Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

biedroneczka    16

Odcinek przesłodzony do zeżygania....
Jedyną rzecz adekwatną do sytuacji zrobiła Justyna stawiając transformersa Rafała przy Pinokiu do zdjęcia...Nie zdążyłam tylko zauważyć, który z nich miał większy nos....hahaha....Nawet i ona wie najwyraźniej, co o nim sądzić..
Haha....

tom31    11

I zgadzam sie z wypowiedzią powyżej koleżanki biedroneczki za dużo cukru program porażka ale życze chłopakom aby poukładali sobie swe życie osobiste jak najlepiej

Szymi40    373

Robert, Grzegorz  i Ania   coś  z  tych  par  może  być,  tyle że  ten   Mariuszek   taki zazdrosny że  Ani  pewnie  samej  do sklepu  nie  puści !

knoro93    165

też sądzę że te słowa o dyszlu i kołach były żartem z Grześka z poprzedniej edycji, dla mnie mistrz, śmiałem się jak mało kiedy, Grzesiek-pozdrawiam!!!

a co do Gienka to tak jak ktoś wyżej napisał, Lilka chciała rolnika, tylko żeby w mieście mieszkał...

a w moich oczach Rafał urósł, nie jeden spaliłby buraka i powiedział że z siebie pajaca robił nie będzie zakładając strój ludowy, a on to zrobił i nieźle mu to nawet wyszło

Robert to człowiek naprawdę poważny, świadomy w pełni tego co robi, nic na łapu capu, wszystko z głową

a co do Ani i Mariusza, kolego @knoro-ty oświadczyłbyś się komuś kogo znasz tydzień, czy miesiąc??? nie te czasy co 50 lat temu, że dziadek do babki zaszedł dwa razy, za trzecim razem dał pierścionek, a tydzień później zabili świniaka i zrobili wesele

Z oświadczynami to może i przesada nie powiem ale słowa krytyki od wszystkich w kierunku Mariusza to jest wielka przesada widać że to super facet napewno będzie wspaniałym mężem dla Ani widać że jest w niej zakochany dlatego nalezy mu się wielki szacunek bo takich facetów dużo już nie ma. Żadna  z par się tak nie spasowała jak Ania z Mariuszem wiec nie rozumiem osób które krytykują ich.

daremw    128

Grzesiek z tekstem o dyszlu i kołami rozwalił system... Pełna szydera... Rewelacyjny koleś .

Fakt z tym to trafił idealnie i kto oglądał poprzednią serię załapał, żebym nie leżał na łóżku to bym padł ze śmiechu- zresztą jak reszta oglądających :)

TOME11    80

jeśli Mariusz oświadczy się w następnym odcinku to zrobi z siebie idiote za przeproszeniem

no przecież był urywek na końcu jak na kolanach klęczał :lol:

u Rafałka już chyba po temacie, zapłakana buzia w rączkach

Odcinek przesłodzony do zeżygania....

Jedyną rzecz adekwatną do sytuacji zrobiła Justyna stawiając transformersa Rafała przy Pinokiu do zdjęcia...Nie zdążyłam tylko zauważyć, który z nich miał większy nos....hahaha....Nawet i ona wie najwyraźniej, co o nim sądzić..

Haha....

a ja myślałem, że dla kobiety będzie całkiem odwrotnie, takie romantico 120% :D

+

-zwolnij na zakręcie

-ja nie zwalniam :D

z tym dyszlem też zaorał :D

+

spokojnie jak tobie się nie uda być tak często jak będziesz chciał to mi się uda na pewno
jeszcze tu jesteś, a już tęsknie

jak dla mnie to totalnym pustostanem zajebało na kilometr

Edytowano przez TOME11

glicer    3

jak zwykle nie oglądam,ale powiedzmy ze z męskiej ciekawości-(bo czasem czytam Was),poziom uczestnikow jest większy niż w pierwszej części?

RafaKdziela    135

Oby się udało wszystkim ,bo na moje oko to między Eugeniuszem i Lilianną coś się zmienia .Co Do Grzesia i Ani też coś jest nie tak .Ania taka zamyślona i mało ,co się uśmiecha .Po Grzegorzu widać ,że chce ,ale po Ani ? Niestety słabo mi to wygląda .

izolda789    12

Ania od Grzesia po prostu z natury jest taka skryta. Gieniu zgasił Lilkę momentalnie. Mariusz wygląda na jakiegoś desperata.

kuba55    432

program robiony poto zeby  miastowym zamydlic oczy  ;)  a tu swinie po 3 zl i jak tu zyc :blink:

maniek33    35

Jak dla mnie to ten Mariusz jest jakiś dziwny.... . Nie potrafię tego sprecyzować ale coś mi tam nie pasuje.

Karol82SA    4

Tekst o 2 kołach i dyszlu mistrzostwo to każdy chyba parskną śmiechem co niemiara. Ale tak to z mojego punktu widzenia Mariusz to być może już o ślubie nagle.Ale w zapowiedziach kolejnego odcinka słychać było że komuś coś nie wyszło zobaczymy za 6 dni.

newagro    7

Ale ten tekst o 2 kołach i dyszlu troche wyrwany z kontekstu był chyba, mimo wszystko był życiowy w porównaniu do tych innych słodziutkich tekstów. 

daremw    128

Nic nie wyrwane z kontekstu tylko nabijał się z Grześka z poprzedniej serii no i wyszło mu to.

newagro    7

A że niby robota w polu czeka a tu biedak musi sobie ranki urządzać ? No faktycznie coś tam było, widocznie nie zaczaiłem tego motywu.

daremw    128

Tylko że akurat o żniwie to powiedział także że ma trochę wypoczynku (nie pamiętam dokładnie jak to ujął) przynajmniej. Także wybrnął ładnie, a z tymi kołami i dyszlem to czysta parodia poprzedniego Grześka i nijak nie było to przecież na poważnie.

master20002    151

A że niby robota w polu czeka a tu biedak musi sobie ranki urządzać ? No faktycznie coś tam było, widocznie nie zaczaiłem tego motywu.

Nie pamiętam co on dokłądnie powiedział, ale wynikało z tego że gdyby nie ta randka to teraz kosiłby rzepak. Żona jak to usłyszała to powiedziała: "...jakbym ciebie słyszała romantyku..." :ph34r:

Pajej    50

widac prawdziwy rolnik, niech sie Ania przyzwyczaja do mysli ze nie będzie na kazde jej skinienie, bo praca tez jest wazna, a moze i wazniejsza ;)

kolego Master żonke musisz wychowac mówiłem Ci ze nie wyobrazam sobie zycia z kims kto mnie nie bedzie wspierał w tym co robie, nie musi to byc jej pasja, ale powina wspierac

master20002    151

Nigdy nie powiedziałem, że nie wspiera czy coś podobnego. Czasem pojeździ ze mną w polu, w żniwa na kombajnie jak przynosi coś do jedzenia, pomaga opróżniać przyczepy itd itd itd, czyli mnie mogę narzekać. Wie że lubie to co robię, ale wiem też że się martwi gdy np wracałem z pola nad ranem i bez zmrużenia oka trzeba było się umyć i jechać do pracy. I tak bywa jak się chce coś mieć i żeby wszystko było zrobiione na czas, a nie publika.

master20002    151

Eee tam, to tylko wrażenie. Chociaż nie powiem, podsumowanie finansowe sezonu narysowało uśmiech na jej buzi.

Pajej    50

uśmiech, bo taki zysk czy uśmiech ze robisz jak głupi za marne grosze?, bo u mnie w tym roku to średnio jeśki chodzi o finanse

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się