Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
artur125    287

ojej dziękuję za troskę ale nie musicie mnie tu reklamować bo kobiety nie wymagają reklamy :) a tv nie traktujmy jako ostateczność tylko jak jedną z dróg w danym momencie.

pracujesz,studiujesz,opalasz się na motyce faktycznie reklama jest zbędna. W ramkę Cie można oprawić.Wyślij mi zdjęcie to sobie nad łóżkiem powiesze

bratrolnika    1889

A ja wiem skąd pochodzi i jak wygląda :)

no to nie jest źle, Andrzej z okolic Płocka, to Linka pewnie też, czyli nie za daleko

Linka    17

@bratrolnika może jeszcze na ogólnym cały adres napisze? masz pytania to jest poczta.

@andrzej i co daje Ci ta wiedza?

Tomasz78    330

A co to za różnica  ,jeśli zna to obawa jest o prywatność i tyle ,a musiał by byc głupcem aby to zdradzić

Linka    17

jeżeli ktoś ma jakieś pytania i ciekawią go szczegóły to naprawdę zachęcam na priv ja nie gryzę a na ten czas nie zmieniajmy głównego wątku bo tu rozmawiamy o programie.

Fox84    10

W dwóch edycjach wystąpilo już paru panów

Każdy w innym typie urody i charakteru

Stąd moje pytanie do Linki

Który z panów podobał Ci się najbardziej?

A może jakieś konkretne cechy w kilku?

Będą mieli panowie rozeznanie cóż Cię interesuje

Sam jestem ciekaw

Linka    17

To zachęcam, żeby pozostałe dziewczyny z AF odpowiedziały na takie pytanie bo może być ciekawie zobaczyć jakie my kobiety mamy typy :D

W moim przypadku w I edycji osobowościowo  Zbyszek taki swój chłopak, reszta nie mój typ ale w II edycji: moim faworytem zdecydowanie był Robert, zdecydowany, szukał w kobiecie cech kobiety żeby stworzyć normalną tradycyjną rodzinę i taki ułożony. Z innych uczestników to podejście do życia Grześka który był konkretny nie bawił się dziewczynami, jak czuł faworytkę to podziękował pozostałym dzięki czemu i one i on wyszli z podniesioną głową ale i szaleństwo Rafała też w pewien sposób było fajne, no ja akurat na młota w wesołym miasteczku bym pierwsza poszła ale jak kto lubi i jak czuje się na siłach.

agatex11    0

A mój typ to Mariusz z II edycji, bardzo uczuciowy, szczery, zaangażowany, Grzegorz z II edycji też niczego sobie ale jeśli chodzi o osobowość to Mariusz

Pajej    52

To ja powiem że Linka a raczej jej poglady mi sie podobaja takiej kobiety mi trzeba, tylko troszku za daleko...

lukbold    411

tylko że jeszcze nie wiemy czy koleżanka ma potrzebe być znaleziona, albo wpadła na forum tylko sie rozejrzeć ;)

Goska93    147

Grzegorz i Robert z II edycji, konkretni i wiedzieli od początku czego chcą, nie ma co się oszukiwać, że wygląd też jest ważny ;) i dla mnie wzrost bo sama mam 1,81cm ;) a co do młota Linko to na niego koniecznie z pustym żołądkiem i mocnym sercem ;D ja poszłam bo mnie namówili a jak zeszłam to dochodziłam do siebie przez pół godziny :D 

Pajej    52

haha ;)

koleżanko... :wub:  :P

Grzegorz i Robert z II edycji, konkretni i wiedzieli od początku czego chcą, nie ma co się oszukiwać, że wygląd też jest ważny ;) i dla mnie wzrost bo sama mam 1,81cm ;) a co do młota Linko to na niego koniecznie z pustym żołądkiem i mocnym sercem ;D ja poszłam bo mnie namówili a jak zeszłam to dochodziłam do siebie przez pół godziny :D

widze ze lubisz taniec, tak sie składa ze ja tez, ale za ,ały jestm dla ciebie :)

Fox84    10

Pajej nie przejmuj się odległością

Jak dobrze to rozegrasz to podróż tylko jeden raz
W drodze powrotnej przywieziesz Linkę że sobą

Gosia, przy mnie jeszcze szpilki 14-spokojnie z założysz

Puki co miłych romansów życzę.

Linka    17

@Fox ale przecież odległość to jedno a obustronne zainteresowanie to drugie. Dlaczego zakładasz, że ja mu się spodobam albo on mi? chemia też się liczy w związku chyba?

agatex11    0

tylko że jeszcze nie wiemy czy koleżanka ma potrzebe być znaleziona, albo wpadła na forum tylko sie rozejrzeć ;)

Bingo, temat forum: Rolnik szuka żony a nie szukam męża no więc nie wiadmo kto tu czego szuka ;)

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.