Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Sadek    446

Dlaczego nie biorą takich co mają  np.5 ha tylko 50 i wzwyż ?Moim zdaniem to wszystko pic na wodę.Dużo chce się pokazać zrobić reklamę . Oni za darmo tego nie robią tylko za kasę. :unsure: Zobaczymy już nie długo kto czego szuka tak naprawdę ;)

A w takim celu aby ukazać "życie" na wsi aby podczas jakiś poruszanych tematów miasto wiedziało jak wygląda wieś i że nie jest biedna , szkoda że to co pokazują to może 20% rolników tak żyje (zwiastuna 3 edycji nie oglądałem całego).

STANK    10

niby że do dalszej części wchodzi 5 kandydatów   którzy dostaną najwięcej listów z tej 10 , a jak dobrali 10 kandydatów nikt nie wie ile naprawdę zgłosiło się osób pewnie była selekcja jakaś ,a dlaczego nie jest 11 czy 15 kandydatów tylko 10 , tak i dalej będzie to dobierane , tak mi się wydaje  , jak w poprzednich dwóch wydaniach , pewnie jeden kandydat  najstarszy wypada na wdowca myśliwego , i jeden najmłodszy to by pewnie był kandydat który złapał byka za rogi , dziewczyny  to już cztery osoby , więc jeszcze jedno miejsce zostaje , motocyklista , albo kandydat od biblii  , i kandydat od patisonów  dowiemy się we wrześniu teraz tylko możemy sie domyślać jak to ustawią 

Pajej    50

niby że do dalszej części wchodzi 5 kandydatów   którzy dostaną najwięcej listów z tej 10 , a jak dobrali 10 kandydatów nikt nie wie ile naprawdę zgłosiło się osób pewnie była selekcja jakaś ,a dlaczego nie jest 11 czy 15 kandydatów tylko 10 , tak i dalej będzie to dobierane , tak mi się wydaje  , jak w poprzednich dwóch wydaniach , pewnie jeden kandydat  najstarszy wypada na wdowca myśliwego , i jeden najmłodszy to by pewnie był kandydat który złapał byka za rogi , dziewczyny  to już cztery osoby , więc jeszcze jedno miejsce zostaje , motocyklista , albo kandydat od biblii  , i kandydat od patisonów  dowiemy się we wrześniu teraz tylko możemy sie domyślać jak to ustawią 

jak będzie tv wybierac to prejdzie ten od bibli żeby było ciekawiej

bratrolnika    1863

A ten warzywnik co uprawia cukinie i dynie to wiesz ze z Twojego powiatu Wszeliwy koło Sochaczewa w kierunku Sannik

Na Vivie w Rybnie nie mógł nić wyrwać to poszedł do programu

wiem, kolega brata zna tego człowieka

wojtal24    166

do programu wejdzie jedna dziewczyna jeden starszy i trzech młodych żeby była piątka

Thomas2135    1190

Izolda dobrze, że powstrzymałem się przed napisaniem swojego postu na temat kandydata dla dziewczyn.

STANK    10

jeśli przyjrzeć się grupie wiekowej uczestników jest podzielona na trzy podgrupy do trzydziestu lat jest 4 kandydatów , między trzydzieści a czterdzieści trójka kandydatów , i po czterdziestce trzech ,

więc pewnie z każdej grupy wiekowej wezmą kandydata który będzie bardziej popularny , z grupy po czterdziestce pewnie myśliwy jeśli będzie jedna dziewczyna to  motocyklista przejdzie była by to grupa po trzydziestce , i dwóch kandydatów przed trzydziestką więc pewnie był by kandydat od biblii i jako piąty to nie wiem kandydat od patisonów albo kandydat który złapał byka za rogi , ale może być tak bo facetów jest ośmiu a dziewczyny dwie , i mogą dostać dużo listów więc przejdą dalej i będą dwie dziewczyny i trzech facetów to wtedy wliczając że przejdzie myśliwy zostaje jeszcze dwa miejsca , może załapać się motocyklista  i kandydat z najmłodszej grupy  , ale to nie bardzo wiadomo który z czwórki , a może  będzie całkiem inaczej zobaczymy na jesieni

Mattti    405

"Kandydat od Biblii" to Szymon ;)

Hehe, do września myślę, że wszyscy zdążą się nauczyć imion :D

lukbold    399

wątpie.... w przyszłym tyg zapomnisz o istnieniu tego programu a co dopiero ludzi którzy tam wystepuja.... do wrzesnia daleko

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się