Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Xawier    34

A u Jaworowicz uczestniczka z I edycji... Właśnie się zaczyna

Piechu    43

Biedna strasznie sie zmienila pewnie podobnie jak na Grzesia ta druga rzucila urok i na Nia he he

Edytowano przez Piechu

lukbold    436

no teraz to ją ktoś więcej pozna niż kierowca busa... palma jej odbiła po odrzuceniu w rolniku?

Edytowano przez lukbold

TOME11    84

za późno włączyłem i nie wiem co nabroiła ULA! może ktoś streści?

pełen hardkor, stalkingi te sprawy :D

http://vod.tvp.pl/audycje/publicystyka/sprawa-dla-reportera/wideo/05112015/22207400

https://scontent-fra3-1.xx.fbcdn.net/hphotos-xpt1/v/t1.0-9/s720x720/11215768_1704929649741249_2230341502748739391_n.jpg?oh=fd2c066fc677b50542cc874bbd27245a&oe=56AC1C3F

Grzesiu powiedz nam tylko TAK czy NIE? :D

newagro    7

A ta Jaworowicz jeszcze leci w TV :o  

Najpopularniejsza wyszukiwarka środków ochrony roślin w Polsce oraz ciekawy blog tylko na www.agrofy.pl  :D  

Sadek    462

Grzesiu z I edycji nie miał szczęścia do dziewczyn w programie

.

"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

GG 8872878

piotr30piotr    65

że też komuś się chce tak wszystko dokładnie analizować? jedno jest pewne jak kręci się ujęcia to można je w różnym czasie wykorzystać , to tylko ujecie żeby wszystko ładnie wyglądało. co wy myślicie że kręcą dzisiaj jeden odcinek jutro drugi a po jutrze trzeci? mają materiał i później go montują, tak ja to sobie wyobrażam.

Thomas2135    1297

O Rafale można było przeczytać w komentarzach pod jekimś linkiem który wrzucaliście. Rafałek tylko na weekend przyjeżdża do domu a gospodarstwem zajmuje się ojciec. Dostał MR, ale i tak ojciec rządzi pewnie. Że też i w I i II edycji niektórzy uczestnicy mają coś do ukrycia. Nie dość, że program zakłamuje rzeczywistość to niektórzy uczestnicy wciskają kit.

krilan06    65

Tak to już jest, jeden na gospodarstwie pojawia się tylko w weekendy i dostanie MR, drugi będzie "orał" od rana do nocy i nie dostanie bo np gospodarstwo ma już 2 lata i premia mu nie przysługuje. Swoją drogą to nie wiem jak oni się dostają do tego programu - Adam z I edycji chodził normalnie do pracy, gospodarstwem zajmowali się rodzice, teraz Rafał podobna historia

marcin1832    3

Robert dokonał dobrego wyboru Agnieszka pochodzi z gospodarstwa :)  :D ,Grzesiek świetnie wybrał już wcześnie Anię :)  :wub: dziadek Geniu także dokonał odpowiednią decyzję wybierając Liliannę :)  

Elektro2015    42

Tak myślałem że Rafał tak wybierze, w końcu dziewczyna pracuje przy wnioskach unijnych, :) życzę wszystkim uczestnikom szczęścia

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.