospodarstwa przez czyjeś widzi mi się. Kobieta szczyt chamstwa, naoglądały się w poprzednich seriach ładnych gospodarstw i teraz każda sobie myśli, że na gotowe do pałacu przyjdzie, miałaby zatem pole do popisu, tym bardziej, że jak widziałem jej dom to pałacem na pewno nie był, a to że kwiatki nasadzone, kto u Marka miał niby to zrobić??? na końcu wręczanie komuś lepów na muchy szczyt wszystkiego, już kiedyś napisałem, że Markowi wysypały się wszystkie kandydatki i tak poniekąd było a wybór tak jak  pisałem ostatnio tylko dlatego by umowę wypełnić...

Edytowano przez jaco25

Pajej    52

Monia też jakoś oklapła w tym odcinku.

no właśnie nie rozumiem jej. W poprzednim odcinku mówiła że Tomek za mało ma swojej inwencji a teraz ze za bardzo jest do przodu. nie dogodzi jej

Thomas2135    1218

Pracuje w którejś z 3 fabryk mebli w Lubawie chyba. Jest Ikea, Szynaka i jeszcze jakaś trzecia. Czy ktoś pracujący po 8 godzin, mający własną pracownię, hobby w pistaci zbieractwa, zwierzęta może być leniem? A może to nie jego?

jaco25    262

Mi też Tomek nie wygląda na lesera ale kto wie pozory mylą... Za to hasełko Zbysia z ,,dzikimi chłopami" rozwaliło system :D

Thomas2135    1218

O co chodzi dokładniej, bo znów tylko urywki programu widziałem? Nie potrafi powstrzymać się od macania.

krilan06    64

Po prostu Tomek w ostatnim odcinku nic nie wspominał o pracy, tylko mówił, że nic go nie trzyma, tak więc źle myślałem

womir    20

Ale ta Ania wymyśliła z tymi lepami, jak dla mnie szczyt chamstwa i poniżenie  :blink:

Wyszła na prostaczkę , a mogła się rozstać z klasą

Mattti    405

Ja coś czuję, że ta Monika okaże się Anią bis z poprzedniej edycji. W końcu to rolnik szuka żony, czy poklasku?? Żebyśmy się nie zdziwili że odrzuci zaloty Tomka...

damianos95    52

Nie no chyba bym nie wytrzymał takiej sytuacji jak Marek. Nie dosc ze go poniżyła zaczeła swoje wywody jak to jej dom ach ach a u niego to.... Wiec niech ktos powie po kiego kija pisała do niego list jak na odcinku przedstawiajacym kandydatów było widac co ma na podwórku wyglad domu itd fakt chłop sie postarał i troche ogarnoł 

A mówienie ze one mu cos w domu zrobiły i teraz zeby on jej pomógł i cos zrobił to juz złapała poziom ponizej 0

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.