kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość   
Gość

Ty sobie Szmergiel Warsawshore obejrzyjsz jak potrzebujesz ciekawszej rozrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

nie wiem po co poszły, muszą poczekać na program bizmesmen szuka zony.

Są takie panny, że chłop się wstydzi, a pan się brzydzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Zżymacie się ale widziały gały co wybierały...przecież mieli więcej do wyboru :blink: tak właśnie przekombinowali bo szukali kij wie czego,a spokojnych i pracowitych nie chcieli- teraz masakra i będzie bal :lol: :lol: :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najlepiej jakby była jedna do wyboru,      :P    wtedy zawsze pasuje    :) dziwne że w tych programach chłopaki z NH, JD i innymi nie mogą sobie znaleźć panny, ci z 330 czy 60 -tką jakoś nie mają problemu.      :P   Coś mi się zdaję że szukają sami nie wiedząc kogo.    :D

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawelol111    1342

A weź w 3 minuty rozmowy poznaj człowieka albo wywnioskuj z listu jaki jest... Toż to chore. Jedyne co można to nie narobić błędów jak ludzie z poprzednich edycji - wielkie słowa i ważne decyzje bez poznania drugiego człowieka, dawanie nadziei gdy wiadomo że i tak nic z tego nie będzie itp. Zbigniew nie miał wielkiego wyboru. Ta pani z Siedlec troche go przytłoczyła a szkoda. Piotr też nie miał wielkiego wyboru. Panny na jeden model: pudernice. Tej co została nie weźmie ze względu na wiek. Karol popełnił błąd faworyzując Justynę na samym początku. Lepiej trochę ukryć zainteresowanie a ten się wystrzelał z kapiszonów a i tak weźmie Sare. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Justyna ładniejsza, cycata i dupiata.        :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Moja małżonka powiedziała: ciekawe co pomyślała matka Zbyszka, gdy dwie stare panny bez dzieci, bez żadnego doświadczenia w wychowaniu dzieci jej powiedziały ze źle syna wychowała. A pamiętajmy że wychowała chłopaka który sobie daje sam rade na wielkim gospodarstwie, nie pije, zachować się umie, niczego mu nie brakuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Dlatego są starymi pannami.    :)  Kto tam weźmie sobie taką starą wronę.      :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28742

Wiesz, ale to trzeba pomyśleć, co wypada, co nie, i kogo można pouczać. To tak samo jakbym ja mając kilkanaście byków poszedł do sąsiada mającego 150 krów i zaczął mu wmawiać mądrości ze ja wiem lepiej, że on źle swoje krowy hoduje, niech robi po mojemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Mi to się najbardziej podobał ten Stanisław stary z 2 edycji...ta mu tam o miłości i itd.a on
Yyyyy takie rzeczy to tylko na Tytaniku...czy jakoś tak...normalnie padłam/ :lol:

Bo to złe kobiety są :lol:

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Oj tam , oj tam - Ksiądz też prowadzi nauki przedmałżeńskie i nikt się nie dziwi . -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Wiesz, ale to trzeba pomyśleć, co wypada, co nie, i kogo można pouczać. To tak samo jakbym ja mając kilkanaście byków poszedł do sąsiada mającego 150 krów i zaczął mu wmawiać mądrości ze ja wiem lepiej, że on źle swoje krowy hoduje, niech robi po mojemu.

Takiej starej pannie wydaje się teraz że jest jeszcze strasznie atrakcyjna i może dużo wybierać i wybrzydzać, a co najgorsze to chciałaby najlepiej faceta dostać pod swoje kopyto.

Oj tam , oj tam - Ksiądz też prowadzi nauki przedmałżeńskie i nikt się nie dziwi . -_-

Tak tak, wypowiada się o życiu pszczół a w ulu w ogóle nie był.   :P

 

Bo to złe kobiety są :lol:

Żeby choć jeszcze cycate i dupiate były.      :P    :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Seanku zluzuj szelki bo ci tlen zablokowały :p takie szowinistyczne stwierdzenie-
ci kanddydaci to niby lepsi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Tesiuniu nie noszę szelek    :P   czemu szowinistyczne, zawsze mówię masz wybór, bierz młodszą, bardziej ugodowa.    :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lukasx21    165

Ja to się trochę co niektórym chłopakom trochę dziwię, tej Małgorzacie zresztą też. Wybierają sobie dziewczyny z dużych miast, pracujące w korporacjach, wykształcone znajace języki, gdzie taka odnajdzie się na wsi. u boku bądż co bądż prostego chłopaka jak Zbyszek  Podobnie u tej Małgorzaty, wybrała samych gogusiów wyżelowanych, a wiadomo, że na takie gospodarstwo jak u niej chłopak musi być z ikrą i trochę się w tym wszystkim odnajdywać bo w dłuższej perspektywie to on będzie gospodarzem i na jego głowie będzie utrzymanie tego majdanu. W przypadku Zbyszka to moim zdaniem popełnił bład, że tej Kindze nie dał szansy. Raz, że ze wsi, blisko mieszka to dwa, no i młoda a to duży atut. Ja bym tutaj widział największe szanse na sukces, popełnił bład ale w tym przypadku może go naprawić.


Kupie trzeci korpus do pługa rabewerk specht

Kupie pług 3 skibowy rabewerk lub krone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

A pokazują w TV jak to gospodarstwa są wypasione maszyny baseny ogrody i ch*j wie co jeszcze i miastowe myślą że sielanka jest na wsi i się pchają do programu jak myszy do stodoły, zobaczy poza kamerami że to nie bajka i pier*oli potem że raczej by się nie odnalazła na wsi, to po jaką cholerę d*pę komuś zawraca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Ty mi ty nie Tesiuniusiaj tylko wytłumacz co to za podejście do kobiet??? Takie straszne i przedmiotowe....brrr :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Podejście normalne, jak zasługuję to jej nieba przychylę,      :P   ale jak nie zasługuje to przeklnie dzień w którym się urodziła.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

A to ja mam też takie podejście... :d widzisz dużo się nie różnimy jako gatunki- tylko kobiety są doskonalsze :p

Edytowano przez aletes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czyli jesteś jak balsam na gardło, albo trucizna.         :P      :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 widzisz dużo się nie różnimy jako gatunki- tylko kobiety są doskonalsze :P

Doskonalsze w czym?    2smiech.gif Byście bez nas zginęły jak Andzia w parku.    :P     :lol:

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aletes   
Gość aletes

Jasne :p ale ci wcieli byle jak :p a potem kobieta mnie bije :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Taaaaaa bije    :)   ręka by jej uschła przy samej d*pie.       :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj