Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
miglanc88    110

Milano nie uciekaj, nie bój się tej polany. Przecież to nie bajka o czerwonym kapturku i wilków tu nie ma. ..

artur125    317

kurde, po przeczytaniu dwóch ostatnich stron padłem ze śmiechu :lol: A tak prawie serio, darek3 masz pozwolenie na wykorzystywanie wizerunku claas :lol:

darek3    159

o cholera i sprawa się rypła,  :lol: zaraz mnie tu zlinczują bo to nie dozwolone przecież  :ph34r:  :P  :lol:

damianos95    54

A to tylko dowodzi temu ze ponad 50% polskiego prawa a bardziej jego absurdów nadaje się jedynie do kibla

Jak coś tłumacz sie ze to twoj cignik moze beda dla cb ładgodni :D

milano27    6

Nie uciekłam, będę rzadziej zaglądać :) Mimo wszystko avatar usunięty,żeby kolejnej osoby nie kusiło o dziwne komentarze ;)

Ale jak można było być naiwnym,że to prawdziwe zdjęcie :D bez urazy :)

a ja się w tobie zakochałem goście z całej polski i z pod gs sproszeni na ślub już na zapowiedzi dałem a ty mi taki numer wywijasz i powiedzcie jak tu nie pić starałem się zerwać z nałogiem ale cóż życie mnie do tego popycha,i kiedy ja posieje jak muszę się napić

Thomas2135    1297

:D W programie nie zauważyłem jakoś tych atutów. Szybko się zdecydowali. Pozdrowienia dla @grzeslawa i małżonki.

staszek131415    2141

Ludzie trochę kultury bo się nakręcacie jakbyście kobietę pierwszy raz w życiu widzieli jak bohaterowie Chłopaki do wzięcia ,,,,,,

TOME11    84

Może to photoshop ? ;D

był w pewnym avatarze...

Niewyżyci...

niektórzy w bezsensownym pisaniu...

Nie no tu akurat sensacji nie było, jeden kolega z realizacji dawno już o tym mówił, Krysia na imprezie pożegnalnej w TVP tak się uwaliła że sam przyznała "przyszłam do programu zobaczyć jak to jest z facetem" ot cała historia. Dla mnie żadne zaskoczenie.

lukasx21    130

http://teleshow.wp.pl/title,Rolnik-szuka-zony-Pawel-Szakiewicz-zareczony,wid,18280632,wiadomosc.html  Taki nius :D Po nie ma to jak po sąsiedzku raz ,że blisko a dwa może i jakaś morga w posagu wpadnie :D

Edytowano przez lukasx21

Kupię pług 2 skibowy obracany hydraulicznie

Kupię sortownik do ziemniaków remprodex lub samro

Sprzedam sadzarkę do ziemniaków gruse, 2 rzędową przystosowaną do sadzenia kiełkowanych

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.