Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

daremw    128

Omg :D znacie się? No właśnie. Można się spotkać, poznać. Jeszcze ze 2 osoby z af z tego terenu można by ogarnąć.

tylko ze dwie? jak spojrzeć po tematach to bez problemu by się ogarnęło ze 20 chociaż z najbliższych okolic

daremw    128

Powiadasz wyswatać ? :D Hehe Nie jestem zwolenniczką znajomości wirtualnych :D

Aktualnie znajduję się poza...

zajęta i wyemigrowała do faceta ;[

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Hehe Nie do faceta tylko na studia :)

daremw Myślę iż nie potrzebujesz swatki (Macieja) :)A w dodatku wirtualnej :P
Maciek1091 Napisałeś iż sama sobie przeczę ? He A skąd te podejrzenia ?:)

Nie jestem desperatką która poszukuję znajomości w sieci :P Hehe

daremw    128

skąd ta opinia że nie potrzebuję? a może akurat :)

no i nie rozumiem dlaczego powiedziałaś w taki sposób jakby zawieranie znajomości przez internet było desperacją... ja tak kilka osób poznałem (nie tylko dziewczyn) a za desperata się nie uważam.

Edytowano przez daremw

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Każdy ma inne poglądy na dany temat, może jestem staroświecka :)

Hehe A potrzebujesz swatki ? :D

daremw    128

a i ja nie mówię o poznawaniu przeciwnej płuci w celach matrymonialnych tylko ogólnie poznawanie ludzi.

a czy potrzebuję... wiesz ile można sobie zaoszczędzić zachodu :D

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie wiem nie jestem obeznana w temacie  :P Nie zawsze opłaca się iść na łatwiznę :D Czasami warto dać coś od siebie :)

daremw    128

oj to tak śmiechem żartem, wiadomo że osobiście lepiej ale z ciekawości można kiedyś spróbować :D

Maciek1091    1

Piszesz, że nie za wcześnie na spotkania czyli nie chcesz a z drugiej strony wirtualne znajomości też nie :) Udzielam się na forum swojego modelu samochodu, tam ludzie najchętniej spotykaliby się co weekend :) Były 2 spotkania w wawie, ludzie z całej Polski się zjeżdżali.
Tak jak pisze darem(Darek?), chodzi tylko o zwykłe spotkanie a nie od razu coś musi to mieć na celu. Jakbym dzisiaj założył konto i zaproponował spotkanie to mogłabyś się bać :P

daremw    128

(tak Darek), ale Maciek zrozum, te kobiety to w większości takie są że myślą ze facet chce je porwać, wywieść do lasu i zgwałcić, a człowiekowi najnormalniej w świecie sie nie chce, to one znowu rozczarowane :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

HeHe Jak już wcześniej wspomniałam każdy ma inne poglądy na dany temat :)

Przecież odpowiedzi na wszelkie pytania można udzieli na forum :)

A więc według Ciebie celem spotkania jest ? :P

daremw Wyczuwam nutkę sarkazmu -_-

daremw    128

Magdaleno a twierdzisz że internet zastępuje osobiste poznanie? hmmm   "...może jestem staroświecka"

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
daremw Wyczuwam nutkę sarkazmu <_<

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Dariuszu :D

Otóż myślę iż internet jest źródłem informacji. Kiedyś nie było dostępu do internetu ludzie jakoś się poznawali i się pobierali . Im więcej technologi Tym człowiek bardziej się zamyka na innych. Zauważyłam iż niektórzy wolą posiedzieć przed telewizorem, komputerem niż iść na spacer, porozmawiać z sąsiadem, spędzić jakoś aktywnie ten czas wolny...

Hehe Powiadasz łapanie za słówka :P

A co to ma na celu ?:D

Maciek1091    1

Dokładnie tak, Darek. 
Magda, celem spotkania jest spotkanie :) Powiem Ci, że na tych spotkaniach co byłem(pisałem o nich wyżej) nic nikomu się nie stało, wszyscy żyją, poznaliśmy się, pogadaliśmy i do domu :)

daremw    128

cel to po prostu zrozumienie człowieka, bo jeśli mówi jedno a za kilka chwil troszeczkę to zmieni to wyłapanie tej różnicy może być bardzo istotne z punktu poznania i zrozumienia.

o kurcze... spacerek pod ciechanowiec, to sie porobiło ^^

Maciek1091    1

No kurde, Magda nie rozumiem Cię :D Im więcej technologii tym bardziej człowiek zamyka się na innych. Potwierdzasz to a mówisz jakbyś chciała zaprzeczyć :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

He a więc do czego dążysz ? :D

Uważasz że piszę jedno a robię co innego ?sleep.png

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty
Maciek1091 Mężczyzna chyba nigdy kobiety nie zrozumie :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

daremw Wątpisz w to ? A dokładnie to coś insynuujesz ?:D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.