Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

mapo    7

I jak tam po kolacji wigilijnej? Brzuszki pełne?

Żeby was znaleźć po adresie IP niepotrzebne są biedroneczce te instytucje, urzędy i kraje, które wymieniła. Wystarczą jej znajomości z moderatorami tego forum ;)

dawid5508    2

Zdrowych spokojnych Świąt życzę

Po wigilii u mnie elegancko, brzuszek pełen. Jutro ciąg dalszy objadania się  :) 

jonek98    872

Mnie osobiście rozwalił Grzesiu i te jego odpowiedzi był zagubiony jak dziecko we mgle.Szczególnie odpowiedz na pytanie o tym jak jest ulubiony dzień grudnia Grześ odpowiedział pasterka to ze świętami też było dobre.Adam też był dobry odpowiadając na pytanie o krzewach owocowych

Brounter    18

Sam pomysł na wystąpienie osób w familiadzie był fajny. Szczególnie było widać ten blysk w oczach wśród "par" które się nie zeszły. W całym programie Zbyszek sobie chyba najlepiej radził ;d

artur125    278

Jak to miło przeczytac,że ktoś w pracy na spokojnie obejrzy sobie rolników :)  Taka praca to je praca B)

Roki212    83

Jak dla mnie to Adam pojechał z tym tekstem po całości... Krzew... Jabłoń... No ale rolnik wie najlepiej co jest czym  :lol:  :lol:  :lol:

mapo    7

Święta, święta i po świętach...

A ten specjalny odcinek programu RSŻ strasznie mnie rozczarował... Aż żałuję, że go oglądnęłam.

anka1    1

mapo dlaczego żałujesz, że ogldałaś ? Pawłowi po głowie ślub chodzi - to chyba dobrze ?

Edytowano przez anka1

mapo    7

Pieceofmind: a Familiadę wg ciebie też na świeżo kręcili? Oba programy były kręcone znacznie wcześniej, bo na początku grudnia. Co za problem przystroić świątecznie dom i studio dużo przed czasem?

anka1: dlaczego żałuję, że oglądnęłam? Bo szczerze mówiąc czego innego spodziewałam się po tym odcinku, a to były tylko odgrzewane kotlety i gadanie o niczym...

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

No i co niedowiarki Hochland u Staszka stoi...

Tylko Staszkowi jak nie stało, tak nie stoi.    :P

anka1    1

mapo bo to chyba nie była dogrywka losów dalszych tylko kontynuacja podsumowania . W sumie konkrety powiedzieli.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się