kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
bratrolnika    28742

@TOME11 dokładnie, a co gorsze, po takim czymś powinny zaprzepaścić "całą swoją karierę", ale pewnie tak nie będzie, a wręcz odwrotnie, bo tv szuka show, a takie osoby wywołujące sprzeczne odczucia się najbardziej sprzedają, jedni będą chcieli zobaczyć je z sympatii, drudzy wręcz przeciwnie

co do Mikołaja, to w każdej z czterech edycji żaden z najstarszych uczestników nie związał się z drugą osobą, po co oni tam idą??? może warto pomyśleć żeby nie brać do kolejnych edycji już tych dziadków 9_9 chyba że kolega @extrabyk się zgłosi, to może sam być, bez pozostałej czwórki, i też pewnie będzie niezły show:D @extrabyku pozdrawiam B|

Karol trochę mi podpadł, jak wcześniej uważałem że jest ok, to teraz się okazuje że przed nagraniami spotykał się już z Jagodą, a potem w programie wielkie poznawanie grał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Jak @extrabyk się zgłosi to piszę list! Hehehe... :P

 

A tak serio, to ta Renata od Mikołaja chciałaby spróbować z nim jeszcze raz czy słaby przekaz otrzymałam? Oczywiście nie oglądałam całego odcinka i nie bardzo wiem. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Wiedziałam że ona coś kombinowala. Dlatego odeszła wcześniej. Chyba pół Polski dało się nabrać. Eh te kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Chyba już całkiem musiałby wzrok stracić żeby tego nie widzieć. Ona pięknie tylko potrafi mówic. Sama moglabym jej słuchać godzinami. Materialistka jakich wiele. Słabo to rozegrała. Jej strata. A on chociaż może spać spokojnie. Jeżeli ktoś miałby prosić i ułaskawienie to Mikołaj u Janeczki. Fajna żywiołowa kobieta. Moje zdanie. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379
Jak to powiedziała-"Twoja winnica na tym zyska." Chyba jednak doszła do wniosku że jest tam kasa do wyjęcia :)
  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Która tak powiedziała? Renata, tak? Kurcze żałuje że nie widziałam całego odcinka. 

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
akowicz111    159

Te dwie od Piotra same już nie wiedziały która głupsza xD, a on sam okazał się nie taki ciapciuś :D:D:D.

 

  • Haha 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Stary tylko winnicę i swoje wina chciał wypromować. Zacytuję córkę Zosi. "... a po co mu kobieta. Przecież ona niedługo w kalendarz kopnie." :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
Może i tak z tym promowaniem, ale on rzeczywiście był zdenerwowany kiedy Renata powiedziała mu że odchodzi, akurat wtedy spieszył się, do roboty. Takie coś ciężko wyreżyserować. Szczególnie jeżeli chodzi o osoby starsze, które jakby niebyło są naturalne. Więc może rzeczywiście on szuka żeby nie być samotnym. Nikt nie chce być samotny niezależnie od wieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7947

takich starych pierników nie powinni brać :D bo juz kolejna edycja w ktorej nic nie wyszło u "dziadków"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tam wychodzi gdzie ktoś jeszcze myśli rozporkiem,   xD  jak zaczyna kombinować głową, to w sprawach damsko męskich zazwyczaj nic nie wychodzi, takie jest moje zdanie, a taki dziadek to coś by może i chciał, tylko już zapomniał co.    :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
Żebyś Ty nie zapomniał. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

xD   Oby kochana oby, bo ten seksoholizm mnie niedługo wykończy jak tak dalej pójdzie.       2smiech.gif 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Hehehe no nie mów że juz jest tak słabo :P

Edytowano przez ZosiaSamosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No właśnie nie jest słabo, ja już nawet pierd*lę od rzeczy.       2smiech.gif

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
Bo wiesz jakby było słabo to też są na to sposoby. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marecki2922    514

Tego dziadziusia to ja znam , nie bezpośrednio ale wiem że bzykanie to u niego jest na pierwszym miejscu Renacie to pewnie miał ochotę dobrać się do majtek dlatego tak mu się nie spodobało gdy mu zwiała 


Kupię rozsiewacz do wapna o ładowności 5 ton i więcej 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
19 godzin temu, bratrolnika napisał:

@TOME11 dokładnie, a co gorsze, po takim czymś powinny zaprzepaścić "całą swoją karierę", ale pewnie tak nie będzie, a wręcz odwrotnie, bo tv szuka show, a takie osoby wywołujące sprzeczne odczucia się najbardziej sprzedają, jedni będą chcieli zobaczyć je z sympatii, drudzy wręcz przeciwnie

co do Mikołaja, to w każdej z czterech edycji żaden z najstarszych uczestników nie związał się z drugą osobą, po co oni tam idą??? może warto pomyśleć żeby nie brać do kolejnych edycji już tych dziadków 9_9 chyba że kolega @extrabyk się zgłosi, to może sam być, bez pozostałej czwórki, i też pewnie będzie niezły show:D @extrabyku pozdrawiam B|

Karol trochę mi podpadł, jak wcześniej uważałem że jest ok, to teraz się okazuje że przed nagraniami spotykał się już z Jagodą, a potem w programie wielkie poznawanie grał

Dzięki kolego za wiarę we mnie ale niestety albo raczej stety mam dziewczynę i zgłaszać się tam nie będę choć mogę przyznać, że gdybym wziął udział w tym cyrku to myślę,że zadbałbym o rozrywkę dla Was wszystkich oraz oczywiście dla siebie xD

  • Like 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STANK    15
Dnia 23.11.2017 o 05:49, Sean napisał:

Nie patrz kochaneczko że ma głowa siwa,      :)          bo pod starym dębem twardy orzech bywa.    :P

 

A ja przecież mam
Takie gołębie serce
W gruncie rzeczy każdej z dam
Nieba przychylić chcę                                   :)

pod starym dębem twardy korzeń bywa 

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj