Skocz do zawartości
kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
anka1    1

mapo pasowałby bo np. rolnik szukał żony i znalazł i jest z nią za kopką

...ale darek3 coś ci napisze - mapo ci żle radzi, bo może i tak jak pisze pare kopek by teraz postawił na łące ale przy takich mrozach to nie wiem, czy któraś by poszła bo wiesz jeszcze pewna część ciała mogłaby zamarznąć nie w takiej pozycji co trzeba zanim by sie rozpędził i co ???.... rozumiesz

..................................no chyba że by zabrał termos gorącej herbaty sorki ciepłej :D

ps.męska część oczywiście

Korsarz :D :D

Edytowano przez anka1

darek3    159

mapo pewnie, że najprościej a przede wszystkim najbezpieczniej ;)

Niby taki niepozorny obrazek a ile wszyscy mamy skojarzeń i zgadywania kto kogo szuka :P

Aniu no pewnie że trzeba zaczekać do wiosny, nie ma co ryzykować, za dużo do stracenia :lol: :P 

Dobrze że się poprawiłaś z tą herbatą bo już się wystraszyłem :P

Edytowano przez darek3

anka1    1

Ah takie świeże pachnące sianko ... :-) niczym nie zmącone ...

mcr niech ci sie marzy to pachnące sianko wiosną czy latem bo o tej porze to tylko w nim ...........pająki :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

ale przy takich mrozach to nie wiem, czy któraś by poszła bo wiesz jeszcze pewna część ciała mogłaby zamarznąć nie w takiej pozycji co trzeba zanim by sie rozpędził i co ???.... rozumiesz

..................................no chyba że by zabrał termos gorącej herbaty sorki ciepłej :D

Ania ale to co, byś sobie polewała "kurkę"  tą herbatą by odmarzła?         :P       :lol:    tylko jak za gorąca to wiesz że mogła byś ją zaraz oskubać.        :lol:

anka1    1

Korsarz  zedytowałam posta wyżej ale napisze jeszcze raz męska część :rolleyes: :rolleyes:

ale i tak kurka Ci sie udała he he he

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Ale Ania, "ogórek, ogórek ogórek, gumowy ma garniturek"   więc jak może zamarznąć?       :P       :lol:

anka1    1

kurcze trzeba by się spieszyć z tym garniturkiem ...a gdzie gra wstępna ???

darek3    159

Przy takiej pogodzie to trzeba się brać od razu do roboty, bez gry wstępnej :lol:

anka1    1

albo wskoczyć w środek tej kopki ...no to może wtedy jeszcze by sie coś pomyślało :rolleyes:

nie chyba tak jednak nie

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Przy takiej pogodzie to trzeba się brać od razu do roboty, bez gry wstępnej :lol:

Właśnie, bo w zimnej wodzie to chyba tylko kaczorowi.     Hahahahaha

darek3    159

To by trzeba specjalnie taką dużą kopkę postawić i pustą w środku bo w takiej to za ciasno by było, ale dla chcącego nic trudnego :lol: No i jaki romantyzm by był :lol: :lol:

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

nie chyba tak jednak nie

I bym chciała i boje się.       :P         :D 

anka1    1

I bym chciała i boje się.       :P         :D

....no pająków :P

no no no darek3 pisz dalej, będziemy doradzać na bieżąco :)

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Spokojnie, przecież dziurkę się zatka, nic tam nie wejdzie.          :P       :lol:  ale to co Ania bała byś się że oplotą pajęczyną i wyjdzie na to że nie używana od bardzo dawna?        :P

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

Nie no super         :P     jakby tak było to te panie co stoją w lesie , brały by za każdym razem potrójną stawkę chyba.           :lol:  tylko trzeba by mieć miotełkę ze sobą, a najlepiej odkurzacz.       :P

