Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

corrado    217

Trzymaj kciuki: )

Będę trzymał mocno. Ja jutro tylko egzamin mam :)

corrado    217

Oj było tych egzaminów na które szło się właśnie tak jak mówisz :)

oniak    25

Ja bym chętnie poszla na blokadę ale nie moge:

dlaczego ?

kapi123    14

Hahaha bede bronic tworzyw sztucznych: )

Czyli wszytko o ABS PEHD PP PLD HD/LD o takie materiały ci chodzi czy inne ?

MalaMalwi    34

W pracy mam tylko o pcl i phb bo biodegradowalne teraz modne, ale musze też wspomnieć o PS. Podobno o inne pytac nie będą: p

artur125    287

Znikla na tyle czasu bo inzynierke pisala: ) Już skonczyla, jutro się broni to moze wrocic: )

obrona to pewnie będzie czysta formalnośc,ale życzenie powodzenia nie zawadzi.Powodzenia. A kto ma bliżej to kopniaka na szczęście

corrado    217

W pracy mam tylko o pcl i phb bo biodegradowalne teraz modne, ale musze też wspomnieć o PS. Podobno o inne pytac nie bę

Jaka zorientowana o co będą pytać :) jak ja szedłem to zapomniałem jak się nazywam taki stres mnie dopadł... :/

macin87    42

Jak moje siostry broniły to sobie jaja komisja robiła tylko aby jeszcze gorzej zestresować

corrado    217

Oj powiem Ci ze tak było zamiast pomóc człowiekowi to oni z takim podejściem jak mówisz ale co się kolejne prace broniło tym bardziej spokojnie się podchodziło. Jeszcze jedna obrona i już chyba kończę z tym :)

macin87    42

A jaki problem żeby zaleźć pracę z mgr. i inż. a ja jako jedyny powiedziałem że nie ma zamiaru się uczyć, skończyłem technikum i już 4 lata pracuje (praca przez UP)

lukbold    411

corrado płacą za to dobrze? albo jeszcze nie wiesz co chcesz w życiu robić? ja p pierwszej obronie powiedziałem dość i był czas że nawet żałowałem etapu w zyciu pt studia :P

Marcin16126    0

Siemka, powracając do tematu zobaczcie jak Zbyszek wypływa na głębokie wody 

,

a tu jest rozmowa o teledysku 

oniak    25

Jak moje siostry broniły to sobie jaja komisja robiła tylko aby jeszcze gorzej zestresować

a mi promotor zapomniał powiedzieć że potrzebna prezentacja na obronę i było wszystko na żywca z głowy  :D w sumie i lepiej bo stres znikł jak ręką odjął :) 

MalaMalwi    34

Wlasciwie to nie ma sie czym chwalić bo na 4,5. Ale najwazniejsze, że mam to już za sobą: p

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.