Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

miglanc88    110

Tome11.co się tak uczepileś dziewczyny ,to już się stało nudne. Pomyśl czy aby na pewno nie masz problemu ze sobą. .

Ate    23

Co do żony Grześka, to nie powiem, śliczna jest i do tego pasują do siebie. A zauważył ktoś może na zdjęciach ze ślubu, że panna się troszkę zaokrągliła? I nie chodzi mi tylko o biust :) Może taki szybki ślub bo w ciąży jest?

STANK    10

Nie no tu akurat sensacji nie było, jeden kolega z realizacji dawno już o tym mówił, Krysia na imprezie pożegnalnej w TVP tak się uwaliła że sam przyznała "przyszłam do programu zobaczyć jak to jest z facetem" ot cała historia. Dla mnie żadne zaskoczenie.

kryśka aż do programu musiała przyjść żeby zobaczyć jak to jest z facetem , nie za bardzo bym w to wierzył

TOME11    80

Co do żony Grześka, to nie powiem, śliczna jest i do tego pasują do siebie. A zauważył ktoś może na zdjęciach ze ślubu, że panna się troszkę zaokrągliła? I nie chodzi mi tylko o biust :) Może taki szybki ślub bo w ciąży jest?

to zapytaj Grzeslava..

#niektórzy tak przerażający jak baby spod sklepu :o

darek3    159

Nikt nie komentuje avataru koleżanki milano? co to się dzieje? to do niektórych nie podobne  :lol:  :P

Thomas2135    1194

Jej czy nie jej, nie moja sprawa. A może chcesz kartkę(jak niektorzy proponowali) na czole z dopiskiem AF?

jest tylko dwa wytłumaczenia dlaczego nie pokażesz swojego zdjęcia skoro już wrzucasz zdjęcia twarzy innych osób,albo jesteś taka brzydka że alkohol nie pomaga albo jesteś taka śliczna że obawiasz się tłumu jednorękich amatorów z agrofoto

darek3    159

Jak wam się chce szukać po necie czyje zdjęcie wstawiła milano? No już na prawdę musi wam się fest nudzić żeby takich pierdół szukać. Wstawiła to wstawiła, jej sprawa a wam nic do tego........

i jeszcze robicie dochodzenie dlaczego wstawiła takie zdjęcie, normalnie żenada........

lukbold    400

do Twoich wiadomości... znalezienie tego zdjęcia w google zajelo mi 10 sek więc.... nie moja wina, że nie ogarniasz prostej wyszukiwarki ;)

darek3    159

hehehe nie, na szczęście mam z claasem dobry układ więc się nie boję  :lol: kryminał mi nie grozi na razie  :lol:

lukbold, ale wytłumacz mi po co szukać tego? Co ci to przeszkadza? Ja nie mam czasu na takie pierdoły.........

Edytowano przez darek3

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się