kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
andrewk    154

pozory mylą,,jak bym mógł sobie drwić z poważnych spraw sercowych

 

W takim razie proponuję zgłosić się do programu " Chłopaki do wzięcia " Myślę, że to coś dla Ciebie :D Może jakaś gruba foka się znajdzie :lol:


„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

pozory mylą,,jak bym mógł sobie drwić z poważnych spraw sercowych 

 

Jeszcze dodaj: Od dwóch tygodni nie piję.... nie pod rząd oczywiście :D


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

Niby HP ale jednak dalej nie widzę sensu pisanie postów całkowicie oderwanych od tematu...


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

no ciekawsze szukanie żony 

może jest ty jakaś nowa samotna kobieta

 


 

milano27 a gdzie to takie śliczne i mądre kobiety jeszcze sa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TOME11    174

EE tam szukasz pierdołek w tym necie :P są ciekawsze rzeczy :)

 

wielki prostokąt na ogólnopolskim portalu przez który muszę przewinąć żeby dostać się do żądanej kategorii także nie zesraj się

 

w wielkopolsce! ;)

wrzuciłaś sobie do avatara Lindsay Ellingson i świrujesz pawiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

w wielkopolsce! ;)

to musze sie przeprowadzić do wielkopolski 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osterley    18

A niby dlaczego nie? Ani ona jakaś wyjątkowo piękna, ot po prostu ładna zadbana dziewczyna. 

 

No ale jak musiałaś czyjeś zdjęcie wstawić to aż strach się domyślać jak jest naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michal1993    461

O właśnie, takie lubię ;) To jest to :D


Moje sprzęty:
- Władimirec T 25 A2
- MTZ 82
Jeżeli pomogłem kliknij na zieloną strzałkę w rogu mojego postu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

patrzac na wszystko to  ktos musi byc naprawde porzadnie zakompleksiony badz niedowartosciowany aby korzystac z nieswoich zdjec i jeszcze wciskac teze, ze wszystko jest w porzadku i zarzucac naiwnosc... jest na mtv taki program "catfish" tam tacy delikwenci to norma, i jedyny wniosek rzucajacy sie na mysl to to, ze internetowa rzeczywistosc rodzi coraz gorszych glupcow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andrewk    154

patrzac na wszystko to  ktos musi byc naprawde porzadnie zakompleksiony badz niedowartosciowany aby korzystac z nieswoich zdjec i jeszcze wciskac teze, ze wszystko jest w porzadku i zarzucac naiwnosc... jest na mtv taki program "catfish" tam tacy delikwenci to norma, i jedyny wniosek rzucajacy sie na mysl to to, ze internetowa rzeczywistosc rodzi coraz gorszych glupcow.

 

A co to jest jakiś portal społecznościowy, że raczej jest wskazane własne zdjęcie - w tym przypadku bym to zrozumiał ale tutaj mamy zwykłe forum. Jeszcze niech poda rozmiar biustu :lol:  Zejdźcie z dziewczyny bo to raczej Wy macie jakieś kompleksy :D

Edytowano przez andrewk

„Nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów, dopóki nie zajrzałem do internetu”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Mądry domyślił się, że fota z netu a naiwny poirytowany, że dał się nabrać. Chyba koleś nie ma co z czasem robić skoro mtv ogląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomek0303    50

a czy ktos z powyzszych tu obroncow wie co to jest naruszenie dóbr osobistych? chyba nie, skoro sadza ze jest to normalne. czy ta Pani z fotografii wie, ze jej wizerunek jest wykorzystywany i upubliczniony na portalu agrofoto? czy uzytkownik milano 27 ma pozwolenie tej Pani na wykorzystywanie jej wizerunku na publicznym forum? a Ty szanowny Panie od kolesia, to moja sprawa co robie ze swoim wolnym czasem i to ja decyduje o tym  czy ogladam mtv czy moze tv trwam. a tak swoja droga to wole troche posiedziec przed mtv niz ciagle pod krowa, badz na jej tylach no ale coz madry sie tego domysli a naiwny podirytowany stwierdzi ze przez ten czas mozna by wywiesc kolejna taczke z domniemanych tylow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj