Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

szukam kobiety która mnie przygarnie,jedyny warunek żeby w jej wiosce był gs bo mój ostatni zamkli i nie mam gdzie chlać i za co też nie bardzo mogę walić gnój turem i poleżeć przed tv bądz pod gesem,nie jestem wybredny tylko kasa...ale brzydka też żeby nie była,

Pajej    50

bo u mnie jest założenie że żona pracować nie musi na moich rodziców. Od pracy są maszyny którymi ja operuje a prowadzenie domu.... to praca na teściów? nie sądze. Tak samo może wybrać prace po za gospodarstwem i co znów na teściów pracuje? A wyobrażasz sobie faceta który idzie do panny na gospodarstwo i odstawia w tym momencie taki cyrk? No chyba że panna nie ma ochoty brać gospodarstwa na siebie i bierze sobie prezesa banku no ale to w tym momencie nie ma tematu "rolniczka szuka męża". No ewentualnie może najać pracowników którzy może jej nie wyniosą jak dobrze trafi

prowadzenie domu to tez praca czasami mam wrazenie ze cięższa niz ta na roli.

Ale do tematu Jak jest sie razem, to nie ma moje, twoje, tylko jest nasze i nie wazne czyje to gospodarstwo było przed slubem. Dziwicie sie ze dziewczyna szuka faceta takiego zeby jej pomógł w gospodarstwie, a nie takiego w białych rekawiczkach co by palcem nie kiwną, a ona sama dalej musiała charowac?

przykro mi że tak uważasz ja po prostu szukam miłości i ciepła rodzinnego,a każdy ma inne upodobania.a może ty byś była chętna przyjąć takiego kwalera jak ja,nie pije już od dwóch tygodni bo niestety gs padl 

Edytowano przez SlawekLubelskie

andrewk    72

pozory mylą,,jak bym mógł sobie drwić z poważnych spraw sercowych

W takim razie proponuję zgłosić się do programu " Chłopaki do wzięcia " Myślę, że to coś dla Ciebie :D Może jakaś gruba foka się znajdzie :lol:

michal1993    350

pozory mylą,,jak bym mógł sobie drwić z poważnych spraw sercowych 

Jeszcze dodaj: Od dwóch tygodni nie piję.... nie pod rząd oczywiście :D

maniek20    71

no ciekawsze szukanie żony 

może jest ty jakaś nowa samotna kobieta

milano27 a gdzie to takie śliczne i mądre kobiety jeszcze sa

TOME11    80

EE tam szukasz pierdołek w tym necie :P są ciekawsze rzeczy :)

wielki prostokąt na ogólnopolskim portalu przez który muszę przewinąć żeby dostać się do żądanej kategorii także nie zesraj się

w wielkopolsce! ;)

wrzuciłaś sobie do avatara Lindsay Ellingson i świrujesz pawiana?

osterley    18

A niby dlaczego nie? Ani ona jakaś wyjątkowo piękna, ot po prostu ładna zadbana dziewczyna. 

No ale jak musiałaś czyjeś zdjęcie wstawić to aż strach się domyślać jak jest naprawdę.

tomek0303    50

patrzac na wszystko to  ktos musi byc naprawde porzadnie zakompleksiony badz niedowartosciowany aby korzystac z nieswoich zdjec i jeszcze wciskac teze, ze wszystko jest w porzadku i zarzucac naiwnosc... jest na mtv taki program "catfish" tam tacy delikwenci to norma, i jedyny wniosek rzucajacy sie na mysl to to, ze internetowa rzeczywistosc rodzi coraz gorszych glupcow.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się