Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    1890

wcześniej ktoś pisał że Ania i Mariusz zamieszkali ze sobą, że nawet syn tego Mariusza poszedł do lokalnej szkoły

to że oddała pierścionek to przecież nie oznacza że zakończyli znajomość, choć fakt, dziwnie to wygląda

Ywa    499

Nie oglądam programu....jednakże czasem czytam sobie wasze posty...

Myśląc po dziewczyńsku ..w takiej sytuacji desperatka może i przyjęłaby pierścionek, natomiast normalnie kobieta nie przyjmie, ponieważ aby poznać drugą osobę potrzeba czasu, więc na dzisiejszą chwilę słusznie mu odmawia dając czas ku temu.

W życiu często zdarza się, że faceci na początku znajomości pod wpływam zauroczenia najchętniej oświadczają się, na szczęście kobiety są od trzeźwej oceny sytuacji i powstrzymują ich.....jednakże po kilku latach  to one muszą się upominać...

Mariusz w swoim mniemaniu za pewne tym pierścionkiem chce udowodnić, że myśli poważnie, nie zdając sobie sprawy do końca, że z boku ludzie oceniają to jako desperacki akt. Niech tam ludzie mówią co chcą...to show, więc reżyser również podpowiada i stopniuje emocje widzów :)

eheskey    2

Przecież facet zachowuje się jak jakiś desperat wyskakując po kilku spotkaniach z pierscionkiem. I te jego miny... zauważyliście? :)

master20002    157

Mariusz jak Mariusz. Facet na swoje nieszczęście chyba wybrał dość naiwnie obiekt ulokowania swoich uczuć. Czy desperat? Może, ale chciałem napisać o tej Ani. Wielu się nią zachwyca itd. Mi ona się nie podoba od samego początku. Nie mówię tu o urodzie bo piękno jest pojęciem względnym, ale o jej zachowanie, styl, a najbardziej ten pusty sztuczny śmiech... Całokształt w mojej ocenie nie wypada pozytywnie. Jak ktoś ją sobie weźmie to garb mu wyrośnie szybciej niż się wydaje, a jeśli wierząc opiniom z forów internetowych to może i rogi...

Zetor86    5

Ja to gdzieś czytałem że nawet ta parka z pierwszej edycji co się miała związać to rozeszli się ostatnio. Facet nawet startował w wyborach z listy PO chyba ale nie dał rady. Dla mnie ten format programu to lipa totalna

MFrolnik26    94

Ej nie obgadujcie tak ludzi bo nie będzie chętnych do kolejnej edycji programu biggrin.png sam miałem sie zgłosić ale po tym co tu przeczytałem rezygnuję laugh.pnglaugh.pnglaugh.png rozważam też udział w "chłopaki do wzięcia"

Edytowano przez MFrolnik26

Thomas2135    1217

Jeśli już zacząłeś temat zamachu to szczerze polecam obejrzeć ostatni odcinek Po prostu Sekielskiego w TVP. Dowiecie się prawdy o imigrantach, kim i skąd są a nie słuchajcie tego co wciskają, że to biedni uchodźcy z Syrii i trzeba im pomóc.

damianzbr    988

o to to, przypadkiem ostatnio nie wynikło z jakieś rozmowy między nami że ty jeszcze nie masz żony? Masz okazję się przekonać czy dla picu czy nie bo ma być kolejna edycja :D

Kto jest za kandydaturą XTRO na uczestnika do programu?

wysoki1122    6

Ja myślę że wystarczy że XTRO pojechałby nowym john deerem na suchą a wszystkie laski byłyby jego gdy dowiedziały się ile jest warty

XTRO    160

o to to, przypadkiem ostatnio nie wynikło z jakieś rozmowy między nami że ty jeszcze nie masz żony? Masz okazję się przekonać czy dla picu czy nie bo ma być kolejna edycja :D

Kto jest za kandydaturą XTRO na uczestnika do programu?

nie mam zamiaru tam iść :P

Dobre z tą suchą ;D

oniak    25

nie mam zamiaru tam iść :P

Dobre z tą suchą ;D

ale na suchej to maks 14stki by rwał :D 

misio3p    773

dokładnie, teraz tam połowa to dzieci...

Minie kilka lat i zamiast dzieci będą tam "biegały" dorosłe kobiety. I suppose :)

boryss    5

Mariusz poniusł totalna porazke. Widac ze annka szukała kogoś z grubszym portwelem

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.