Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Pajej    50

jak myslicie będa jakies małżeństwa po tej edycji? ja mam nadzieje ze Szymon z (podobno wybral Marysie) i z nia sie ozeni inni chyba nie

Pieceofmind    12

Stawiałbym na Szymona i Marysię, chyba, że jego matka to zablokuje...a ma tam do powiedzenia sporo.

U pozostałych osób nie widać by coś miało z tego być.

srodecky    3

Ja zawsze myślałem, że to podstawieni aktorzy, a tutaj jednak szukają prawdziwych rolników. Nie sądzicie, że takie programy wyśmiewają rolników i nasze społeczeństwo? Ja za każdym razem jak oglądam to się gotuję

Mattti    405

@srodecky Myślę, że pierwsza edycja przedstawiała rolników w złym świetle, na dodatek jako bogatych "panów" i do tego była sztywna jak gra aktorska w paradokumentach. Następne dwie już wręcz przeciwnie - pokazują rolników małych i dużych nie jako zacofany zaścianek (w złym tego słowa sensie, bo w niektórych kwestiach lepiej być "zacofanym" niż "postępowym"...) tylko jako ludzi zadbanych, mających różne hobby, przystojnych i nadto że życie na wsi nie musi wyglądać tak źle (choć tu trochę przekolorowane, bo nie widać tej ciężkiej pracy). Większość rolników jakich znam popiera ten program, ja też go zawsze oglądam, to jest w sumie jedyny moment w całym tygodniu, kiedy oglądam telewizor :-)

RafaKdziela    135

Miglanc ,ale chyba nie głową w podłogę ? bo była by tragedia .

Łukasz popełnił błąd z wyborem i szybko się o nim przekona .

artur125    277

też się uśmiałem, ale już ktoś tu pisał,że wybierze tak jak mama powie :D

ale że łysy blondyny nie wybrał :blink:

Ansja    309

Brak u Szymona wlasnej decyzji i widac,ze mamusia zadzi. Lukasz to chyba faktycznie za krotki czas,aby odpowiednio wybrac.

misio3p    772

Łysy nie wybrał ani sercem, ani rozumem, tylko ch*jem ;) I dobrze - na świecie byłoby zbyt nudno, gdyby wszyscy wybierali tak jak inni podpowiadają, bo tak będzie "najlepiej".

Co do amisza brak słów... Czy to on będzie żył z żoną, czy jego matka?

Edytowano przez misio3p

wojtal24    165

mnie zaskoczył ten Marek ale myślę że ta co wybrał to może coś z tego być ta ruda powiedziała mu wprost ze się nie przeprowadzi tą Beatka zostawiam bez komentarza łysy będzie ja teraz gryzl jak boczek

marulekk    61

ja to jestem jednak jakiś inny, bez serca, nie zapytałem sie mamy jak wybierałem moją przyszłą żone  :unsure:

miglanc88    110

Miglanc ,ale chyba nie głową w podłogę ? bo była by tragedia .

Łukasz popełnił błąd z wyborem i szybko się o nim przekona .

o moją głowę się nie martw kolego. Swoją drogą "pazdan" dopiero po fakcie ogarną co zrobił, no ale po zakończeniu programu na pewno to naprawił?

krilan06    64

Mnie najbardziej zaciekawiło to, że u Marka i Kasia i Ania nie były za bardzo zainteresowane dalszą znajomością - same to przyznawały, natomiast Beata wręcz przeciwnie, nic jej nie przeszkadzało, Marek super itp. W kontekście tego, czego się dowiedzieliśmy o jej przeszłości oraz faktu, iż Marek posiada podobno bardzo dużo ziemi, powinno dać to do myślenia TVP kogo zaprasza do programu

artur125    277

Tomek znając życie okaże się starsza ;) A ja jak ten stary, wole młodsze :D

No ale śliczna, błyskotliwa i ten uśmiech :rolleyes:

"pazdan" jeb..em :lol: :lol:

Thomas2135    1190

Zbyszek, prostak wiesz, wiesz, wiesz od razu wybra£ a drugą olał kompletnie. Żadnej by się to nie spodobało. O wyborze Szymona a właściwie mamusi pisałem i było do przewidzenia.
Misio dobrze podsumował wybór Łukasza.
Myślałem, że Marek wszystkim podziękuje. U Moniki Tomek chyba odetchnął i chyba odwaga mu wróciła.

jaco25    262

Może Marek wybrał ot tak  na sztukę, żeby kontrakt z TVP był zachowany, oby nie bo kobita z nich najkonkretniejsza, Pani profesor za to postanowiła na koniec zadrwić z Marka i robiła to z nie małą przyjemnością....

Ansja    309

Dziwnie to tym razem wyglada z tymi uczestnikami.Prawdziwyfacet powien jednak umiec pokazac,ze ma jaja bez zdejmowania spodni i wyrazic swoje wlasne zdanie.Tu kazdy bladzil i nadal pozostaja z watpliwosciami.
Tomek raczej teraz nabierze pewnosci siebie,gdyz nie ma juz konkurencji.

fartom    10

Z wyboru Marka jak i Moniki napewno związki nie powstaną, zwyczajnie,, matematycznie" się to nie zgadza. Co do pozostałych trzech panów nie można wykluczyć że znajomość przerodzi się w coś ciekawego.

miglanc88    110

Coś mi się wydaje, że Tomek jest trochę za spokojny jak dla Moniki i w wielu sprawach pewnie będzie potrafiła zgasić go jak peta. .?

damianos95    52

I tak podobni Tomek i Monika nie są parą tak pisali znajomi Tomka
A Łukasz był z Patrycja w Dubaju więc chyba nie jest im tak źle
Co do Szymona powiedzieliscie co do Zbyszka tez
A Marek to mi się wydaje że wybrał byle wybrać a i tak wie że chyba nic z tego

staszek131415    2020

Czytając Wasze posty to nie dziwię się że wielu z Was nie może znalezć tej drugiej osoby bo na kobietę patrzycie jakbyście kupowali jałowicę na targu ;):P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się