Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Rafik87    14

a mnie zdziwiło że Ci młodzi przed trzydziestką się nie dostali. Tego leśnika skreśliłem już na początku a tu taka niespodzianka.

bratrolnika    1892

musi być show, musi być zróżnicowanie, jakby sami młodzi byli to nie byłoby różnorodności, i program by tylko młodzi oglądali, a jak będzie trochę starszych osób to i dziadek i wnuczek program obejrzą

master20002    157

gdybym to ja sie zgłosił to najpierw czytałbym listy, a na zdjecia patrzył dopiero gdy za duzo listów miałbym na tak

Oj kolego, ile razy Ci mówiłem zgłoś się. Wkońcu byłby ktoś znajomy z moich stron. Jak będzie następna edycja to wysyłasz zgłoszenie bez dyskusji :D

lulak    4

musi być show, musi być zróżnicowanie, jakby sami młodzi byli to nie byłoby różnorodności, i program by tylko młodzi oglądali, a jak będzie trochę starszych osób to i dziadek i wnuczek program obejrzą

Dokładnie, tv kłamie, nie liczy się ilość listów jak zapewniają, a rozciagłość wiekowa. Nawet gdyby leśnik otrzymał 10 listów, a któryś młody 1000, i tak wybraliby leśnika.

Pajej    52

Oj kolego, ile razy Ci mówiłem zgłoś się. Wkońcu byłby ktoś znajomy z moich stron. Jak będzie następna edycja to wysyłasz zgłoszenie bez dyskusji :D

zaczynam sie bać że Ty mnie wyręczysz z wysłaniem zgłoszenia i postawisz mnie przed faktem dokonanym

Magronowa    0

Zapowiada się, że to będzie dość nudna edycja. Tylko ta rolniczka wydaje się w miarę normalna, reszta to sami nie wiedzą czego szukają, a już ten łysy koleś to w ogóle ma się za nie wiadomo kogo. Jedyna nadzieją na ożywienie tego nudnego show będą ciekawe osoby wybrane przez rolników.

Pajej    52

to że faceci są troche dziwni to tym ciekawiej się zapowiada. Tak Monika bardzo pozytywnie wypadła

Ansja    345

Nawet chodziło mi to po głowie :lol: hahaha

Pomogę Tobie pisać to ogłoszenie dla Pajeja, to jak coś to mów kiedy i razem damy radę :)

Ansja    345

Luki A Tobie tez trzeba napisać zgłoszenie,bo zima idzie i znowu tylko kufajka Ci została :)

Pajej    52

Pomogę Tobie pisać to ogłoszenie dla Pajeja, to jak coś to mów kiedy i razem damy radę :)

mam sie bać?

MasterRoj    81

Co tal luki u ciebie słychować?

Pierwsza seria była ciekawa bo trochę nowum, na drugą już mi się nawet patrzeć nie chce, wszystko takie naciągane,

Powinna być tylko jedna kandydatka czy kandydat a nie spęd zrobią przed kamerą i widowisko dla gawiedzi.

Najlepszą satyre na ten program zrobili w necie "Wojtas szuka żony" :D

STANK    11

moim zdaniem najlepiej wypadła ze wszystkich, czytała listy, a nie tylko na zdjecie patrzyła.

Największe rozczarowanie to Szymon niby taki pobożny chce tylko katoliczke a babtystka była ładna to ja wybrał, ta co w zakonie była powinna do niego pasowac ale grubsza wiec niw wybrał zal

inni podobnie tylko na zdjecie patrzyli

babtyści to chrześcijanie też są to nie wiem o co tyle krzyku , Szymon mówił o katoliczce  ale nie żeby aż zakonnica , w naszym kraju 90% ludzi to katolicy tylko ile tak naprawdę jest praktykujących  może z 20 %

zresztą to ich wybór każdy typuje według swojego gustu , tak naprawdę to loteria być może w śród tych listów jest fajna osoba ale po liście i zdjęciu oni tego nie wiedzą bo z setki  listów muszą wybrać 10 ,a po przeczytaniu z 20 listów w głowie zrobi się taki mętlik że pewnie pierwszego listu i tak by sobie już nie przypomnieli więc typują na tak i nie  i nie wiadomo  a może ktoś chce się tylko w telewizji pokazać jak u Moniki był list i zdjęcie goscia który zajmuje się modelingiem  mnie się wydaje że napisał do niej tylko po to żeby pokazać się na ekranie a może telewizja go zauważy , jego list o ile wiem poszedł na nie

koks    23

U Marka trochę wpadka z tą rozgrzebaną łazienką. Chyba się nie spodziewał że przejdzie dalej.

bratrolnika    1892

czemu wpadka, życie, remont się w 4godz. nie zrobi

a że przeszedł to wiedział na pewno wcześniej kilka dni przed wizytą Marty, przecież nie pojechała do nich na pałę, bez żadnego kontaktu wcześniej

U Marka trochę wpadka z tą rozgrzebaną łazienką. Chyba się nie spodziewał że przejdzie dalej.

to nie była żadna wpadka tylko specjalnie u niego pokazali żeby podnieść oglądalność jakoś u innych po domu nie chodzili tylko u niego bo zobaczyli że burdel jak po imieninach i to było tylko po to by właśnie trochę szumu się zrobiło tak jak tu na forum 

jaco25    262

Anna Hejniak pomartw się o siebie :P:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.