Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

tomek0303    50

a czy ktos z powyzszych tu obroncow wie co to jest naruszenie dóbr osobistych? chyba nie, skoro sadza ze jest to normalne. czy ta Pani z fotografii wie, ze jej wizerunek jest wykorzystywany i upubliczniony na portalu agrofoto? czy uzytkownik milano 27 ma pozwolenie tej Pani na wykorzystywanie jej wizerunku na publicznym forum? a Ty szanowny Panie od kolesia, to moja sprawa co robie ze swoim wolnym czasem i to ja decyduje o tym  czy ogladam mtv czy moze tv trwam. a tak swoja droga to wole troche posiedziec przed mtv niz ciagle pod krowa, badz na jej tylach no ale coz madry sie tego domysli a naiwny podirytowany stwierdzi ze przez ten czas mozna by wywiesc kolejna taczke z domniemanych tylow ;)

andrewk    72

a czy ktos z powyzszych tu obroncow wie co to jest naruszenie dóbr osobistych? chyba nie, skoro sadza ze jest to normalne. czy ta Pani z fotografii wie, ze jej wizerunek jest wykorzystywany i upubliczniony na portalu agrofoto? czy uzytkownik milano 27 ma pozwolenie tej Pani na wykorzystywanie jej wizerunku na publicznym forum? a Ty szanowny Panie od kolesia, to moja sprawa co robie ze swoim wolnym czasem i to ja decyduje o tym  czy ogladam mtv czy moze tv trwam. a tak swoja droga to wole troche posiedziec przed mtv niz ciagle pod krowa, badz na jej tylach no ale coz madry sie tego domysli a naiwny podirytowany stwierdzi ze przez ten czas mozna by wywiesc kolejna taczke z domniemanych tylow ;)

Widzę, że jesteś strasznie przejęty tym, że jakże poważnym wykroczeniem :D Ciebie karać za to nie będą ale w imię obrony tejże Pani ze zdjęcia najlepiej spal milano na stosie albo weź maść :lol:

Co do MTV to widzę strasznie rozrywkowy chłopak z Ciebie B)

Żeby nie było, że robię offtop to w temacie Krysi no cóż, po co ona w ogóle tam się wybierała ? Mogła startować do "pokrzywdzonej" przez los Ani :lol:

post-93767-0-05951400-1460382565.jpg

Edytowano przez andrewk

milano27    6

patrzac na wszystko to  ktos musi byc naprawde porzadnie zakompleksiony badz niedowartosciowany aby korzystac z nieswoich zdjec i jeszcze wciskac teze, ze wszystko jest w porzadku i zarzucac naiwnosc... jest na mtv taki program "catfish" tam tacy delikwenci to norma, i jedyny wniosek rzucajacy sie na mysl to to, ze internetowa rzeczywistosc rodzi coraz gorszych glupcow.

tak jestem za kompleksiona i muszę się jakoś dowartościować ;/ A jeśli byś się dowiedział,że jestem do niej podobna? ;> A po drugie to jest forum a nie badoo.pl lub facebook ;)

TOME11    84

ale się czepiliśćię a może ktoś widział ją bo wysłal fotke na priv

po polsku nie łaska?

tak jestem za kompleksiona i muszę się jakoś dowartościować ;/ A jeśli byś się dowiedział,że jestem do niej podobna? ;> A po drugie to jest forum a nie badoo.pl lub facebook ;)

żaden problem- fotka z karteczką i datą i wierzymy wszyscy

milano27    6

ej,ale ja nie muszę do się dowartościowywać Twoją opinią. nic nie muszę nikomu udowodnić . Sorry 

Edytowano przez milano27

maniek20    71

po polsku nie łaska?

żaden problem- fotka z karteczką i datą i wierzymy wszyscy

zjedz marsa bo nie jesteś sobą 

TOME11    84

a nawet jak tak to co zazdrosny 

widzę trafiony-zatopiony

nie, co najwyżej współczujący

maniek20    71

widzę trafiony-zatopiony

nie, co najwyżej współczujący

trafiony zatopiony zaraz będziesz ty jak nie zaczniesz do tematu 

TOME11    84

trafiony zatopiony zaraz będziesz ty jak nie zaczniesz do tematu 

nie strasz nie strasz, bo się zesrasz; popracuj również nad poprawną polszczyzną, a także nie wierz we wszystko co przeczytasz i zobaczysz w internecie

Edytowano przez TOME11

maniek20    71

nie strasz nie strasz, bo się zesrasz; popracuj również nad poprawną polszczyzną, a także nie wierz we wszystko co przeczytasz i zobaczysz w internecie

sam srasz i sie nucz polszczyzny ja nie wieżę w wszystko tak jak ty ale zaraz jak chcesz to wiazanke dostaniesz ale taka z górnej półki i ten  humorek ci spadnie na ziemie 

TOME11    84

sam srasz i sie nucz polszczyzny ja nie wieżę w wszystko tak jak ty ale zaraz jak chcesz to wiazanke dostaniesz ale taka z górnej półki i ten  humorek ci spadnie na ziemie 

skompromituj się ostatecznie i zakończymy temat

Kris94    23

Ludzie, zobaczcie czego dotyczy temat, a o czym Wy piszecie. Nie zaśmiecajcie tego tematu tak bzdurnymi wpisami bo już się rzygać chce.

TOME11    84

Tomek to Ty rozpętałeś tę wojnę ,więc przegrałeś, musisz ulec.

przegrała co najwyżej jakaś małoletnia manipulatorka podszywająca się pod Lindsay Ellingson

ode mnie koniec

miglanc88    110

Ha ha, widzę że milano troszkę rozkreciła temat. Chociaż jest co czytać. . A swoją drogą to wybierajcie modelki z koreańskich stron , które tam zaczęły swoją karierę i nie są znane w europie. ....

Edytowano przez miglanc88

darek3    159

noo wreszcie temat ruszył z miejsca i można się trochę pośmiać  :D bo już tu nudno było  :P

darek3    159

na grzybobraniu bywają większe emocje szczególnie jak ktoś nieproszony wchodzi na naszą polanę z grzybami  :lol:  :lol:  :P

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.