kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Bywa różnie z tym przekraczaniem granic. Potem można gorzko żałować, że się je przekroczyło. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Można i żałować:/ albo i nie 9_9zależy kto jakie ma sumienie :9_innocent:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Wolę zbliżyć się do krawędzi na tyle, aby jej nie przekroczyć... Ale ryska na sumieniu i tak zostaje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Oj tam ryska B| dasz księdzu na tace parę setek i cię rozgrzeszy9_9

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
32 minuty temu, ZosiaSamosia napisał:

Wolę zbliżyć się do krawędzi na tyle, aby jej nie przekroczyć... Ale ryska na sumieniu i tak zostaje ;)

Życie na krawędzi bywa ryzykowne . Uważaj aby noga Ci się nie osunęła .B|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

PRIMO na bakier z księdzem jestem więc nic z tego ;)

 

Zetorki a od kiedy Ty tak wszystko bierzesz na serio? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

Ale nigdzie nie jest napisane że musisz we własnej parafii :ph34r:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
24 minuty temu, PRIMO napisał:

Ale nigdzie nie jest napisane że musisz we własnej parafii :ph34r:

Czystego sumienia za żadne pieniądze nie kupisz. Zresztą nie mam zamiaru płacić czy temu czy innemu.  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046

No też racja przecież w domu też dostaniesz rozgrzeszenie i nawet pokutę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Póki nie przekrocze granicy nie mam sie z czego spowiadać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
5 godzin temu, ZosiaSamosia napisał:

Bywa różnie z tym przekraczaniem granic. Potem można gorzko żałować, że się je przekroczyło. ;)

I bym chciała i boję się.     :P     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Sean, sugerujesz niezdecydowanie i tu się mylisz mój drogi to doświadczenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wybacz moja droga, ale o jakim doświadczeniu Ty mówisz skoro go sama nie posiadasz w tych sprawach, przynajmniej tak wynika z opisu, bo skoro wspominasz o sumieniu, to nigdy tego nie robiłaś.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Można popełniać błędy, żałować, naprawiać je i ich nie powielać . :P Nikt nie jest święty i każdy ma coś na sumieniu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

sorry że tak wtrącę nie na temat, ale był tu wątek o rozdzielności majątkowej walcowany, zawsze mnie ciekawiło jak jest z rozdzielczością maszyn z PROW jeśli rolnik wziął sprzęt zaraz po zawarciu związku małżeńskiego, a nie miał rozdzielczości majątkowej ale wniosek PROW,  opłacone maszyny i faktury Vat były tylko na niego. Miał ktoś taki przypadek??? 


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Cytat

Można popełniać błędy, żałować, naprawiać je i ich nie powielać . :P Nikt nie jest święty i każdy ma coś na sumieniu. ;)

Tak, ale człowiek uczy się całe życie na błędach, najlepiej jeszcze jak na cudzych, jednak uważam że jak popełniło się błąd to już drugi raz tego samego nie popełnię, inaczej nauka idzie w las.     :)

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Nie mając rozdzielności majątkowej przed ślubem to po ślubie wszystko zarówno tylko męża czy tylko żony jest wspólne.Jedynie biorąc maszyny na PROW można bylo spisać takie oświadczenia..np.zona pisze,ze ona nie pracuje wogole na gospodarstwie rolnym oraz nie dokłada swoich pieniędzy zarobionych w danym miejscu pracy....na zakup m.in.srodkow ochrony roślin,nawozow,maszyn.Wowczas podczas rozwodu sąd może wziąć pod uwagę fakt,ze te maszyny są wyłącznie męża.Z tym,ze prawdopodobnie trzeba będzie powołać swiadkow typu sąsiad czy widzi żonę gdy jest w polu,przy zwierzętach czy też nie.Choc ciężko jest udowodnić takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia
35 minut temu, Sean napisał:

 

Tak, ale człowiek uczy się całe życie na błędach, najlepiej jeszcze jak na cudzych, jednak uważam że jak popełniło się błąd to już drugi raz tego samego nie popełnię, inaczej nauka idzie w las.     :)

Ucząc się na błędach, wyznaczamy sobie granice. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ale znów w miarę jedzenia apetyt rośnie.     :P    :D   Dla jednych flirt już jest granicą, a dla innych cudze łoże  jeszcze nie jest granicą.     xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Wiesz, ale ten apetyt czasem trzeba okiełznać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli wychodzi że najlepiej nie bawić się w te zabawy i nie będzie takich dylematów.     :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Czy Ty musisz być tak bardzo pragmatyczny? Przecież można czasem się oderwać, w bezpiecznych granicach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Zosiu mi nic do tego czy ktoś chce się odrywać, podrywać, zarywać czy co tam jeszcze    :P tylko te zabawy nie są dla wszystkich, to tak jakby ktoś powiedział że będzie bardzo delikatnie stąpał po polu minowym to mina nie wybuchnie a adrenalina będzie.     :)  Trzeba być na coś zdecydowanym i liczyć się z możliwymi konsekwencjami w razie czego.        

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj