Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kozulek

a to ile teraz masz ha bo sie pogubiłem :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisany Dzisiaj, 22:47

Panowie chyba zboczyliście z tematu i to mocno

Powiedzcie to tym baranom co zaczęli zaśmiecać tematy randkowe, zwróciłem pacanom uwagę w jednym, to się przenieśli tu.

Edytowano przez KORSARZ1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A ja zostaję.      :P

Piotr3p    13

Tych dwóch spotkajcie się na żywo dajcie sobie po mordzie może wam przejdzie a nie zaśmiecajcie tematów @ventador- zazdrościsz mu tych ha czy co ? Niech ma nawet 1000 ha...Boże nie zachowujcie się jak dzieci w przedszkolu... ;)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

kozulek

prawda boli co ? :D

piotr3p

nie zazdroszcze, coś ty, niby czego ?

tylko jak ktos całe dnie siedzi na af zalogowany anonimowo i opowiada ze ma niewiadomo ile wszystkiego to dla mnie coś tu smierdzi

Edytowano przez ventador

biala513    68

No Panowie bajeczkę zobaczyli i poszli lulu do łóżeczka :D :D :D i cicho się zrobiło :lol:

Edytowano przez biala513

Piotr3p    13

@ventador- niech sobie opowiada mało to dzieci na forum się pojawiło ostatnio co bajki pisze ? Może ma pracowników ?  :lol:

Apista    6

Dobrze że wśród kobiet nie ma raczej takich przypadków jak mamy tu. Wydaje mie sięze one mają wrodzoną skromność.

Pamiętam program o traktorzystce z plakatu prl, żyje ona jeszcze? Kojarzy ktoś?

Piotr3p    13

@glicer- u mnie na wiosce trwa cisza przedwyborcza na wybory sołtysa :D  jestem kandydatem  :lol:  

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Jak oni takie ciemne że identyfikują moje konto z kontem Kozulka, to szkoda nawet gadać.   :lol:

biala513    68

Cisza jak makiem zasiał :) Panowie muszę przyznać, że swoim szczeniackim zachowaniem odstraszacie Panie na forum

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A co nie umiesz walnąć pięścią w stół i uspokoić rozrabiaczy?     :P   też jedziesz na "prywatnym"  zaraz wezmą Cię za mnie.      :P

Edytowano przez KORSARZ1

Piotr3p    13

Cisza bo gwiazdy wieczoru śpią :D @Korsarz1- tutaj co drugi jedzie na prywatnym ja również :lol:

Edytowano przez Piotr3p

kozulek2    228

Cisza jak makiem zasiał :) Panowie muszę przyznać, że swoim szczeniackim zachowaniem odstraszacie Panie na forum

bo tu większość żonatych  :(

biala513    68

A co nie umiesz walnąć pięścią w stół i uspokoić rozrabiaczy?     :P   też jedziesz na "prywatnym"  zaraz wezmą Cię za mnie.      :P

Ja nie jestem od pilnowania porządku na forum!

A cóż to za różnica czy prywatny czy też nie? A Tobą nie chciałabym być.

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

A mogę wiedzieć czemu?       :P      :D

Piotr3p    13

@glicer- akurat @biala513 może liczyć na kogoś innego ;) tutaj od pilnowania porządku są inni tylko chyba śpią :lol:

biala513    68

@glicer a no nudno. Kompletny brak jakiejkolwiek rozmowy na poziomie...
@ kozulek2 to chyba nie jest temat dla żonatych

@Korsarz wiesz tłumu chętnych nie widzę, którzy chcieli by być Tobą więc sorki ja tym bardziej nie chciałabym być Tobą....

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Napisany Dzisiaj, 23:42

@glicer a no nudno. Kompletny brak jakiejkolwiek rozmowy na poziomie...

Ooooooooo   w którymś temacie randkowym jest rozmowa na "poziomie"   chyba dwie lub trzy strony o kukurydzy.       :P

@Korsarz wiesz tłumu chętnych nie widzę, którzy chcieli by być Tobą więc sorki ja tym bardziej nie chciałabym być Tobą....

No przecież ja jestem sobą i do czego mi klony.           :P

Edytowano przez KORSARZ1

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.