Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
jaco25    262

No właśnie skoro o Monice to jak myślicie czemu tego wdowca z dzieckiem nie wybrała, gość wg wielu wydawał się pewniakiem do ,,trójki" co Moniką mogło kierować wiek, starszy o 8 lat, czy to że ma dziecko, czy to że wdowiec????

Thomas2135    1190

Przecież powiedziała dlaczego nie wybrała gdy wybierała ze zdjeć. Tlumaczenie trochę dziwne, ale mówiła, że widzi jak bardzo jest przywiazany do syna i coś tam i że to nie dla niej taki związek. Jej decyzja, ktoś musiał odpaść by zostać mógł inny.

master20002    151

Wracając do tematu Szymona, to ten człowiek jest bardzo odważny i naprawdę musi być głęboko wierzący skoro otwarcie mówi o tym czym się kieruje w dzisiejszym zepsutym świecie. Czy tak jest naprawdę to trzeba spytać kogoś kto go zna. Jeżeli gra to wcześniej czy później maska spadnie, ale nie wydaje mi się że udaje. Na poprzedniej stronie czepiliście się Rafała, o co? Nie ma nieomylnych ludzi to jest normalne. Na ekranie Krystyna wydawała się normalna, a nawet jej zachowanie stawało się czasem nachalne. Jak pokazał czas odkryła karty i okazało się, że chodziło jedynie o pokazanie się w tv. Brawa dla chłopaka, który zauważył to w porę.

Coś ostatnio nie widać Grzegorza na forum. Mam nadzieję, że po tym jak skończy się już umowa opisze wszystko, co działo się za kulisami. Chyba już niedługo, o ile jeszcze tu zagląda.

Thomas2135    1190

U Moniki Tomasz wyrywny do roboty zupełnie jak ja. Tylko ciekawe czy nie na pokaz. Nie oglądałem całego odcinka, ale w momentach z amiszem to następny kanał, albo MUTE.
Z zapowiedzi następnego odcinka widać, że Roman erotoman sobie "pozwala".

knoro93    165

Co wy sie dziwicie Monice. Młoda dziewczyna ładna są inni kandydaci po co jej sie pchać w dzieciatego chłopa i aż o 8 lat starszego strzał w kolano. Jeśli się nikt nie wykreuje w programie oraz po zawsze może do niego npisać ale póki co powinna szukać kogoś w swoim wieku bez dzieci kto chciałby się przenieść do niej na gospodarstwo. Kogos takiego jak ten chłop który z piłą się do roboty wyrwa nie pamitam imienia w każdym razie widać kto sie pracy nie boi i wgl gość najlepiej wypada w porównaniu do reszty obstawiam go ffaworytem.

damianos95    52

Dokładnie jak kolega wyżej zachowanie jak dzieci w piaskownicy bo zobaczysz powiem co mówiłeś o mnie innymi tym podobne.
Strasznie prawem i prokuratura czy adwokatami też jest co najmniej śmieszne jak dla mnie.
No i chyba należy dodać ze mało kogo interesują wasze prywatne sprawy a większość co to czyta ma z was duży ubaw.

Matey    427

posty ukryłem, swoje prywatne sprawy mozecie załatwiać inna drogą

Kula07    137

Ja na razie to koleżanka ciągle roztrząsa całą sprawę pisząc publicznie a nie na PW.

Ale spoko, piwo i żarło na wieczór przygotowane, także jedziem dalej z tematem.

Matey    427

prosiłem i ostrzegałem, następny post odnoszący się do "tej sprawy" bedzie ukrywany i odpowiednio nagradzany

ryzakk1    9

ten co sie wyrywa drzewo pilowac u tej bladyny to on mial do niej ptanie wtedy "czy jestes w stanie mnie pokochac"?

Thomas2135    1190

To mi umknęło jakoś. Musiałem się chyba zagapić. Ciekawe na kogo ja wtedy patrzyłem. :D
Z takim tekstem to ten najstarszy wyskoczył i to pamiętam.

withanight    244

swaworze to do siebie mają, że lubią wypadać:). wypadł jak Łucja, następnie pewnie wypadnie Beata, która gęsi skubac nie będzie, bo to nie robota dla damy na wlosciach lub wypadnie ta druga, którą praca na gospodarstwie "przerasta". Chyba, że dziadek kolejna "starsza" wyatuje...

piotrczem    47

nie śmiejcie się z dziewczyny, zapasowego swaworza później założyła. 

Najbardziej przyszalał Zbigniew- wygląda na to że Jaś Fasola przy nim to mistrz wyszukanego słownictwa, podrywu i konwersacji.

Koleś jest na prawdę mocno ograniczony w niejednej dziedzinie :blink:

A kobitki u Marka jakby miały czym to by same poszły w długą :D  :D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się