kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie

Najbardziej szkoda mi Zbyszka.... Co tam jakaś ucięta dłoń, przecież możemy razem bawić się w kuchni.... Jeżeli te " królewny " mają problem w zwykłym życiu to niestety ale niech dalej szukają miłości na swoich 50m2 (łatwo i szybko się sprząta :D ) spoglądając przez okno czy nie przyjechał królewicz na białym rumaku.... Ta gruba to w ogóle rozum już zjadła, celebrytka.... Piotrek widać spoko chłop tylko wybierał nie tą częścią ciała... Chociaż nie wiem co on widział w tych "lesbijkach". Ta 40stka wygląda dużo lepiej niż te dwie razem wzięte. Pytanie tylko czy coś z tego wyniknie ? Mikołaja nie komentuję bo po co ? On jest jedynie w celu podniesienia ciśnienia u starszych widzów ( bez obrazy :D ) Karol.... Wizualnie to moim typem jest Justyna, ale widząc co ma w głowie, jak się zachowuje w stosunku do dziewczyn to sorry... To nie teleturniej przecież .... Nie chciałbym spędzić z nią reszty życia. Myślę, że najbardziej poukładano w głowie ma ta kobieta z dzieckiem ( imienia nie pamiętam ). No i została Małgorzata dobra jak smalec jak to podsumował nasz Kubuś Puchatek :D Raczej nic z tego nie wyniknie.... No chyba, że młodziak naprawdę się zaangażuje....


Rolnictwo... Pasja... Coś więcej niż praca, codzienność, obowiązki. To coś co nadaje naszemu życiu sens.

Jeżeli jesteś podobnego zdania to polajkuj :)

 

www.facebook.com/naszapasjatorolnictwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

Gdybym był na miejscu Karola to ta Justyna dawno była by odesłana do domu, nie dość, że zazdrośnica to jeszcze kabluje, psuje atmosferę i skłóca wszystkich. Te laski od Piotra to szkoda gadać zresztą może dobrze, że tak szybko wyszło szydło z worka.


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sadek    1116

Znajdę gdzieś wczorajszy odcinek?


"Cogito ergo sum"
Pozostaję: otwarty, elastyczny, ciekawy.

 

GG 8872878

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Gdybym był na miejscu Karola to ta Justyna dawno była by odesłana do domu, nie dość, że zazdrośnica to jeszcze kabluje, psuje atmosferę i skłóca wszystkich. Te laski od Piotra to szkoda gadać zresztą może dobrze, że tak szybko wyszło szydło z worka.

To dobrze że nie jesteś, i co z tego że zazdrośnica? przynajmniej nie da się wyrolować innej     :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
margoo78    531

Te koleżanki od Piotra jednak mają sklonności ku sobie, przecież już pierwszej nocy jedna wylądowała w łóżku drugiej. Zbyszek trafił dwie księżniczki, szkoda chłopa, bo wygląda na sympatycznego gościa. Mikołaj to stary rubasznik, nie kryje czego oczekuje od pań i za to ma odemnie plusa. Karol ma poprostu prze....bane, bo te baby zaraz zaczną sobie kłaki rwać. Natomiast kolega malarz od Malgosi tu się marnuje, program dla niego to "Usterka".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaco25    300

To dobrze że nie jesteś, i co z tego że zazdrośnica? przynajmniej nie da się wyrolować innej     :P

może nic z tego ale kablowanie i obgadywanie za plecami innych mogłaby sobie darować...


Posiadam 60ha z czego 57ha zajmują grunty orne. Uprawiam pszenicę ozimą, rzepak ozimy, jęczmienie ozimy i jary, owies oraz soje. Zajmuję się również chowem trzody chlewnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Kobiety tak mają, najlepsza przyjaciółka z przyjaciólką pokłóci się o faceta, faceci są inni, a to już jest takie pierońskie nasienie.    :P      

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Taaaa...... a Wy to najwyżej z połamanymi nosami będziecie chodzić :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 Przez kobietę potrafi dwóch facetów zostać przyjaciółmi kolegami, a u kobiet to jest dokładnie na odwrót.     :P  Pewnie przez to że kobiety się boją że taki facet to już jest jej ostatnia szansa.      :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ciekawe czy przyjaźniłbys się z kimś kto chciałby odbić Ci dziewczynę? ;) :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Raczej to działa jak kobieta okaże się ladaco, a facet jak okaże się łajzą, to i tak jedna pod drugą dołki kopie.      :P     :)  

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

U Karola ta Sara fajna dziewczyna się wydaje. Byle tylko nie okazało się z Karolem tak jak z lysym z poprzedniej edycji (zapomniałem imienia, dlatego tak), że wybierze ta której najbardziej boi się skrzywdzić, ta Która odmowę najgorzej wg. niego zniesie, a zaraz potem będzie żałował swojej decyzji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Justynę niech bierze, bardziej cycata.     :P   To i pod głowę miękko, drugim się nakryje to w ucho nie zmarznie, same korzyści.    :lol:

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Ktoś tu pisał, że przyjaźń pomiędzy kobietami, które rywalizują o jednego mężczyznę, nie istnieje

post-41919-0-08389900-1508195500_thumb.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bratrolnika    28702

Pawelc1997 mówisz ze dla ciebie duży cyc to podstawa? To powiem Ci dziwne masz pojmowanie świata, żebyś wybranki nie szukał tak jak Piotrek, skoro Karyna z solarium to jego ideał. @up może one już nie rywalizują, program się skończył, chłopak powybieral i po rywalizacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uziu92    7886

duzy cyc nie jest zły :D A tak serio to te panie od zbyszka to ja nie wiem czego się spodziewały, ze mieszka w klitce czy bloku na wsi w 30m2 czy jak ? PO za tym co z tego ze jak nie ma dłoni, moze wszystko robić. Bez kitu.... jakich świat ludzi nosi i jeszcze sie to w telewizji ujawnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daria54321   
Gość Daria54321

Rzeczywiście te kobiety to tylko po kit tam poszły a nie po męża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szmergiel    1053

Jak to po co poszly?po chlopa poszly i tyle.ta loche u zbyszka to przeciez nikt normalny nie porucha chyba ze slepy i gluchy a ta druha to juz pewnie sie "znudzila" na firmie a na zone to zaden kierownik tego nie wezmie i tyle.
Ps.teraz tylko zlapac na kamere jak dziadek lata goly i robi ta stara ruda i jakas bojka u tego kwiatkowego i cos wreszcie przestanie wiac nuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj