kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
extrabyk    5593

Koleżanka akurat ma swojego konia więc nie wiem czy by chciała na Twojego wskoczyć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Może jak koń  poczuje świerzy owies to w swoją  pujdzie stronę a nowy może lepszy będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5593

No to ładnie...a tu kolega Roman już się napalił na ten rosół "domowy"...ech ten wirtualny świat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

A to kłamczucha ale nie nowina bo tu już podobne cyrki odstawiała ale na miejscu by już zdjęciem sie nie wykręciła tylko przy mnie by gotowała xD bo jak przesoli to bedą smary¬¬:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Już mi brak kopru niepasował a rosołek przy takiej pogodzie wskazany a sam sie nie zrobi;) więc apetyt rośnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Przecież telewizja i internet służą do tego aby ludzi jarac a nie mówić prawdę :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
8 godzin temu, Roman4321 napisał:

A to kłamczucha ale nie nowina bo tu już podobne cyrki odstawiała ale na miejscu by już zdjęciem sie nie wykręciła tylko przy mnie by gotowała xD bo jak przesoli to bedą smary¬¬:D

Na miejscu to mogłoby się okazać że koleżanka w ogóle kury nie ma, i co najwyżej mógłbyś się załapać na parówkę z musztardą.      :P    xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
10 godzin temu, extrabyk napisał:

Oj nie wiem czy to ona Tobie by nie wybaczyła...jakby trafiła w końcu kosa na kamień :D

zbyt dobrze ją znam, a ciebie kolego za bardzo szanuję żeby w taki sposób wbić ci nóż w plecy

@sean lepiej jakby to była parówka z majonezem (jeśli rozumiesz aluzję:D)

Edytowano przez bratrolnika
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

E tam pozamykane, kury "wypierzone" to pewnie im zimno tak stać bez opierzenia.       :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
6 minut temu, bratrolnika napisał:

zbyt dobrze ją znam, a ciebie kolego za bardzo szanuję żeby w taki sposób wbić ci nóż w plecy

No z taką reklamą, to Ty w ogóle się siostry nie pozbędziesz, komu potrzebna narowista klacz?    :P  żeby mu wóz rozpierd*liła?    xD                               

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753

dzięki Bogu mieszkamy od siebie kilkanaście km, a kontakty ograniczam do minimum, tzn. raz w roku na święta, i to też siadam w najbardziej odległym rogu stołu

a z niej taka narowista klacz że hej, bardziej wredna małpa:tw_bawling:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Batem posmyrać i przejdzie ochota na brykanie 

Gdzie tam przy drodze dobrą kure znajdzie , w kurniku dobrze poszukać rozebrać do rosołu i trzymać pod przykryciem na wolnym ogniu...

Edytowano przez Roman4321
  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Batem nie wolno bo znarowisz  :D   trzeba dobrze ujeździć, jak raz jej kark złamiesz, to taką możesz lód na rzece przeorać.     :P     xD

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
4 minuty temu, bratrolnika napisał:

dzięki Bogu mieszkamy od siebie kilkanaście km, a kontakty ograniczam do minimum, tzn. raz w roku na święta, i to też siadam w najbardziej odległym rogu stołu

a z niej taka narowista klacz że hej, bardziej wredna małpa:tw_bawling:

Siostra bez bolca dostaje pier...ca? 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bratrolnika ,jak już taki skory jesteś ,do prania brudów publicznie ,to lepiej napisz ile siostrze nie oddałeś  ,albo ona Tobie nie zapłaciła ?  :D 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
44 minuty temu, Sean napisał:

Na miejscu to mogłoby się okazać że koleżanka w ogóle kury nie ma, i co najwyżej mógłbyś się załapać na parówkę z musztardą.      :P    xD

Koleżanka ma ale tylko jednego kogucika :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
18 godzin temu, Ansja napisał:

Szymi do rosołu to się wszyscy rozbierają :D

Roman dobra prawdziwa wiejska kura ,warzywa i powoli gotować.Ja dodaje pod koniec gotowania trochę kopru wówczas smak jest bardziej intensywny.

FB_IMG_1510664169506.jpg

Oj Ansja , a jakaś "wkładka" do rosołu gdzie ?Przynajmniej jakaś pierś by się zdała . ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

E tam . Czasami warto szukać nowości kulinarnych ;). Nowe smaki , nowe doznania .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28753
1 godzinę temu, Thomas2135 napisał:

Siostra bez bolca dostaje pier...ca? 

pewnie tak

1 godzinę temu, Meg5 napisał:

Bratrolnika ,jak już taki skory jesteś ,do prania brudów publicznie ,to lepiej napisz ile siostrze nie oddałeś  ,albo ona Tobie nie zapłaciła ?  :D 

jakie publiczne pranie brudów, kto mnie tu zna z imienia i nazwiska, kto wie jak wyglądam, kim jestem, albo kim jest moja pożal się Boże siostra??? wiesz chociaż jak mam na imię??? a żadnych zobowiązań finansowych wobec niej ani ona wobec mnie nie ma, bardziej chodzi o charakter

Edytowano przez bratrolnika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747
36 minut temu, zetorki12 napisał:

E tam . Czasami warto szukać nowości kulinarnych ;). Nowe smaki , nowe doznania .

Jakie te nowości?Bo teraz to się jada z puszek ¬¬

FB_IMG_1506747695933.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj