Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

lukbold    399

aż dziw że pamięta ile tych kredytów... pewno temu panna uciekła bo te 50ha to jest nic mając takie zobowiązania.... nawet na mlekomatach jest 50tys w plecy?

daremw    128

na początku też myślałem że "tylko" tyle jednak pod pozycją 6 jest liczba 6-cio cyfrowa, gdzie początkowo póki się nie przyjrzałem myślałem że jest 60000 zł  no ale pomyliłem się :) czyli na moje oko zdrowo ponad 2 mln zł kredytu, powodzenia w szukaniu żony xD

Pajej    50

zdziwiony jestem wyborem grzeska bo wywalił tą co najlepiej ogarniała tą robotę przy pługach i czaiła o które narzędzia chodziło dla chłopa

moze woli kobiety w kuchni niz w garażu 

Thomas2135    1191

Nie 50 ha a 120 z dzierżawami. Pod koniec pierwszej edycji już po oświadczeniu majątkowym radnego wpadły mu dzierżawy. Nie widziałem obecnego zeznania a co nie ma ich już?

Sadek    446

Pawełek za PO?też mi rolnik,zobaczcie jaki majątek ma(tzn.podał w ośwaidczeniu majątkowym radnego)

http://bip.warmia.mazury.pl/braniewo_gmina_wiejska/130/Oswiadczenia_majatkowe_Radnych/

Dobrze,że dorabia wv reklamach to na raty kredytu ma...a zadłużenie prawie jak Kopaczowa...

Każdy 1 ha obciążony jest prawie kredytem 40 000 zł (ciekawe ile u nich 1 ha cenią?).

Szymi40    373

O kurczę ponad 1,5 mln kredytów ma.

Dlatego  startuje do  sejmu  - wtedy  z  minusa  zrobił-by  się  plus.  :)  

lukbold    399

I jeszcze mu ta koparko-ładowarka była potrzebna... 307tys kredytu. Nie wiem jak na Warmii ale na śląsku przy stawkach 70-80zł/h trzeba by nie wysiadac z takiej maszyny żeby się splaciła jako tako... no cóż... pewno temu osiwiał

krilan06    64

Tam pod tym jednym punktem naprawdę jest chyba 600 tys a nie 60, to już też wiem czemu chce iść do sejmu i dlaczego popiera politykę PO

darek3    159

To zaszalał z tymi kredytami he he, teraz musi dobrze kombinować żeby z tego wyjść ;)

A tak w ogóle, to podczas programu jeździł ciągnikiem Steyer a w oświadczeniu takowego ciągnika nie widać, więc............  w telewizji wszystko ładnie pięknie a w rzeczywistości trochę kredytu :D

Magda_86    21

Z oświadczenia wynika ze ma ponad 2,2 mln kredytu czyli jakby miał je na 25 lat to musiałby miesięcznie spłacać 7,5 tyś zł bez odsetek czyli 250 zł dziennie. Makabra każdy jego hektar zadłuźony na 45 tyś zł.

Thomas2135    1191

Te dzierżawy to na "gębę"? Może i nie wszystkie swoje, ale dochód z nich czerpie, więc nie 50 a 60 własnych i 60 dzierżaw.

lukbold    399

tam tylko Case w miare świeży. Deutz starszy od synka więc jakoś nie widze tego na 120ha no ale.. to nie nasz problem a mleko tanieje więc niech sie dostanie do tego koryta choc.... PO raczej wyleci z tego chlewu :P

Edytowano przez lukbold

andrewk    72

Co jak jest za PO to nie ma prawa być rolnikiem ? Jestem rolnikiem i szczę prostym siurkiem na bandę tych  wszystkich złodziei z wiejskiej.

Edytowano przez andrewk

Sadek    446

Jeżeli ma plan jak wyjść z tych kredytów to jest spoko gość ale jeżeli pcha się do rządu aby wyjść z kredytów to jest właśnie argument aby Go nie poprzeć w wyborach (pomijam partię bo to tylko nazwa liczy się człowiek).

Edytowano przez Sadek

TOME11    80

Jeżeli ma plan jak wyjść z tych kredytów to jest spoko gość ale jeżeli pcha się do rządu aby wyjść z kredytów to jest właśnie argument aby Go nie poprzeć w wyborach (pomijam partię bo to tylko nazwa liczy się człowiek).

plan to nie wszystko, bo plan może diametralnie różnić się od tego co przyniesie rzeczywistość i nie uwzględniać czynników których po prostu nie da się uwzględnić; podejrzewam, że on może spłacać już kredyt kredytem, a to jest ostatnia prosta do krzywej w dół; raczej po nic innego się nie pcha, podejrzewam, że udział w programie miał na celu bardziej promocję mlekomatów i żeby zaczęły przynosić zysk/większy zysk niż to co program zakłada czyli szukania żony, tak samo reklamy po programie czy otworzyłeś topagrar czy farmera to wiedziałeś, że on tam będzie siedział, liczy się człowiek? czy pslowskie gnidy nie miały ostatnio takiego hasła? kolega porażony zielonym wirusem?

zuzkamaj    0

Co jak jest za PO to nie ma prawa być rolnikiem ? Jestem rolnikiem i szczę prostym siurkiem na bandę tych  wszystkich złodziei z wiejskiej.

Ma rację ;)

Sadek    446

plan to nie wszystko, bo plan może diametralnie różnić się od tego co przyniesie rzeczywistość i nie uwzględniać czynników których po prostu nie da się uwzględnić; podejrzewam, że on może spłacać już kredyt kredytem, a to jest ostatnia prosta do krzywej w dół; raczej po nic innego się nie pcha, podejrzewam, że udział w programie miał na celu bardziej promocję mlekomatów i żeby zaczęły przynosić zysk/większy zysk niż to co program zakłada czyli szukania żony, tak samo reklamy po programie czy otworzyłeś topagrar czy farmera to wiedziałeś, że on tam będzie siedział, liczy się człowiek? czy pslowskie gnidy nie miały ostatnio takiego hasła? kolega porażony zielonym wirusem?

Miałem na myśli pran realny (który bierze też pod uwagę czarne chwile).

O tym spłacaniu kredytu - kredytem też pomyślałem widząc ich ilość.

Znajomy tak przeinwestował w latach '90 gdzie coraz w gorszej sytuacji kupował kolejne nowe maszyny a stare sprzedawał i jakoś tak odpychał aż krąg się zamknął i końca można się domyśleć.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się