Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

wozak    2

@mapo a kto wykreował rolników w ten a nie inny sposób TV my nie mamy nic do tego, chyba że Ty sama masz dojście to zrób coś  by następna edycja nie wyszła aż tak  kompromitująca dla wsi piszę dla ogół bo mowa o nas a nie o jednostkach .

mapo    7

wozak: czyli twierdzisz, że producenci kazali im się zachowywać tak, a nie inaczej? Tamci rolnicy pokazywali się tak, jak chcieli się pokazać...

A co do następnej edycji, to myślę, że jednak będzie lepsza. Przynajmniej mam taką nadzieję.

Oglądaliście "Wiadomości"? Komornik zabrał rolnikowi ciągnik za długi jego sąsiada, a następnie sprzedał do komisu za mniej niż połowę jego wartości.

Kolejne potwierdzenie, że Polska to kraj absurdu.

RafaKdziela    135

Wczoraj nadawali reportaż o rolniku ,co to komornik zabrał ciągnik jemu za długi sąsiada .Goś płakał przed kamerą .Ja bym nie dał za nic swojego ciągnika i sprawę załatwił inaczej ;).Ten komornik sprzedał Belarusa za 45 tys .Nie mogę się nadziwić ,że Policja nic nie zrobiła .

Edytowano przez RafaKdziela

wozak    2

@mapo Ja uważam iż to było grane dla publiki , znasz jakiegoś rolnika który by w ten a nie inny sposób postąpił z kobietą,wątpię. A co do reportażu z komornikiem w tle... każdy z nas może to odebrać w inny sposób ,Ja uważam iż to była prowokacja .

mapo    7

RafaKdziela: to może mówimy o tym samym, z tym, że ja widziałam to w "Wiadomościach", a ty w tym reportażu...

A wiesz, co jest śmieszne? Że ten komornik mógł wziąć ciągnik zgodnie z prawem, o ile istnieje przypuszczenie, że zadłużony sąsiad korzystał z tego ciągnika. Także uważajcie komu pożyczacie swoje sprzęty...

wozak: ja wcale nie twierdzę, że program nie był reżyserowany. Był, co sama wcześniej pisałam. A co do zachowań tamtych panów, akurat jestem w stanie uwierzyć, że mogli się tak zachować (ale wcale nie dlatego, że są rolnikami). Są ludzie i parapety...

GoRAL1    63

Z tym ciagnikiem to nie takie proste bo rolnicy byli spokrewnieni 

w reportazu było tez widac jakie maja obejscia 

GoRAL1    63

Szwagry

jakos mi ciagnik za 100 tys nie pasował do obejscia   co innego za płotkiem

jak jest naprawde to nie nam rozpatrywac

mapo    7

Reportażu nie widziałam, więc nie będę się na ten temat wypowiadała, ale zdaje się, że o tym samym mowa, bo kwoty się zgadzają.

GoRAL1    63

Widziałem oba programy

A w telewizji przedstawiaja jak pasuje do załozen programu tak samo w rolnik szuka żony

lukbold    400

tvp jest tydzień za polsatem z tym traktorem... ot  takie ich zapóźnienie :P

wozak    2

@GoRAL1  mówili iż są rodziną a długi każdy uważa a wspólne............. choć razem nie brali .dziwne lecz u nas wszystko może być możliwe .....każdy cieszy się z czyjejś że tak nazwę kapitulację...mam sąsiada który uważał się za Boga a teraz siedzi jak ta naprawdę przysłowiowa mysz kościelna ...i patrzy kiedy jaki grosz z uni spłynie, a ze mnie śmieje się że4 o 3-ciej  wstaję.

Szymi40    373

tvp jest tydzień za polsatem z tym traktorem... ot  takie ich zapóźnienie :P

Musieli  sprawdzić  czy komornik  nie  należy  do P. S. L   lub   P.O.  :)

Wracając do RSŻ to zapewne wiele zachowań bohaterów było sztucznych, spowodowanych wystawieniem na widok publiczny, a część wyreżyserowanych. Natomiast to, że Grzegorz posądził Ewę o rzucenie złego uroku, a Adam oszukał Anię w sprawie swoich intencji, to już wynikało z nich samych.

RafaKdziela    135

Wszystko ładnie i pięknie z Mieszczuchem na Mazurach ,ale jak będzie trzeba rękawki podgiąć ,to już nie będzie tak wesoło i pewnie też minie ochota na robienie sobie żartów  :)

Edytowano przez RafaKdziela
  • Like 1

@Biedroneczka

Gratuluję osiągnięć.

Ale zachowujesz się jak rozkapryszone dziecko.

Pewnie w wielu d*pach byłaś, wiele gówien widziałaś i gówno wiesz. Następnym razem to nie pij do kogoś takim tonem, bo wróci to z powrotem. Gdzie wszyscy pieniacze, co bronili owada, może teraz ją powinni zjechać za ton wypowiedzi. Nie ma ich, polski obiektywizm. 

Pomądrować to sobie możesz owadzie.

Jak coś nie pasi, to do boksów ściółkę wiosłować

+1pkt, dodatkowo ban na 24h za głupie posty

Edytowano przez milanreal1

lukbold    400

A pieniacze jak to okresliłeś... stwierdzili tylko że nie będą karmić trola. Przyszełeś tu, pomądrowałeś sobie a potym jak cie do parteru sprowadzili 2x to jeszcze coś tam skomlesz leżąc. żal

09 styczeń 2015 - 12:16

buhahah, ale was wkręciłem, i to jest piękne, sam jeden przeciwko owadowi i jej poplecznikom. buhahahah. Mam was :)'

żałosne skomlenie

Lukbold czego jęczysz? okres ci się spóźnia czy już menopauza? czy ktoś o komenta cię prosił? czyżbyś obrządek wreszcie skończył? pewnie dochodowe świnki hodujesz... ktoś musi robić by inny mógł jeść.

Odbij blat ziom, nie wbijaj, jak cię nie proszą, chyba że masz jakieś ograniczenia intelektualne i problemy z czytaniem ze zrozumieniem... to współczuje w takim razie.

@Macieju zastanów się co piszesz a później pisz.

Najpierw pytasz "gdzie wszyscy pieniacze co bronili owada" a później do usera @lukbold piszesz "czy kto o komenta cię prosił" gdy jeden z nich się pojawił  :lol:

I kto tu ma problemy z czytaniem ze zrozumieniem się pytam??? :lol: :lol:

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się