Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

artur125    293

a co ja wtedy będe robił? Wystawie leżak pod drzewem zimne piwko i będe kibicował ewentualnie popilnuje grila żeby na koniec uczta była gotowa

Yvonne    29

Ty w ciągniku, Ja drugim ciągnikiem będę stawiała bele,a Kasia będzie zaczepiała folię o bele ...czy jakoś tak  hehe.. I mamy wszyscy zajęcie :P :lol:

Kasia22    541

O Przepraszam bardzo, dlaczego ja mam robić taką śmieszną pracę ? :D

To za lekka praca jak na moje ambicje :P

Yvonne    29

ooo Kasia rzuca się na ogień.. Chłopy do roboty macie kandydatkę do cięższej roboty :D:P

artur125    293

to ja mogę zakładac folie,mogę zostac tym mało ambitnym to by było widowisko pewnie pół wiochy zleciało by się na przedstawienie

Yvonne a ty już taka doświadczona rolniczka,że z turem dajesz rade?

Yvonne    29

Rolniczką może nie jestem, ale jeździć ciągnikiem jeździłam..a posługiwać się turem nie jest trudne hehehehe :P

Nie wierzysz w moje umiejętności?? -_-

artur125    293

Jak Yvonne będzie dziurawic wszystkie bale to nawet wiązanie foli zrobi się wyzwaniem :lol:

Yvonne    29

Ehhh z Wami to taka gadka -_-  ... Ciekawa jestem czy Ty na początku nie dziurawiłeś!! Każdemu może się zdarzyć, ;) ale nie warto oceniać jak się nie widziało! :P :lol:

artur125    293

bo na śląsku nie mazury,place małe no i góry.Dobra godzinke dłużej popracujemy nad doskonaleniem Twoich umiejętności i będzie cacy :P a nie mam w ciągniku rewersu i klimy

Yvonne    29

Oj to będzie ciężko... Ale nikt nie wspomniał którego roku :P :lol: ahhahaha To może nie będzie tak źle. ;) . Za parę lat się zgłoszę już jako doświadczona z perfekcyjnymi umiejętnościami :D:P

artur125    293

za pare lat to będziesz stara i mało atrakcyjna a ja już drukuje bilety na pokaz młodych dziewczyn owijających baloty :D zyski z biletów będą przeznaczone na małe dożynki po pracy :lol:

artur125    293

może i śmieszne ale specjalnie dla was wyznaczył bym nowe miejsce do owijania :D mam działke przy trasie zorganizuje się jakiś parking dla widzów piwo po 5zł popkorn gril i zarobimy na traktor z klimą :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.