Edytowano przez KORSARZ1

anka1    1

he he he dobre

no i trzeba by ten pomysł opatentować

ale wiesz jakby cena siana poszła do góry :D :D 

Edytowano przez anka1

Gość Profil usunięty   
Gość Profil usunięty

O widzę że malutkie literki już dostałaś,   więc pora lulu          :P       Dobranoc

Ps. edytowała cwaniareczka, że niby długo może     hahahahaha,      oczywiście pisanie mam na myśli.        :P              

Edytowano przez KORSARZ1

biedroneczka    16

Jak nieużywana od dawna, to potem rude dzieci na pewno....;-)

(Rdza) :-D

Edytowano przez biedroneczka

STANK    11

nawiązując do tego obrazka  przypomniała mi się taka sytuacja kiedy  to żona szuka rolnika , (na faktach  prawdziwych ) często tak jest , gdy mąż zabaluje , albo się urwie na piwko lub coś mocniejszego , a gorzej gdy trzyma go taki stan kilka dni

niedawno zasłyszane , nie widziałeś pan chłopa gdzieś , odpowiedz a mało to chłopów ja też chłop , che che ... :lol:

Ale Ania, "ogórek, ogórek ogórek, gumowy ma garniturek"   więc jak może zamarznąć?       :P       :lol:

ciekawe czy takie garniturki gumowe robią w wersji zimowej ...  :D  bo fabryka lusi gum jest na pustyni kara kum a to nie ten klimat ... :D

biedroneczka    16

Ponoć wszystkie dziewczyny lubią "sianko", więc nie martwcie się chłopcy zimną porą roku, tylko ruszajcie śmiało...

Za "sianko" wykupicie wycieczkę w ciepłe kraje, i problem "zamarznięcia" Was już nie będzie dotyczył.....

:-D

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Podobna zawartość

• Przez uiop86
      Witam
      Proszę o pomoc chcę kupić ciągnik 100KM ma być to główny ciągnik w gospodarstwie współpracujący z ładowaczem. Ciągnik ma kosztować około 160 tys brutto. W tej cenie zaproponowano mi Valtre A92 oraz Same (Lamborghini) Explorer 100, który z nich wybrać a może coś innego w tej cenie myślę też o Farmtracu 7100 ale nie mogę dośtać żadnych informacji może ktoś z Was wie coś więcej o nim szczególnie chodzi mi o jego cene.
    • Przez szpymar
      Witam wszystkich. Mam na imię Marcin mieszkam koło Brzeszcz. Nie jestem rolnikiem z zawodu jestem mechanikiem samochodowym a obecnie kierowcą. Dawniej mój tata miał pole ale z powodu szkód górniczych poszło pod żwirownię. Jako rolnik to tylko pomagam teściowej na jej polu w drobnych pracach rolnych.Po tacie odziedziczyłem MF 255 i często zaglądałem na forum aby się troszkę douczyć. Pozdrawiam.
    • Przez TraktorRider2
      Witam, chciałabym się dowiedzieć czy ktoś może wie gdzie w województwie Warmińsko - Mazurskim organizowane są takie szkolenia? Najlepiej jeśli były by w okolicach Węgorzewa, Giżycka, Kętrzyna. Proszę o odpowiedź.
    • Przez Folia-Rolnicza
      Witam , chlopaki mówić kto sie zgłosił do programu ...
    • Przez asior14
      Witam setdecznie przed dziś wieczorem oglądałem program w tv i tam była debata o polskim rolnictwie. Ale nie tylko ta debata ale wypowiedzi ludzi z miasta o protestujacych rolnikach obudziły moje negatywne postrzeganie tego wszystkie. Czy wam też się wydaje że nas rolników ludzie z miasta uważaja za ludzi nie dokształconych i z innej grupy społecznej ? Ich zdaniem mamy tak dobrze na wsi. Unia daje nam doplaty i wogóle. Ale prawda jest taka ze nas czysty dochód jest o połowe niższy niż najniższa krajowa pęsja. Wyraźcie swoją opinie na temat jak nas rolników postrzegają inni.