kubo123

"Rolnik szuka żony"

Polecane posty

Wybrane dla Ciebie
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Tobie z łatwością przychodzi ocenianie innych. Dlaczego potwory??? każdy jest jaki jest. Celowo napisałam o tych fotkach, żeby skończyć Wam tą głupią przepychankę o Twoją żonę (nie żonę). 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Te przepychanki to tak tylko na niby, ogólnie to my się lubimy,  zaryzykuję że nawet bardzo    :D   Zacząłem z potworami od siebie, także chyba nikt się nie obrazi z tego powodu. Ale ładnie że wkroczyłaś jak prawdziwa Lwica między lwy.     :P  Należy Ci się piosenka na dobranoc myślę że od nas wszystkich     :)

 

Wszystkie kobiety piękne są.     :) 

 

Edytowano przez Sean

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Piosenka to już na okrasę ciężkiego poranka :) Wkroczyłam między lwy.... nie raczej między malutkie kotki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

 

Meg ta zgryźliwość Ciebie wykończy, zmarszczek szybko dostaniesz jak nie przestaniesz.

Przy Twojej złośliwości ,moja jest malutka . Zmarszczek ,faktycznie dostanę ,ale ze śmiechu z Ciebie i Twojej '' oryginalnej ''osobowości . :rolleyes:

 

Takie kobiety niby "wszystko wiedzące i cicho pierdzące", to jest istna zmora facetów.

Faceta takiego jak Ty ,oderwanego od pługa . :P   

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Czas zakończyć te przepychanki i zmienić temat. Na yt snują jakieś domysły, że Małgosia wybrała tego młodziaka co mieszka w Szwecji. Jakieś zdjęcie z wesela na facebooka wyciekło. To by chyba pasowało do tego, że ten od wycielenia pracuje w Belgii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Ta fotka na Instagramie jest dosyć tajemnicza, jak dla na moje oko nic nie mówi. To mógł być inny gość weselny czy nawet pan młody. Wczoraj wpadłam na wzmianke że któryś z tabliodow napisał że Małgorzata jest w ciąży a gdzie indziej że rodzina zaprzecza. Nie lubię tych news-ów, bo często zakłamują prawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Siedzą piją lulki palą,    :D a krowy pewnie dalej brudne.    :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roman4321    1385

Poszła Hanka do stodoły krowom siana dać,

Mietek włąśnie ściągoł pory, mioł je w rzyce prać,

Ani portki nie wyprane. krowy gównem upaprane hora hora ra :lol:

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Najlepsze to są te u Karola     :D    napalone jak piec kaflowy.         :P      :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

No i druga się obraziła i poszła sobie.     :lol:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarcinWiniarski   
Gość MarcinWiniarski

Najlepiej to dziadek podsumował. "Może lesbijki", jak to usłyszałem to myślałem, że skisnę :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

U Piotra i Zbyszka to myślą że kobieta leży pachnie a mąż robol kasę w zębach przyniesie albo najlepiej przelewem wyśle do innego miasta co by smrodu i brudu nie doświadczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Przecież to są już starsze kobitki, jeszcze te u Karola to można wciągnąć w gospodarstwo, ale nie takie stare wyszkolone wrony.     :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rafik87    16

No te u Zbyszka to chyba pierwszy raz na wsi, nie wiem czego one szukają, ale Piotrkowi została ta najbardziej ogarnięta i niczego sobie:)

Edytowano przez Rafik87

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

Toż ta robota to raczej do najprzyjemniejszych nie należy. Tak naprawdę to na próżno rolnikowi żony w mieście szukać. Wieś trzeba kochać nie tylko za to że spokój i cisza bo robotę też trzeba znać i chociaż lubić. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Bez przesady z tym lubieniem . Jest ktoś , kto lubi gnój wywalać z obory widłami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DanielFarmer    1379

Można się nauczyć.Lubic też nie trzeba wszystkiego ale trzeba chcieć pomóc trochę temu facetowi który czasami pracuje za dwóch,dzień i noc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ZosiaSamosia   
Gość ZosiaSamosia

No dobra, inaczej. Chociaż nie widzieć w tym nic złego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość   
Gość

Toż ta robota to raczej do najprzyjemniejszych nie należy. Tak naprawdę to na próżno rolnikowi żony w mieście szukać. Wieś trzeba kochać nie tylko za to że spokój i cisza bo robotę też trzeba znać i chociaż lubić. ;)

Z miasta też trafiają się nawet lepsze niż typowo ze wsi, to wszystko zależy od człowieka, jak leniwa się urodzi, to tak już będzie do końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

  • Podobna zawartość

    • Przez radas
      Witam jestem Nowy na tym Mega fajnym forum od kilku lat jeżdze do wujka Pomagać mu w 100hektarowy gospodarstwie !! Mega podoba mi się ta praca !! mam 18 lat i Marzy mi się Własne gospodarstwo !! ale niemam pojecia jak mogę zacząc realizować swoje mażenie !! czy w ogóle mam jakieś szanse ?? z kąd wziąć kase Itp. ?? POzdrawiam wszystkich !
    • Przez Paula98r
      Dzień dobry. Mam pytanie odnośnie młodego rolnika. Czy mam szanse dostać 
      - mając skończone technikum mechanizacji rolnictwa
      -zdany egzamin zawodowy na M1 i M2 
      - nie zdany egzamin na M 43
      Czy jak mam nie zdanej ostatniej kwalifikacji to mam jakieś szanse czy musze mieć wszystkie 3 kwalifikacje?
       
    • Gość kadioor
      Przez Gość kadioor
      Jestem młodym rolnikiem. W 2019 chcę ubiegać się o dotacje z funduszu 'młody rolnik'. Ile procent dotacji muszę przekazać na dany cel? 80% czy 100%? Chciałbym wiedzieć czy zostaje jakiś procent dla siebie, który nie będzie sprawdzany na co został przekazany. 
    • Przez rolnikk70
      Witam złożyłem wniosek na mr w lipcu jak długo mam czekać za decyzją?
    • Gość
      Przez Gość
      Witam , czy jest jeszcze możliwości złożenia wniosku na młodego rolnika ? Jestem świeżo po technikum rolniczym i mam pewnosc że ta premia była by mi przyznana .
×
×
  • Utwórz nowe...
Agrofoto.pl Google Play App

Zainstaluj aplikację
Agrofoto
na telefonie

Zainstaluj