Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
mapo    7

A powie mi ktoś co się dzieje z Pawłem i Natalią z pierwszej edycji? Są razem?

Rozstali się, podobno na początku tego roku. Ponoć sama Natalia to napisała na profilu Adama.

tomekzet    38

Widze ze co poniektórzy forumowicze powinni szybko zakończyc kariere rolnika i starac sie o posade w cbś ....

RafaKdziela    141

Oczywiście ,że Natalia rozstała się z Pawłem już dawno .Na internecie jakiś czas temu był artykuł o Natalii i Pawle. Tak więc pogłoski o ślubie to bajki .

RafaKdziela    141

Ponoć to Pawełek w totka wygrał  haha co za bajki ;) Uwielbiam takie teksty ponoć .Dajcie sobie już na luz .Sama Natalia opisała całą sytuację ,co i jak i ślubu nie było .Paweł ma tyle długu ,że hoho .

mapo    7

damianzbr: uważaj, bo jeszcze ktoś weźmie na serio to, co napisałeś ;)

damianzbr    992

Jeden nie uwierzył, bo po chwili namysłu stwierdził że to jednak bajka.

Dług długiem a ile majątku, oj warty ci on ożenku, warty. 

oniak    25

.Nazywasz go dziadkiem ,a chciał bym Cię zobaczyć ,jak Ty będziesz wyglądał w jego wieku ,a tym bardziej sprawny będziesz .

wątpię aby ktoś z nas dożył takiego wieku w takiej sprawność... (nie uogólniam) ale przy dzisiejszym tempie życia i odżywianiu..... to z tym możemy mieć problem ... 

STANK    11

Widze ze co poniektórzy forumowicze powinni szybko zakończyc kariere rolnika i starac sie o posade w cbś ....

albo paparazzi

Oczywiście ,że Natalia rozstała się z Pawłem już dawno .Na internecie jakiś czas temu był artykuł o Natalii i Pawle. Tak więc pogłoski o ślubie to bajki .

Ty widzę, że jesteś taki obeznany w RSŻ. Mam do ciebie pytanie, jesteś jakimś drugim reżyserem? Czy prowadzisz, gazetę "Miłość na wsi"

Thomas2135    1224

Oj Twój sarkastyczny komentarz jest nietrafiony. Wystarczy zajrzeć do tego tamatu, by wiedzieć co się dzieje z uczestnikami.

RafaKdziela    141

Ty widzę, że jesteś taki obeznany w RSŻ. Mam do ciebie pytanie, jesteś jakimś drugim reżyserem? Czy prowadzisz, gazetę "Miłość na wsi"

Odpowiadam na Twoje pytanie .Otóż mam oczy i czasami w wolnych chwilach czytam różne ciekawostki .Swego czasu był artykuł na internecie o wspomnianej parze i Natalia bardzo obrazowo wypowiedziała się na temat Pawła .Nie będę cytował jej wypowiedzi .Wspomniała ,że wróciła w swoje rodzinne strony i ma bardzo dobrą pracę .Tu nawiązała do ogromnych długów Pawła .To wszystko w razie pytań wal śmiało ,jak będę potrafił to pomogę mniej poinformowanemu koledze .A co do Tonu ,jakim się posługujesz na ''Ty '' jest zbędny .Nie piłem z Tobą wódki i nie zamierzam .Pozdrawiam .

Janek231990    3

Jak ktoś z tej edycji RSŻ napisał warto czekać na tą właśnie osobę lecz nie każdy ma takie szczęście większość przypadków może czekać na cud a szukanie na siłę do niczego nie prowadzi niektórzy sami idą przez życie widocznie tak ma być i też jest dobrze.

Pajej    52

ten cytat Grzeska musze gdzies zapisac, jak juz sie doczekam to tez sie pod tym podpisze, puki co to zostaje mi praca która jest moja pasja.

PS Grzesiek nie ogolony ja tez czesto tak wygladam :)

master20002    157

A po co się golić??? Polecam maszynkę do....włosów B) Brak zacięć, podrażnień i kosztów z zakupem kolejnej lub końcówek. Problem w tym, że nie wszystkie kobiety to lubią... Żoncia woli jak jestem gładki jak pupcia niemowlaka :D  ale czego się nie robi od czasu do czasu dla kobiet :ph34r:

jaroWM    26

a ja ostatnio gadałem o nich z koleżankami z jego okolicy i mówiły, że są oni nadal razem, ale jeszcze przed ślubem...

także już sam nie wiem, jaka prawda.

daremw    128

Ponoć ślub był, ale zaraz rozwód i pół majątku szlag trafił.

chyba połowę kredytów szlag trafił ha ha ha

tam już chyba wartość majątku mniejsza niż wysokość kredytów.

ten może spokojnie się żenić, gorzej mu raczej nie było by nawet po rozwodzie, podział majątku to też podział kredytów

lukbold    413

nie wiem ile w tym prawdy ale jeśli miał przepisane gospodarswo przed małżeństwem to panna ni jak praw do ziemi i majątku nie ma. Chyba nawet w tym temacie ktoś o tym pisał

jonek98    886

Żona przy podziale majątku ma prawo do połowy majątku wypracowanego po ślubie.Więc ten przed ślubem jest niepodzielny

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.