kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Ansja    747

Ej nie wiem czy teraz się zacząć obawiać czy cieszyć,ze mu puszcza :S

Roman a ciebie kiedy w końcu Amor p[...] ?:P

Edytowano przez danielhaker

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1382

No musisz mu założyć jaką plombe co by pewność miała czy inna czasem nie upuszczala :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
artur125    1327
15 minut temu, Ansja napisał:

 

Albo być z kimś,bo facetowi zaworek puścił

leże i płacze ze ś miechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Z tego co wiem to nie jest licznik od prądu tylko bomba z opóźnionym zapłonem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1382

Jak która usiądzie i wnet zawleczke wyciągnie ...ale bez obawy szybko się zabroji i znowu stoi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
10 godzin temu, DanielFarmer napisał:

..Karol zaś przez Skype się zakochał.To już trzecia miłość w krótkim odstępie czasu... Kochaś...

Podejrzewam, że znali się wcześnieja ten nie potrafi nic ukryć. Tylko dowodzi tego, że dostają za to pieniądze i są w stanie dla nich oszukać telewizję i widzów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Roman a ty widział kiedyś żeby wóz jechał na samych felgach?

Thomas kiedyś był artykuł o tym,ze każdy z uczestników który bierze publicznie udział w programie otrzymuje jakaś  kasę ...w końcu niektórzy idą aby może faktycznie mieć ta druga blisa osobę ale ci co są aby tylko być to dla popularności.Ilez jest teraz tych nowych celebrytow i wśród nich na ściankach pokazują się osoby z rsż.

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1382

Ale dzięki znajomym znajomego masz bacznie czy inna nie majstruje w międzyczasie przy zaworku wiec wiedz jak się masz i doceniń to B|

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
1 godzinę temu, Ansja napisał:

 

Albo być z kimś,bo facetowi zaworek puścił i trzeba być już razem z obowiązku to już męczenie się z soba,brak perspektywy na dobrą wspólna przyszłość B|

Taaa zaworek  winny bo puści, a otworek wciągnął jak odkurzacz bez worka  :P    przy granacie też majstrujesz przy zawleczce myśląc że pójdzie rykoszetem?   :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
2 godziny temu, Ansja napisał:

Z tego co wiem to nie jest licznik od prądu tylko bomba z opóźnionym zapłonem :P

Jak z opóźnionym to jeszcze pół biedy gorzej jak z przyśpieszonym zapłonem xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Ponoć liczy się refleks :D

Ciekawe czy któraś z tych wszystkich pań z programu potrafi choć dobry rosół ugotować :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukbold    1054

pewno nieeee... konieczne musisz im to wytłumaczyć, bo one tylko tipsy potrafią obsługiwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Może niektórym to będzie teraz śmieszne,ale dobra gospodynie poznaje się po tym jaki rosół gotować umie.A podstawa są umiejętności dodania dobrych warzyw i makaron robiony w domu....nie ten z marketu co udaje makaron ^_^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

W tej edycji były takie co jak włączyły światełko w piekarniku tu myślały, że już się będzie piekło...tak,że ten tego xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592

U mnie ten sposób nie wypali koleżanko bo rosołu nie lubię :S ale to nie tragedia bo zawsze może być gulaszowa...to trochę wyższa szkoła jazdy jeśli chodzi o składniki i przyprawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymi40    1441
2 godziny temu, Ansja napisał:

Może niektórym to będzie teraz śmieszne,ale dobra gospodynie poznaje się po tym jaki rosół gotować umie.A podstawa są umiejętności dodania dobrych warzyw i makaron robiony w domu....nie ten z marketu co udaje makaron ^_^

Jak   doda  dużo lubczyku  to  się   będzie rozbierać  do  rosołu...   :D

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość
2 godziny temu, extrabyk napisał:

U mnie ten sposób nie wypali koleżanko bo rosołu nie lubię :S ale to nie tragedia bo zawsze może być gulaszowa...to trochę wyższa szkoła jazdy jeśli chodzi o składniki i przyprawy.

By Ci Ansja zrobiła , to byś polubił ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

@extrabyku tobie to bym siostrę sprzedał, wiekowo akurat by ci podeszła, ale za charakter to byś mi nie wybaczył, taka wredna9_9

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRIMO    8046
33 minuty temu, zetorki12 napisał:

By Ci Ansja zrobiła , to byś polubił ;).

I jeszcze o dokładkę byś prosił xD

  • Haha 1

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ansja    747

Szymi do rosołu to się wszyscy rozbierają :D

Roman dobra prawdziwa wiejska kura ,warzywa i powoli gotować.Ja dodaje pod koniec gotowania trochę kopru wówczas smak jest bardziej intensywny.

FB_IMG_1510664169506.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
extrabyk    5592
8 godzin temu, bratrolnika napisał:

@extrabyku tobie to bym siostrę sprzedał, wiekowo akurat by ci podeszła, ale za charakter to byś mi nie wybaczył, taka wredna9_9

Oj nie wiem czy to ona Tobie by nie wybaczyła...jakby trafiła w końcu kosa na kamień :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1382

Ciekawie wygląda, marchewki i zielonego nie żałuje,  widać że coś tam umie, trza spróbować jaka w smaku i można brać...na koń i do domu wracać ;)z kucharką oczywiście bo tak z pustym wracać to nie bardzo 

Edytowano przez Roman4321

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj